American Idol - Bon Jovi

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Kurde coraz więcej nowych osób. To dobrze :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Annna
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 2 maja 2007, o 20:16
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Annna »

No jasne, że dobrze im nas więcej tym lepiej i raźniej :)) WITAM WSZYSTKICH :peace:
Warszawa 12.07.2019 r.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Witamy również :))
Annna
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 2 maja 2007, o 20:16
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Annna »

No to w końcu kto leci na tego Idola ????? bo nie wiem czy brać urlop czy nie ?????
Warszawa 12.07.2019 r.
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Ogladajac te filmiki poszczegolnych wykonawcow , tej calej oprawy , doszedlem do wniosku jednego - Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak wielkiego zespolu sluchamy. Bon Jovi w stanach jest tym czym u nas hmmm .. moze Wilki . W USA jest BJ pelno i to czyni ich legendami za zycia. W Polsce nie jest to tak odczuwane , dlatego w Polsce o BJ mowi sie tak a nie inaczej. Ale wracajac do tematu , samo to ze BJ poswiecono caly odcinek Idola jest czyms super . Czytalem glosy na forum ze Jon zrobil zle ze sie zgodzil brac w tym udzial ,ale ja sie absolutnie nie zgadzam . Jest to mozliwosc promocji nowego albumu , piosneki oraz pokazania wszystkim jakim wielkim zespolem jest Bon Jovi. Mieli do wyboru 5 piosenek , hitow , my wiemy ze ten odcinek mogl sie skladac z 15 wielkich hitow Bon Jovi , przeciez gdzies tyle posiada , jak nie wiecej.
Co do Lakisha Jones - This Ain't a Love Song tutaj byl szok , nie przesadze jak powiem ze Jon tego lepiej nie zaspiewa . Coz Jon potrafi spiewac niesamowicie , lecz ta kobieta jest poprostu genialna , to wykonanie podoba mi sie bardziej niz orginal. .Blake Lewis - You Give Love a Bad Name takze ekstra wykonanie , takie inne , fajne , chociaz do This Ain't a Love Song . Reszta wykonan jest bardzo podobna do orginalu , wiec tylko te 2 piosenki zrobily wrazenie . Co do wykoania Make a memory to pokazali klase -tyle.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

on Jovi w stanach jest tym czym u nas hmmm .. moze Wilki
Ja bym rzekł, ze prezej Rodowiczka albo Perfect.
Często powtarzam, ze na BJ patrzymy tylko z Polskiego punktu widzenie gdzie zespół nie jest zbytnio szanowany a i żadna poważna agencja nie kwapi się do zorganizowania koncertu.

Dla Ameryki Bon Jovi to zespół którzy tworzył historie. Oni lansowali nie tylko manie na HArd Rocka końca lat 80-tych ale ubiór i styl bycia. Zresztą dużo tutaj by wymieniać.
Czytalem glosy na forum ze Jon zrobil zle ze sie zgodzil brac w tym udzial ,ale ja sie absolutnie nie zgadzam .
Ja też się nie zgadzam, ale cóż są osoby któe nie lubią tego typu programów i mają do tego prawo.
Co do Lakisha Jones - This Ain't a Love Song tutaj byl szok , nie przesadze jak powiem ze Jon tego lepiej nie zaspiewa .
Tutaj się nie zgodze bo orginał piosenki jest o wil lepszy a na żywo chociażby wykonane z Wembley które jest kapitalne.

ale to też zalezy od tego jak lubisz dną piosenkę bo pewnie jakby mi byle kto przerobił Something For The Pan to to samo bym powiedział, bo w oryginale lobię tylko fragmenty tej piosenki.

Jednak nie zmienia faktu to iż TAALS w wykonaniu tej Pani jest naprawde dobre Zmieniony styl piosenki na taki co pasuje do tekstu i klimatu.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

W Amerycje jednak nastąpił wielki boom na bon jovi po tym programie. Z oficjalnej strony programu ściągnięto:

Make a Memory - 51 000 (ściągnięć)

Wanted Dead or Alive -39 000

You Give Love a Bad Name - 33 000

Livin' on a Prayer 32 000

Blaze of Glory - 23 000

Have a Nice Day - 23,000

It's My Life 17 000

This Ain't a Love Song 17 000

Who Says You Can't Go Home
Shot Through the Heart
I'll Be There for You

:)
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

W sumie to mnie nie dziwi , ogladalem na youtube te filmiki i widzialem co tam sie dzialo. Szkoda ze nie mieszkam w USA !! :D
A te cyfry robia wrazenie. Widac ze w USA bon jovi maja szacunek na jaki niewatpliwie zasluzyli.
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Jednak Make A Memory króluje.
Od początku było słychać że ta piosenka jest niesamowita. Ma coś niepowtarzalnego i ludzie to czują.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Najbardziej mnie śmieszy fakt że "Shot Through The Heart" sprzedało się w kilku tysiącach tylko dlatego iż ludzie mylą ją z "You Give Love A Bad Name" <lol>

Swoją droga na itune mieli na Top 100 w pierwszej 10-tce chyba 7 piosenek.

Ja od razu wiedziałem, ze idol to dobra promocja. Program im się udał i piosenki powróciły na listy.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”