Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: monjovi »

kikusia28 pisze:Spokojnie dziewczęta, nawet ja tu nie jestem najstarsza ;-)
Moniko mój aniele musiałam Cię trochę powykorzystywać. Za kilka dni role mogą się odwrócić, żeby było sprawiedliwie ;-)
Najstarsza tutaj jest MJ. Tak tak, stawiasz :D

Dobrze, że Bon Jovi przyjeżdża bo takto byśmy się nigdy nie spotkały.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Edyta »

Hmmmm...zastanówmy się kto tu jest najstarszy :D :PPP
aneeczka ciesz się dziewczyno koncertem i nie daj sobie tego odebrać :D
Głównym celem niektórych forumowiczów jest krytykowanie zespołu, a zwłaszcza Jona.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że BJ znają tylko z youtuba, bo ich nigdy nie widzieli na żywo :D
A najbardziej ich boli, że Richie odszedł z zespołu i po pierwsze nie odniósł solowego sukcesu, a po drugie Bon Jovi istnieje i ma się świetnie, a przecież według niektórych Rychu to było coś około 100% tego zespołu więc jak to jest możliwe :D
eNZu
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 24 września 2005, o 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: eNZu »

prezes1 pisze: Natomiast jestem za rozbudowanymi wersjami piosenek, długimi solówkami Phila i outro.
Połowę solówek gra Shanks;)

A przy ITA na żywo to wyglądało, że David nie chce śpiewać i Jon go przekonuje.
o2 Arena 2010, Drezno 2011, Gdańsk 2013, Brisbane 2018, Sydney 2018, Wembley 2019, Monachium 2019 a Warszawa tuż-tuż :)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Adrian »

Wiecie co jest tu najpiękniejszego? Masa narzekania.. autopilot.. głos.. setlista.. złe buty.. trybuny.. siwe włosy itp a za 5 dni będziecie razem z łzami w oczach śpiewać razem z Jonem Who Says You Can't Go Home :)
Przerabialiśmy to samo w 2013 :)
Mnie dopada pomału ekscytacja koncertem! Specjalnie nic nie słucham, nie zaglądam na setlisty itp. Umysł otwarty i zabawa która do końca życia będę wspominał tak samo jak w 2013 roku. I tego samego wam życzę :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
aneeeczka
I Believe
I Believe
Posty: 50
Rejestracja: 13 marca 2019, o 20:35
Ulubiona płyta: Keep the faith

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: aneeeczka »

Ja to sie obawiam swoich reakcji i podejrzewam ze na łzach w oczach sie nie skonczy :) przestrzegam męża przed sobą :) bo on fanem nie jest i idzie na koncert poniewaz „i’ll be there for you” :lol: :lol: :lol:
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 324
Rejestracja: 23 listopada 2007, o 11:12
Ulubiona płyta: All
Lokalizacja: Radom

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: wranglerek »

Adrian pisze:Wiecie co jest tu najpiękniejszego? Masa narzekania.. autopilot.. głos.. setlista.. złe buty.. trybuny.. siwe włosy itp a za 5 dni będziecie razem z łzami w oczach śpiewać razem z Jonem Who Says You Can't Go Home :)
Przerabialiśmy to samo w 2013 :)
Mnie dopada pomału ekscytacja koncertem! Specjalnie nic nie słucham, nie zaglądam na setlisty itp. Umysł otwarty i zabawa która do końca życia będę wspominał tak samo jak w 2013 roku. I tego samego wam życzę :)
Kurczę Adrian powyższymi słowami trafiłeś w samo sedno, czuję dokładnie to samo (chociaż u mnie w aucie co dzień da się usłyszeć BJ ;) )
Ostatnio zmieniony 7 lipca 2019, o 20:17 przez wranglerek, łącznie zmieniany 1 raz.
And I blame this world for making a good man evil
It's this world that can drive a good man mad
And it's this world that turns a killer into a hero
Well I blame this world for making a good man bad
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: KM »

Adrian pisze:Wiecie co jest tu najpiękniejszego? Masa narzekania.. autopilot.. głos.. setlista.. złe buty.. trybuny.. siwe włosy itp a za 5 dni będziecie razem z łzami w oczach śpiewać razem z Jonem Who Says You Can't Go Home :)
Przerabialiśmy to samo w 2013 :)
Mnie dopada pomału ekscytacja koncertem! Specjalnie nic nie słucham, nie zaglądam na setlisty itp. Umysł otwarty i zabawa która do końca życia będę wspominał tak samo jak w 2013 roku. I tego samego wam życzę :)


Ja tam się z jednej strony cieszę, że Jon już nie wygląda i nie śpiewa jak np. w 1995 roku, bo kto wie, czy moje małżeństwo nie byłoby wówczas zagrożone... :P
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
eNZu
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 24 września 2005, o 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: eNZu »

Jasne, że cieszy myśl o koncercie w Wawie i kilka osób namówiłem, by poprawili frekwencję. A potem kolejny weekend tego lata nie będę mógł mówić.
Ale skoro dla publiczności w Sydney, Wembley, czy Monachium nie wyszli poza z góry określoną setlistę, to już nie nastawiam się na powtórkę z Gdańska i spontaniczne Always. Liczę jednak, że Warszawa i tak będzie dobrym zamknięciem mojej półrocznej trasy THINFS.
o2 Arena 2010, Drezno 2011, Gdańsk 2013, Brisbane 2018, Sydney 2018, Wembley 2019, Monachium 2019 a Warszawa tuż-tuż :)
Awatar użytkownika
Franciszek Józef I
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 6 listopada 2018, o 18:49
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Gliwice

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Franciszek Józef I »

Mi się obecne setlisty bardziej podobają niż te sprzed 6 lat . Wtedy ani razu nie było mojego ulubionego Lay Your Hands On Me, teraz częściej grają These Days, I'll Be There, rzadziej Who says (ja tego śpiewać nie będę :p) i Memmory no i wtedy ze względu na promocję płyty było pełno piosenek z WAN, teraz jest tylko Amen.
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: LarysaBlanka »

Co do narzekania, to jeszcze brak barierek oddzielających strefę GAEE od GA :P
They say to really free your body, you gotta free your mind ;)
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: madm »

Zacznijmy od tego, że każdy, nawet najgorszy koncert z obecnej trasy, będzie lepszy niż najlepszy z Because We Can't Tour. Z tego względu Warszawa musi być lepsza niż Gdańsk.
Tyle z rzeczy oczywistych.

Playback mi nie przeszkadza. BJ używali go niemal przez całą swoją karierę. Używali go w 1987, 1988, 1989, 1990, 1993, 1995, 2000, 2001, 2002, 2005 i 2006. I co z tego? I tak usłyszymy to tylko na nagraniach z YT. A jeśli chcemy idealnego wokalu, to wybierzmy się na koncert Tribute Band "Bounce". Grają lepiej niż BJ.

Z ukochaną drużyną jest się na dobre i na złe. Nawet jeśli spadają do niższej ligi, grają padakę - przychodzisz na stadion i kibicujesz. Bo to jest "ta jedyna". I myślę, że większość z nas z tego właśnie względu da z siebie wszystko w piątek :)) Nawet jeśli główni aktorzy będą odstawać od poziomu dopingu ;)

Na Narodowym będzie nas ok. 40-45 tys. BJ odwalą koncert taki sam jak 10 poprzednich więc to tylko i wyłącznie od nas zależy czy będzie w jakiś sposób wyjątkowy.

PS: Odnośnie playbacku, zostanawia mnie ile tak naprawdę jest tego "live". Bo wygląda na to, że coraz mniej :(
4:15
It's my life!
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: monjovi »

Jak tam Smolek, zadowolony z nowego nabytku Atletico? Gość wiekowy ale to legenda, da radę :D Aa to dlatego Diego Costa odchodzi do Evertonu, a Morata na ławkę :D

Nasza koszulka lepsza zdecydowanie.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Smolek »

monjovi pisze:Jak tam Smolek, zadowolony z nowego nabytku Atletico? Gość wiekowy ale to legenda, da radę :D Aa to dlatego Diego Costa odchodzi do Evertonu, a Morata na ławkę :D

Nasza koszulka lepsza zdecydowanie.
Ale o którym wzmocnieniu mówisz? ;) Z Evertonem raczej plotki, a najbardziej ekscytuję się transferem Felixa. Ostatnio coraz głośniej robi się o Jamesie.

W audibles w Madrycie znowu było Always. Pewnie Jon nie chce rozpieszczać innych krajów, i czeka z Always do Warszawy. :D
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: madm »

Smolek pisze:
monjovi pisze:Jak tam Smolek, zadowolony z nowego nabytku Atletico? Gość wiekowy ale to legenda, da radę :D Aa to dlatego Diego Costa odchodzi do Evertonu, a Morata na ławkę :D

Nasza koszulka lepsza zdecydowanie.
Ale o którym wzmocnieniu mówisz? ;) Z Evertonem raczej plotki, a najbardziej ekscytuję się transferem Felixa. Ostatnio coraz głośniej robi się o Jamesie.
Myślę, że chodzi o niejakiego Jona Bon Jovi. Taki siwy gość, kopać coś tam umie(w Gdańsku pare razy nawet podbił piłkę). Do autobusu Simeone wystarczy że zabetonuje pole karne tak samo, jak betonuje obecne set-listy :D
It's my life!
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: monjovi »

Smolek pisze:
monjovi pisze:Jak tam Smolek, zadowolony z nowego nabytku Atletico? Gość wiekowy ale to legenda, da radę :D Aa to dlatego Diego Costa odchodzi do Evertonu, a Morata na ławkę :D

Nasza koszulka lepsza zdecydowanie.
Ale o którym wzmocnieniu mówisz? ;) Z Evertonem raczej plotki, a najbardziej ekscytuję się transferem Felixa. Ostatnio coraz głośniej robi się o Jamesie.

W audibles w Madrycie znowu było Always. Pewnie Jon nie chce rozpieszczać innych krajów, i czeka z Always do Warszawy. :D
Mówię o tym wzmocnieniu z wczoraj : https://m.facebook.com/story.php?story_ ... sfnsn=xmmo

;)

Nie liczę tak na Always, jak na I'll be there for you, myślę, że się uda tym razem :-)

Hehe, tak madm, dokładnie o to wzmocnienie mi chodzi, tylko niski jest do główek słaby :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”