Paul Anka & Jon Bon Jovi - "My Way"

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Paul Anka & Jon Bon Jovi - "My Way"

Post autor: Adrian »

Pod poniższym linkiem możecie posłuchać piosenki "My Way" Sinatry w wykonaniu Paula Anki i Jona Bon Joviego.

http://www.paulanka.com/flash/main.html

Trzeba przyznać, że głosy brzmią razem bardzo dobrze i nawet nie wiedziałem kiedy na początku głos Anki przeszedł w głos Jona. Dla mnie druga zwrotka rewelacja w wykonaniu Jona.

Swoją drogą widzę Jona za kilkanaście lat nagrywającego taką solową płyte (coś w stylu Levon i How Long Has Been ...). Już dawno myślałem o tym iż Jon powinien coś takiego wydać a ten fragment świadczy o tym iż mógłby to być dobry i klimatyczny album. Oczywiście dla tych którzy "trawią" takie granie.

?eby była jasność Paul Anka odpowiedzialny jest za ten hit:
http://www.youtube.com/watch?v=fuTbB-d12A0

No i ten Pan wykonał już wcześniej swoją wersje piosenki IMLife.
http://www.youtube.com/watch?v=9HVfOWdMGTg
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Piosenka bardzo ładna. Faktycznie nie zorientowałam się od razu, że to już śpiewa Jon a nie Paul. Jeśli chodzi o głos Janka to słychać, że całe serce włożył w wykonanie tego (choć myślę, że stać go na jeszcze więcej!). Podoba mi się :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Anka29
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 281
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Anka29 »

Jon naprawdę nieźle odnalazł się w tym klimacie. No ale skoro to piosenka Franka Sinatry nie mogło byc inaczej ;)
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

To jest nowe, prawda?

OK, już wiem. Nie no, pięknie! Uwielbiam tą barwę głosu u Jona. Charczenie Jona na SWW i NJ - nawet się nie umywa.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

No mi sie bardzo podoba to wykonanie. W ogole piosenka My Way jest swietna, piekny utwór dla mnie to klasyk. Jon naprawde sie postarał w końcu: Frankie said a did it My Way :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
medżika
I Believe
I Believe
Posty: 56
Rejestracja: 20 września 2006, o 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: medżika »

Adrian pisze:Swoją drogą widzę Jona za kilkanaście lat nagrywającego taką solową płyte
Dlaczego za kilkanaście lat? Ja to bym chciała czegoś takiego w wykonaniu Jona posłuchać już teraz, przed następna płyta grupy. On naprawdę świetnie czuje takie klimaty, dla mnie bomba :brawo: :brawo:
These open arms will wait for you
These open arms can pull us through
Between what's left and left to do
These open arms will wait for you
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Adrian pisze:Swoją drogą widzę Jona za kilkanaście lat nagrywającego taką solową płyte (coś w stylu Levon i How Long Has Been ...)
Tylko pytanie czy za kilkanaście lat nadal będzie miał tak świetny głos, lepiej niech się pospieszy :PPPP , bo inaczej wyjdzie coś a'la "Mieczysław Fog" :D
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Bardzo fajna piosenka. Zgadzam sie z innymi ze Jon moglby sam nagrac taka plytke.:)
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Adrian pisze:Swoją drogą widzę Jona za kilkanaście lat nagrywającego taką solową płyte
Swoja droga to mam nadzieje, ze cos mnie uchroni od takiej wiesci. Niestety to nie sa moje klimaty. I mam nadzieje, ze przypadkiem komus nie odbije i nie nagra takiej plyty nawet pod szyldem Bon Jovi.

Jakos dziwnie to mi sie kojarzy ze slabym musicalem, slabym... heh za zadnymi nie przepadam... jak dla mnie to po prostu kicz i tyle. Wole juz, zeby zabieral sie za nagrywanie smutnych ballad rockowych, smutno zaspiewanych z pieknymi solowkami Richiego.

pzdr
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

NIe jest to muzyka którą ja kupuje, jako fan bon jovi czuje sie fanem rocka i głownie taka muzyka do mnie dociera. Jeżeli Jon chce coś takiego nagrywać to niech nagrywa, ale nie pod szyldem bon jovi a pod szyldem Jon Bon Jovi. Widze że dużo osób jest nie jest fanami rocka, co wiecej nie są fanami Bon Jovi, a Jona Bon Jovi i wszystkiego co robi.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

A co do opcji nagrania płyty w tym klimacie przez Jona (czy też przez cały zespół) to jestem na nie. Odskocznia od muzyki, którą tworzą jest dobra, ale tylko na chwilę i tylko np. w takich duetach, jak ten. Ale nie widzi mi się słuchać tego typu brzmień na płycie, którą wydaje zespół (jak by nie było) rockowy.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Widze że dużo osób jest nie jest fanami rocka, co wiecej nie są fanami Bon Jovi, a Jona Bon Jovi i wszystkiego co robi.
Nie do końca rozumiem Twojej wypowiedzi. Ja np jestem fanem rock (i to przeróżnego), ale nie zamykam się w tym jednym gatunku i słucham takze innej muzyki jak grunge, reggae, pop, metal, punk itp.
NO ale zdecydowanie jestem fanem rocka.
Ale nie widzi mi się słuchać tego typu brzmień na płycie, którą wydaje zespół (jak by nie było) rockowy.
Tutaj jest odpowiedź
Jeżeli Jon chce coś takiego nagrywać to niech nagrywa, ale nie pod szyldem bon jovi a pod szyldem Jon Bon Jovi.
NIe che aby było to wydane pod szyldem BJ ale JBJ.
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

Bardzo fajne, delikatne przejście głosu Anki w głos Jona, i ten jego głos, piekne wykonanie. A co do płyty jak będzie chciał to ją wyda tylko niech to bedzie płyta solowa, bo taka płyta jako płyta całego zespołu dla mnie bedzie trudna do przyjecia.
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Jest już dostępna pełna wersja.
Nie chcę podawać linka bo to nieładnie :D




To ciekawe, że mój post został edytowany.
Po prostu wspomniałem że link można znaleźć u konkurencji, podając nazwę konkurencyjnego portalu. Widocznie nie wolno. :D

Jak ktoś chce to podam link na pw
Ostatnio zmieniony 1 września 2007, o 20:59 przez Grzesiek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Anka29
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 281
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Anka29 »

Tu można sobie posłuchac całości i przy okazji pooglądac fotki JBJ ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=Q7n6bQKXGL0
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”