Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: madm »

EVENo pisze:
madm pisze:Kompletnie nie znam powodu, dla którego GA EE nie będą oddzielone od zwykłego GA. Ale to jest LN, tego nie ogarniesz.
Kasa. Ogarnięcie tego kosztuje. I wiem, że dla nich to są "drobniaki", ale przecież za to płacą tysiące dolarów panom w garniturach, aby łatali takie dziury finansowe. Jakkolwiek absurdalnie to nie brzmi :whoeva: A przecież jedyny efekt jest taki, że ludzie, którzy już i tak zapłacili pieniążki będą zdezorientowani i niezadowoleni. A jak któryś z nich będzie chciał wyrazić swoje niezadowolenie, to zrobi to w kierunku Stadionu, albo zespołu, bo będzie myślał, że to oni są odpowiedzialni za zamieszenie, a nie jakieś Live Nation.
Nie zagłębiałem się dokładnie, ale czy na stronie LN/Ticketmaster jest informacja o tym że GA EE i GA nie są niczym oddzielone i w zasadzie to jest ten sam sektor? Na mapce stadionu wyraźnie oba sektory są oddzielone, więc może gdzieś tam to pod jakiś paragraf mówiący o wprowadzeniu w błąd podchodzi...
It's my life!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1585
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: EVENo »

madm pisze: Nie zagłębiałem się dokładnie, ale czy na stronie LN/Ticketmaster jest informacja o tym że GA EE i GA nie są niczym oddzielone i w zasadzie to jest ten sam sektor? Na mapce stadionu wyraźnie oba sektory są oddzielone, więc może gdzieś tam to pod jakiś paragraf mówiący o wprowadzeniu w błąd podchodzi...
No ale to by musieli się wszyscy zebrać i oprotestować, bo w pojedynkę przeciw takiemu gigantowi nikt nic nie zdziała. Robią klientów w bambuko, bo wiedzą, że ludzie i tak nie mają wyjścia. Mało to razy dałem się w życiu wyruchać doskonale wiedząc, ze daję się wyruchać? Tak działa ten nasz współczesny, wspaniały świat ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Ricky Skywalker »

madm pisze:
EVENo pisze:
madm pisze:Kompletnie nie znam powodu, dla którego GA EE nie będą oddzielone od zwykłego GA. Ale to jest LN, tego nie ogarniesz.
Kasa. Ogarnięcie tego kosztuje. I wiem, że dla nich to są "drobniaki", ale przecież za to płacą tysiące dolarów panom w garniturach, aby łatali takie dziury finansowe. Jakkolwiek absurdalnie to nie brzmi :whoeva: A przecież jedyny efekt jest taki, że ludzie, którzy już i tak zapłacili pieniążki będą zdezorientowani i niezadowoleni. A jak któryś z nich będzie chciał wyrazić swoje niezadowolenie, to zrobi to w kierunku Stadionu, albo zespołu, bo będzie myślał, że to oni są odpowiedzialni za zamieszenie, a nie jakieś Live Nation.
Nie zagłębiałem się dokładnie, ale czy na stronie LN/Ticketmaster jest informacja o tym że GA EE i GA nie są niczym oddzielone i w zasadzie to jest ten sam sektor? Na mapce stadionu wyraźnie oba sektory są oddzielone, więc może gdzieś tam to pod jakiś paragraf mówiący o wprowadzeniu w błąd podchodzi...
OMG, jak nie bronię LN, tak jak podobne komentarze czytam (a czytam ich ostatnio wiele), to odnoszę wrażenie, że niektórzy chodzą na koncerty tylko jak Bon Jovi przyjeżdża, czyli raz na 6 lat - taka koncertowa wersja niedzielnych kierowców ;) GA EE = GENERAL ADMISSION EARLY ENTRANCE. GA = GENERAL ADMISSION. EARLY ENTRANCE = wcześniejsze wejście na ten sam sektor, co osoby ze zwykłym biletem GA. Ergo - przyjdziesz wcześniej = stoisz bliżej. Albo i nie. I na odwrót :cfaniak:

A mapka jest poglądowa... ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: PePe »

Właśnie odsłuchałem Wanted z Estonii. Właściwie, wytrzymałem do pierwszego refrenu. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego on robi to sobie, zespołowi i marce jaką wypracowali. Dlaczego nie zrobią 3-4 letniej przerwy, żeby mógł odbudować swój wokal? Przecież tego nie da się słuchać. Proównując to do zeszłego roku to koncert w Chicago był miodem dla moich uszu...
Tak, wiem, teraz odezwą się obrońcy którzy powiedzą, że wcale nie jest tak źle i powinniśmy się cieszyć, że w ogóle przyjeżdżają. Problem w tym, że oni nie powinni się ruszać z New Jersey z takim wokalem. To brzmi jak karaoke po butelce wódki.... :placze: :placze: :placze:
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: studentmibm »

PePe pisze:Właśnie odsłuchałem Wanted z Estonii. Właściwie, wytrzymałem do pierwszego refrenu. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego on robi to sobie, zespołowi i marce jaką wypracowali. Dlaczego nie zrobią 3-4 letniej przerwy, żeby mógł odbudować swój wokal? Przecież tego nie da się słuchać. Proównując to do zeszłego roku to koncert w Chicago był miodem dla moich uszu...
Tak, wiem, teraz odezwą się obrońcy którzy powiedzą, że wcale nie jest tak źle i powinniśmy się cieszyć, że w ogóle przyjeżdżają. Problem w tym, że oni nie powinni się ruszać z New Jersey z takim wokalem. To brzmi jak karaoke po butelce wódki.... :placze: :placze: :placze:
Co Ty mówisz, przecież Jasiek fajnie śpiewa. To wszystko wina kiepskich nagrań! Kto ocenia wokal po jakości filmów z komórek!? A koncert w Warszawie będzie najlepszym koncertem dekady! i Richie wróci, bo lubi pierogi! Tak będzie, o!
aneeeczka
I Believe
I Believe
Posty: 50
Rejestracja: 13 marca 2019, o 20:35
Ulubiona płyta: Keep the faith

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: aneeeczka »

Czekamy na Sztokholm:)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Smolek »

Stream: https://www.facebook.com/ZizziH/videos/ ... 686698087/

Teraz grają Bad Name.

PS. I koniec streamu..
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: JonetteBJ »

Jest zmiana w setliście - po Whole Lot wrzucili Roller Coaster
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Smolek »

JonetteBJ pisze:Jest zmiana w setliście - po Whole Lot wrzucili Roller Coaster
I jeżeli sprawdzi się setlista, która była wrzucona tuż przed startem koncertu na setlist.fm, powinni zagrać jeszcze I'll Sleep When I'm Dead, I'll Be There For You, i Someday I'll Be Saturday Night, z piosenek, których nie nie zagrali w Moskwie i Talinnie.

Nowy stream: https://www.facebook.com/ZizziH/videos/ ... 723653087/

PS. Teraz na setlist.fm nie ma już Rollercoastera. Trzeba czekać na koniec koncertu, bo dzisiaj jakoś setlist.fm niewiarygodne.
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: kikusia28 »

I po streamie :-D

Roller Coaster też chciałabym usłyszeć!

Jeśli chodzi o publiczność, póki co Rosjanie moim zdaniem byli najlepsi. Tu też jakieś kołki.
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: JonetteBJ »

Rzeczywiście coś dzisiaj na setlist.fm się jakiś spamer trafił... Coś mi nie pasował tak nagle ten Roller Coaster :P
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Smolek »

Nowy stream: https://www.facebook.com/lua.mulezini/v ... 172061780/

Grają teraz Bed of Roses.

PS. I koniec streamu. :D

PS2. Jest Someday I'll Be Saturday Night grane, potwierdzone od gościa, który jest na koncercie.
aneeeczka
I Believe
I Believe
Posty: 50
Rejestracja: 13 marca 2019, o 20:35
Ulubiona płyta: Keep the faith

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: aneeeczka »

Ja sledze instagram ale mało wstawek
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Smolek »

To mamy drugą nową piosenką w setliście. Najpierw było Saturday, a teraz grają Captain Crash & the Beauty Queen From Mars.

PS. Stream: https://www.facebook.com/calle.hennings ... 201028006/

In These Arms grają, czyli trzecia piosenka, której nie było w Estonii.

Koniec. Bisy: Wanted, ITA, i Livin.
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: kikusia28 »

Oh no! Jak ja nie cierpię CC :-|
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”