24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: monjovi »

Damned pisze: PHARRELL
ELTON JOHN
FALL OUT BOY
HOZIER
MUMFORD AND SONS
NEIL YOUNG
WALK THE MOON
VANCE JOY
BON JOVI
THIRTY SECONDS TO MARS
FLORENCE + THE MACHINE

Ale ferajna, no to nic się nie zmieniło, czekam tylko na dziadków: BJ, od biedy Elton i Neil, za resztą młodej ekipy nie przepadam. ;) Szkoda, miałam nadzieje na coś ciekawszego.
WALK THE MOON
VANCE JOY
FALL OUT BOY, PHARRELL (chyba, że to ten od Happy happy)
Nie znam ludzi :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: Damned »

Mam nadzieję że lista wykonawców wciąż nie jest zamknięta, ale już teraz nie ma wątpliwości, że w porównaniu do Live Earth z 2007 roku, skład imprezy jest znacznie uboższy. Wygląda na to, że większość artystów odmówiła organizatorowi, bo nie wierzę że nie zapraszał innych wielkich. Ja czekam na Hoziera, Younga, Eltona Johna i BJ, ale chętnie usłyszę także występ młodej Florence.
Awatar użytkownika
Iwa
It's My Life
It's My Life
Posty: 221
Rejestracja: 21 lutego 2015, o 17:27
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Poland

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: Iwa »

madm pisze:To teraz fajnie się już ich nie ogląda? ;)
Trochę inaczej ;) Wiek niestety robi swoje, nie ma tej energii, charyzmy, wokalu, Richiego i tej magii na scenie :(
Co do koncertu to rzeczywiście skład zapowiada się ubogo. Ja czekam tylko na BJ, Neila Younga oraz Hozier :yes:
[font=Georgia]Nothing is as important as passion.
No matter what you want to do with your life,
be passionate.[/font]
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: madm »

Iwa pisze:
madm pisze:To teraz fajnie się już ich nie ogląda? ;)
Trochę inaczej ;) Wiek niestety robi swoje, nie ma tej energii, charyzmy, wokalu, Richiego i tej magii na scenie :(
Co do koncertu to rzeczywiście skład zapowiada się ubogo. Ja czekam tylko na BJ, Neila Younga oraz Hozier :yes:

BJ są w tym momencie kariery, że już schodzą tylko niżej, ale to tyczy się każdego. Nie muszą już nikomu nic nie udowadniać. Swoje osiągneli. Najważniejsze, że ludzie wciąż czerpią radość z ich koncertów. Nie są to takie koncerty jak przed 20 latami, ba, nawet te wydarzenia sprzed 5 lat były na nieporównywalnie wyższym poziomie, ale kto sie tym przejmuje? Martwię się tylko, że Jon występami takimi jak jutrzejszy się trochę ośmieszy(oby nie!). Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz - mam nadzieję, że Jon słyszał to powiedzenie. Bo trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym :)
It's my life!
Awatar użytkownika
Iwa
It's My Life
It's My Life
Posty: 221
Rejestracja: 21 lutego 2015, o 17:27
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Poland

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: Iwa »

madm pisze:
Iwa pisze:
madm pisze:To teraz fajnie się już ich nie ogląda? ;)
Trochę inaczej ;) Wiek niestety robi swoje, nie ma tej energii, charyzmy, wokalu, Richiego i tej magii na scenie :(
Co do koncertu to rzeczywiście skład zapowiada się ubogo. Ja czekam tylko na BJ, Neila Younga oraz Hozier :yes:

BJ są w tym momencie kariery, że już schodzą tylko niżej, ale to tyczy się każdego. Nie muszą już nikomu nic nie udowadniać. Swoje osiągneli. Najważniejsze, że ludzie wciąż czerpią radość z ich koncertów. Nie są to takie koncerty jak przed 20 latami, ba, nawet te wydarzenia sprzed 5 lat były na nieporównywalnie wyższym poziomie, ale kto sie tym przejmuje? Martwię się tylko, że Jon występami takimi jak jutrzejszy się trochę ośmieszy(oby nie!). Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz - mam nadzieję, że Jon słyszał to powiedzenie. Bo trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym :)
Zgadzam się :ok: Fajnie, że koncertują bo ja nie mam ich dość, ale jeśli Jon ma mieć taki wokal jak ostatnio w Azji to lepiej niech da odpocząć strunom głosowym :yes: Mam tylko nadzieję, że nie ośmieszy się ;/
[font=Georgia]Nothing is as important as passion.
No matter what you want to do with your life,
be passionate.[/font]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: Damned »

Asbury Park Press, czyli zaufane źródło z NJ donosi, że:
[font=Georgia]"występ BJ został nagrany wcześniej"[/font]
Jeżeli to prawda, to zobaczymy najprawdopodobniej fragmenty z wrześniowej azjatyckiej trasy, a co za tym idzie występ BJ może pojawić się w paśmie Live from Beijing lub Live from Manila, czyli od 9:00 do 15:00 w sobotę. Gdyby natomiast pokazali fragmenty z koncertu w Tel Avivie, to transmisja odbyłaby się po 15:00. Cholera, przydałby się jakiś rozpis występów, bo nie wiadomo jak zorganizować piątkową noc...

http://www.app.com/story/entertainment/ ... /75653666/
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: monjovi »

Damned pisze:Asbury Park Press, czyli zaufane źródło z NJ donosi, że:
[font=Georgia]"występ BJ został nagrany wcześniej"[/font]
Jeżeli to prawda, to zobaczymy najprawdopodobniej fragmenty z wrześniowej azjatyckiej trasy, a co za tym idzie występ BJ może pojawić się w paśmie Live from Beijing lub Live from Manila, czyli od 9:00 do 15:00 w sobotę. Gdyby natomiast pokazali fragmenty z koncertu w Tel Avivie, to transmisja odbyłaby się po 15:00. Cholera, przydałby się jakiś rozpis występów, bo nie wiadomo jak zorganizować piątkową noc...

http://www.app.com/story/entertainment/ ... /75653666/
Uuu... jeśli to nagrany wcześniej występ to za bardzo nie ma na co czekać... Wielka szkoda. Myślałam, że skoro BJ to główna gwiazda, to oprócz koncertu trochę pogadają itd. Jeśli faktycznie dadzą fragment z ostatniej trasy, to będzie co najmniej dziwne ? :D

Doszli jeszcze Duran Duran, którzy mają wystąpić obok Al Gore'a live z Paryża. Jedni live, a inni występy sprzed kliku miesiącu? hm :/
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: Damned »

Cóż, wydaje się że cała ta impreza jest niewypałem, ale tak naprawdę problemy Ala Gore'a z organizowaniem globalnych imprez zaczęły się już dużo wcześniej. Kto pamięta rok 2008, kiedy to BJ mięli być główną gwiazdą Live Earth w Indiach? To miał być gigantyczny koncert dla rekordowej publiczności zebranej w jednym miejscu, ale bodajże tydzień przed imprezą terroryści uderzyli na jeden z ekskluzywnych hoteli w Bombaju i koncert został odwołany. To był spory zawód, bo szykował się historyczny występ BJ, którzy na dodatek byli "świeżo" po nagrywaniu DVD "Live at Madison Square Garden", a więc byli w świetnej formie.

Tym razem, koncert pod nazwą Live Earth 2015 miał odbyć się latem, ale z powodu problemów organizacyjnych został przełożony. Może dlatego niektórzy artyści idą maksymalnie na łatwiznę i wysyłają wujkowi Alowi e-mail ze swoim występem w załączniku, zamiast ryzykować czy tym razem wszystko się uda.

Nie sądzę, aby organizatorowi udało się wybudować wielką scenę na każdym z tych kontynentów, tak jak w 2007 roku. Wygląda na to, że będzie to zbiór występów różnych artystów przed własną publiką. Z małymi wyjątkami jak Duran Duran i pewnie ktoś jeszcze. Szkoda, ale nie ma co narzekać. Tym razem to po prostu nie ta skala zjawiska, ale lepsze to niż nic :)

Kolejni wykonawcy:

JOSS STONE & DAVE STEWART
LAURA PAUSINI
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: Damned »

Obrazek

Według powyższego rozkładu jazdy BJ pojawią się o godzinie 1:13 czasu środkowoeuropejskiego.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: monjovi »

Dobrze, że jest rozpiska, czekam, jestem ciekawa co nam zaserwują ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: Damned »

Pisałem wcześniej o zamachu w Bombaju, który uniemożliwił organizację Live Earth w Indiach w 2008 roku. Dzisiaj zamachy w Paryżu... Al Gore ewidentnie nie ma szczęścia. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i uda się dokończyć bezpiecznie tą akcję.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: monjovi »

Damned pisze:Pisałem wcześniej o zamachu w Bombaju, który uniemożliwił organizację Live Earth w Indiach w 2008 roku. Dzisiaj zamachy w Paryżu... Al Gore ewidentnie nie ma szczęścia. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i uda się dokończyć bezpiecznie tą akcję.
Rzeczywiście jakiś ogromny pech, a dziś 13 piątek. Oglądałam dziś fragment występu spod wieży Eiffle, a teraz takie rzeczy miały tam miejsce :/

A zakładnicy są trzymani w klubie w którym grał Sambora w 2014 r.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: Damned »

monjovi pisze:zakładnicy są trzymani w klubie w którym grał Sambora w 2014 r.
Dzisiaj nieszczęście trafiło na fanów zespołu Eagles of Death Metal :(
To musiało wydarzyć się w trakcie koncertu, więc artyści też musieli uciekać...

Hasło 24 Hours of Reality nabiera nowego znaczenia. W tym momencie niestety nikogo nie obchodzą szczytne idee Gore'a.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: Damned »

Transmisja oficjalnie przerwana.
Dzisiaj nie zobaczymy Bon Jovi.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: monjovi »

Tak sądziłam, dobra decyzja o przerwaniu transmisji, wydarzenia są zbyt dramatyczne :(

Zabezpieczenia na takich koncertach są zerowe, a największy paradoks jest taki, że ochrona przed wejściem na koncert zabierze Ci najmniejszy batonik schowany w kieszeni, albo butelkę z wodą, a pozwoli do środka wedrzeć się zamachowcom z karabinami maszynowymi...
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”