Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Paulska »

REHABILEJKO pisze:Bon Jovi to Bon Jovi... Mogę odpuścić Metallikę (na jakiś czas), Maidenow czy GNR... Bon Jovi to pieprzone bicie serca. To obowiązek ;)
Święte słowa.
I tyle w temacie. ;)
Pozdrawiam
Paulska
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: thorgal_30 »

Adrian pisze:
Koncertowo BJ to ta sama liga co RS więc ceny też z górnej półki chociaż tańsze od RS. Dojdą jeszcze tańsze bilety na trybuny więc.. można się było takich cen spodziewać po prostu.
Z całym szacunkiem, ale RS ma swoją osobną półkę, ligę...zarezerwowaną wyłącznie dla Bogów. Przy całej sympatii dla BJ to nawet z Samborą nie są w stanie zbliżyć się do tego poziomu. Co nie zmienia faktu, że w lidze śmiertelników koncerty BJ stoją wysoko.
Livin' On the Prayer
REHABILEJKO

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: REHABILEJKO »

Paulska pisze:
REHABILEJKO pisze:Bon Jovi to Bon Jovi... Mogę odpuścić Metallikę (na jakiś czas), Maidenow czy GNR... Bon Jovi to pieprzone bicie serca. To obowiązek ;)
Święte słowa.
I tyle w temacie. ;)
Ale... Moim koncertowym priorytetem w 2019 jest Alice in Chains ;) zdecydowanie moja największa muzyczna inspiracja.
REHABILEJKO

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: REHABILEJKO »

thorgal_30 pisze:
Adrian pisze:
Koncertowo BJ to ta sama liga co RS więc ceny też z górnej półki chociaż tańsze od RS. Dojdą jeszcze tańsze bilety na trybuny więc.. można się było takich cen spodziewać po prostu.
Z całym szacunkiem, ale RS ma swoją osobną półkę, ligę...zarezerwowaną wyłącznie dla Bogów. Przy całej sympatii dla BJ to nawet z Samborą nie są w stanie zbliżyć się do tego poziomu. Co nie zmienia faktu, że w lidze śmiertelników koncerty BJ stoją wysoko.
Kurcze... Skrót RS rozszyfrowałem jako Richie Sambora :P

Porównywanie BJ ze Stonesami jest bezsensowne. Inna marka, inna historia. Na koncert Stonesów - z całym szacunkiem dla tego zasłużonego bandu - jednak bym nie poszedł (chyba że wejście byłoby za friko i akurat byłbym w okolicy). Nie moja bajka. Jest to jednak zespół zdecydowanie większy i cieszący się zdecydowanie większym szacunkiem niż idole społeczności forum.
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: thorgal_30 »

Dla mnie to jak porównywanie Porsche 911 do Ferrari F40 - niby oba sportowe..ale jednak :) Ale żeby nie było w 2019 BJ x2 na razie w kieszeni..ale pewnie dojdzie też Wiedeń :)
Livin' On the Prayer
davepol
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 1 listopada 2018, o 00:15
Ulubiona płyta: bounce

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: davepol »

Nie wiem, czy właściwy wątek, żeby poruszyć tą sprawę, ale skoro planujesz być na koncercie poza granicami :) To pytanie, może trochę banalne, ale nigdy nie kupowałem jeszcze biletu na koncert poza naszym krajem. Chciałbym kupić bilet na koncert na wembley w UK, czy można taki bilet kupić z Polski? Jeżeli tak to na jakiej stronie najlepiej?
Dzięki wielkie za wyrozumiałość :)
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: thorgal_30 »

davepol pisze:Nie wiem, czy właściwy wątek, żeby poruszyć tą sprawę, ale skoro planujesz być na koncercie poza granicami :) To pytanie, może trochę banalne, ale nigdy nie kupowałem jeszcze biletu na koncert poza naszym krajem. Chciałbym kupić bilet na koncert na wembley w UK, czy można taki bilet kupić z Polski? Jeżeli tak to na jakiej stronie najlepiej?
Dzięki wielkie za wyrozumiałość :)
Bilety na Wembley to kwestia minut jeśli nie sekund ;-) Rozchodzą się błyskawicznie... a obciążenia jakich doświadcza ticketmaster.co.uk są x razy większe jakich doświadcza polski. Jeśli chodzi o miejsca stojące ;-) Jeśli chodzi o trybuny to nie masz możliwości wyboru miejsc z mapki..tylko Ci system sam przydziela. Warto sobie założyć dzisiaj konta na tej stronie oraz na livenation.co.uk... schemat logowań jest ten sam w PL -- najpierw wchodzisz na LN potem strona sama Cię przekieruje na TM. Presale chyba za godzinę rusza.
Starczy karta debetowa.. może być w plnach..ale płaci się spread ( w mBanku 6 %)... przy próbie dodania biletu pojawiają się puzzle antybotowe, więc trzeba szybko klikać ;-) i tyle..
w Polsce pewnie jakaś firma też się ty zajmuje i dolicza sobie 20 % za fatygę...tak przynajmniej robi jedna firma ze szczecina na koncerty w Niemczech...
Ogólnie z podstawami angielskiego proces jest łatwy.. taki sam jak w pl.
Powodzenia.
Livin' On the Prayer
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: kikusia28 »

thorgal_30 pisze: Ale żeby nie było w 2019 BJ x2 na razie w kieszeni..ale pewnie dojdzie też Wiedeń :)
Ktoś tu się uparł na Wiedeń ;-)
W 2019 mam 25-lecie z BJ i Wembley byłoby idealne do świętowania. Grześ pomyśl jeszcze :-D
kasia456611
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 1 listopada 2018, o 23:45

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: kasia456611 »

Witajcie kochani.:) Mój narzeczony jest wielkim fanem Bon Jovi i ma urodziny 10 lipca a koncert jest 12 lipca czy dałoby się coś zorganizować? Jakieś sto lat od nas czy coś w tym stylu?
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: michael »

Po 30 latach historia zatoczyła koło...
http://www.deflepparduk.com/2018newsnov5.html
Wspólne koncerty w Niemczech i Austrii. Przypadek? Nie sądzę.
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Dand »

Ponoć Golden Circle na Wembley wyprzedane...wyglada na to,ze JBJ znowu się udało ;)
Obrazek
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: kikusia28 »

Z goldenem na Wembley już był problem w 1 dniu sprzedaży przez backstage :D A ktoś tu się bał hehe

Pomimo licznych komentarzy na tym forum i siania wiecznej paniki, tym razem nie zamierzam się martwić o frekwencję ;)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: alniac »

Wembley wyprzedało też GA. Aż żałuję, że mnie tam nie będzie (a planowałam kupić z następnej wypłaty :P ).
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Damned »

Mam Golden Circle na Wembley :jupi:
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Dand »

No ja przyznaje,ze jestem w szoku. Na pewno mądrze rozegrane jest to,ze w Angli i Niemczech tylko 3 koncerty,mniej szans to bardziej trzeba o bilet walczyć.
No ale ogólnie fajnie,ze tak idą bilety,ciesze się.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”