Słuchanie BJ = obciach???

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

jovizna pisze:Sądzę, że większości z was przydałaby się wizyta u lekarza! Is there a doctor in the house?? Ptyśka zrobiłabyś jakąś grupową terapię dla wszystkich tych, którzy mają problemy z ziomalem Frankiem z 2b, bądż Mietkiem, który jest wrogiem bon jovi :whoeva:

A teraz wam zaśpiewam :D

Be who you want to be, be who you are
everyones a hero, everyone's a staaaar....

Grupowo, parami, w pojedynke - serdecznie zapraszam ;) Tylko czy Was na mnie stać? ;)
A Ciebie Jovizna juz mogę zdiagnozować po śpiewaniu ;)
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

Be who you want to be, be who you are
mam to wybite na niesmiertelniku xD
Grupowo, parami, w pojedynke - serdecznie zapraszam Tylko czy Was na mnie stać?
ja nie chce sama... :( chyba najlepiej będzie grupowo :)
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Wszyscy na terapie do Ptysi ;)
A kto jej pomoże ;) :D ??
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Ptysia
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 371
Rejestracja: 19 września 2005, o 14:34
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: Ptysia »

mrok pisze: A kto jej pomoże ;) :D ??


ejże!! Tylko mi bez takich!!! Ja jestem jak najbardziej normalna ;) W pełni władz umysłowych ;) :PPP :PPP :D Elfy, co mieszkają w mojej pralce mogą to poświadczyć ;) Codziennie pan w tvn 24 mi powtarza: "Ptyśka jesteś normalna" ;) :PPP
Zagraj się takim, jakim nigdy nie byłeś, tak byś mógł zaczać być takim, jakim byś mógł być. Bądź swą własną inspiracją, swym własnym autorem, swym własnym aktorem, swym własnym terapeutą........
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Super, biedni, pokrzywdzeni, nierozumiani, wysmiewani męczennicy znaleźli sobie terapię, suuuuper (szkoda tylko, że nie w zakładzie zamkniętym :| )
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Rattie, jedni leją na to ciepłym moczem, drudzy po prostu się tym przejmują...

Ostatnio pewna osoba opowiadała mi na gg, ze pewnego kolesia w długich włosach inni mają za brudasa, ponieważ jest fanem glamu. Jest gnębiony z tego powodu... Jednak coś musi być w tym, co ludzie tutaj piszą, ale mimo wszystko wątpię by zwykłe wyśmiewanie było powodem do gorzkich żali, w porównaniu z tym, co ten koleś przechodził...

PS Nie zamierzam więcej pisać o tym kolesiu, bo nie jestem odpowiednią osobą, żeby pisać o tym szczegółowo.
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Po mnie to akurat spływa co tam se kto gada o BJ, ale są sytuacje kiedy mam ochote sie odwrócic i dac w ryja :D Calkiem świezy przykład... szedlem droga (w koszulce BJ rzecz jasna) no i zza rogu wyszło 4 kolesi, pały prawie łyse, dresiki, te sprawy...wiecie, typowe buraki, spojrzeli na moja koszulke i sie zaczeli smiac i przysiegam wam gdyby ich nie bylo 4 tylko 1 to by dostał solidnie w morde! Jestem w stanie "zrozumiec"<ryzykowne stwierdzenie> smiech metali na widok koszulki BJ bo dla nich to faktyczie taka muzyczka dla dziewczynek, albo kij wie co oni se tam mysla... no ale sory, taka banda dresów... jakie ona ma kur@# pojecie o muzyce! Tylko nie piszcie mi tu ze jak ktos jest dresem to nie znaczy odrazu ze slucha techna albo jakiegos innego shitu, bo w 99.99999% tak wlasnie jest.
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

O, temat się odblokował :P
Ważne, że JA akceptuję sam siebie - i dlatego biegam do pracy w glanach, koszulce Bon Jovi, z kolczykami, pierścieniami i masą innych świecidełek.
Sobol, serio?? ;)
Jeśli chodzi o naśmiewanie z tego czego słuchacie, to nie ma się czym przejmować, trzeba być sobą. Po tych wszystkich szkołach zobaczycie że warto! ;)
Ale co do już prawdziwego szykanowania i czasem niemal znęcania się w szkołach na innych rówieśnikach, to już jest inna sprawa i inny temat. Cieszę się, że już do szkoły z dzisiejszymi debilami nie chodzę. Nie jeden musiałby dostać porządnie po łbie.
Kiedyś myślałem, że moje pokolenie było okropne...
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Prawdę mówiąc nie spotkałem się żeby ktoś się ze mnie z tego powodu naśmiewał. Znam tylko jedną osobę która na słowa Bon Jovi robi taki ironiczny uśmieszek i nic więcej.

Za to niejednokrotnie słyszałem coś w stylu - dobrzy są, spoko zespół itp.

Wcale nie jest tak źle !!
Zar'Rock Glory
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 14 czerwca 2007, o 15:15
Lokalizacja: Sobótka, wlkp
Kontakt:

~*~

Post autor: Zar'Rock Glory »

A Wy zaraz porównujecie BJ do LP... to dwa różne zespoły, oba tak samo oryginalne, ale trochę z inych epok, ale Oba równie doskonałe...
A to, czego ktoś słucha, to jego własny wybór. Ja się pukam w czoło, jak słysze techno itp., itd. ... słuchamy tego, co uważamy za słuszne, nikt nie powinien tego nam wypominać - amen ;).
~* Call me Young Gun ! *~
piterskate
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 15 marca 2007, o 13:55
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: ~*~

Post autor: piterskate »

Zar'Rock Glory pisze: A to, czego ktoś słucha, to jego własny wybór. Ja się pukam w czoło, jak słysze techno itp., itd. ... słuchamy tego, co uważamy za słuszne, nikt nie powinien tego nam wypominać - amen ;).
no niestety tak jest że jakieś 70% techniaków słucha techna bo ich kumple słuchają i uważają że z tym są spoko ziomy i wogóle...
one for love
one for truth
one for me, one for you.....
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ~*~

Post autor: maDZia_14323 »

no niestety tak jest że jakieś 70% techniaków słucha techna bo ich kumple słuchają i uważają że z tym są spoko ziomy i wogóle...
zgadzam się z tym w zupełności.
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
Awatar użytkownika
rockdk
It's My Life
It's My Life
Posty: 238
Rejestracja: 3 czerwca 2006, o 11:15
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Post autor: rockdk »

od jakiegoś czasu nie chodzę w koszulce BJ bo ... boje się żeby mi się nie zniszczyła :P kiedyś chodziłem w niej wszędzie i dosyć często (tzn zawsze) i po
pewnym czasie mi bidulka trosze wyblakła :PPP teraz wisi sobie na ścianie i zdobi mój pokój. A jeśli chodzi o to czy ktoś się ze mnie śmiał że słucham BJ no to pojawiało się coś takiego ale po mnie to zawsze spływało tym bardziej że byli to zwykle osoby podobne do tych wcześniej przez Was wymieniane :lol:
For those about to rock - we salute you ;)
Awatar użytkownika
Marta
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 11 marca 2007, o 18:26
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Post autor: Marta »

Ja mam w klasie sporo ludzi którzy sie uważają punkami i anarchistami. Tez lubie sobie posłuchać mocniejszej muzyki, ale moją miłościa na zawsze pozostanie Bon Jovi. Kiedyś jak mówiłam ze słucham Bon Jovi, to sie ze mnie nabijali i mówili ze to nudziaze. Kiedy ich olałam, to sie przyzwyczili, a moja przyjaciółka nawet zaczeła ich słuchać :)) Nie mam zamiaru sie wstydzić ze słucham BJ, bo oni są cudowni i wiele im w życiu zawdzięczam ;]
Wpatruję się w okno, to taka długa droga w dół.
Chciałbym wyskoczyć,ale boję się uderzyć o ziemię...
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Marta pisze:Ja mam w klasie sporo ludzi którzy sie uważają punkami i anarchistami. Tez lubie sobie posłuchać mocniejszej muzyki, ale moją miłościa na zawsze pozostanie Bon Jovi. Kiedyś jak mówiłam ze słucham Bon Jovi, to sie ze mnie nabijali i mówili ze to nudziaze. Kiedy ich olałam, to sie przyzwyczili, a moja przyjaciółka nawet zaczeła ich słuchać Nie mam zamiaru sie wstydzić ze słucham BJ, bo oni są cudowni i wiele im w życiu zawdzięczam
:brawo:

Ja też w ostatniej klasie gim tak zrobiłam :D komuś się nie podoba ? Niech się idzie ślizgać ;) :P

Ale moje kolazanka rzeczywiście , miała przerąbane. Czasem dzieciaki się uprą i koniec. Ona nie była szykanowana za zespól tylko za wygląd religie , sposób bycia. Ale juz chyba wiem dlaczego tak było .Poprostu nie ma sensu się bronić i sprzeczać .Trzeba zlać te osoby jak ktoś napisał ciepłym moczem ;) i tyle .
Ps. Dorosłam troche ;)
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”