Newsy, różności, ploteczki...

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
NEWARRRO
I Believe
I Believe
Posty: 60
Rejestracja: 5 stycznia 2018, o 14:38
Ulubiona płyta: pierwsze 6

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: NEWARRRO »

panie DAMNED! Wysłałem panu odpowiedzi na pytania! Mam nadzieję, że się przydadzą! :D Pozdro!

P.S. W zamian czekam na płytę THINFS ver. III, jednak może być, podobno Wall of Mexico burzy mury! ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: madm »

[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=h72eaY3ryfQ[/BBvideo]

Bad Name z przedwczorajszego występu
It's my life!
NEWARRRO
I Believe
I Believe
Posty: 60
Rejestracja: 5 stycznia 2018, o 14:38
Ulubiona płyta: pierwsze 6

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: NEWARRRO »

Kuba80BJ pisze:Dobrze, że są zarąbiste wspomnienia i 14 kwietnia na kilka godzin pozwoli przeżyć jeszcze raz, powzruszać się i oficjalnie podsumować zespoł Bon Jovi - ten prawdziwy. Over.
a mnie smuci, że nadal nie ma sygnałów, że Jon z Richiem dogadali się na temat wspólnego występu.
Wygląda mi na to, że Jon do końca nie da znać Richiemu co planuje. Wiadomo, że Richiemu trudno będzie samemu o to zapytać. Skończy się tym, że Jon z nowym zespołem przyjdzie na galę, Richie osobno i z biegu będzie musiał doskoczyć do nowego Bon Jovi. Czas się kończy, a my nadal nie mamy sygnałów, że 14 kwietnia wsytąpi oryginalne Bon Jovi, a nie jego dzisiejsza wersja z Shanksem i Philem (fenomenem, bo niby gitarzysta, a w BJ gra w 99% jedynie rolę modela (do tej pory w studiu czy teledyskach, udawania Sambory na koncertach nie liczę). O Suchu tez nie ma słowa, pomimo tego, że informacja jako news w ułamku sekundy jest dzisiaj dostępna nawet w lodówce. Słabo to wygląda, jedynie Keep the Faith, że w końcu zdążą się dogadać! :)
Obrazek
REHABILEJKO

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: REHABILEJKO »

NEWARRRO pisze:(...) nadal nie mamy sygnałów, że 14 kwietnia wsytąpi oryginalne Bon Jovi, a nie jego dzisiejsza wersja z Shanksem i Philem (fenomenem, bo niby gitarzysta, a w BJ gra w 99% jedynie rolę modela (do tej pory w studiu czy teledyskach, udawania Sambory na koncertach nie liczę)
Najlepsza fucha świata ;) nie przemęczysz się przy arcytrudnychh riffach Shanksa, pośmiejesz się, pomachasz czupryną jakbyś grał conajmniej speed metal i... zarobisz nieźle ;) Też tak chcę :D
NEWARRRO
I Believe
I Believe
Posty: 60
Rejestracja: 5 stycznia 2018, o 14:38
Ulubiona płyta: pierwsze 6

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: NEWARRRO »

REHABILEJKO pisze:
NEWARRRO pisze:(...) nadal nie mamy sygnałów, że 14 kwietnia wsytąpi oryginalne Bon Jovi, a nie jego dzisiejsza wersja z Shanksem i Philem (fenomenem, bo niby gitarzysta, a w BJ gra w 99% jedynie rolę modela (do tej pory w studiu czy teledyskach, udawania Sambory na koncertach nie liczę)
Najlepsza fucha świata ;) nie przemęczysz się przy arcytrudnychh riffach Shanksa, pośmiejesz się, pomachasz czupryną jakbyś grał conajmniej speed metal i... zarobisz nieźle ;) Też tak chcę :D
dokładnie!
coś w tym jest! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Damned »

Nie miałem wielkich nadziei co do nowego utworu, pamiętając że został napisany i nagrany zaledwie miesiąc temu jako błyskawiczna odpowiedź na włączenie do Rock Hall. Tak przy okazji - to chyba najszybciej "wydany" utwór BJ w historii?

Chciałbym zobaczyć ten kawałek na jakiś czas w setliście w miejsce dowolnego utworu z wyjątkiem: House, KTF i Prayer. Co do fatalnej produkcji, to mnie podbudowuje fakt, że nawet jeżeli wszystkie instrumenty skomponował i nagrał Szanks, to na żywo usłyszymy cztery legendy Rock & Roll Hall of Fame oraz dwóch wspierających gitarzystów. I na to czekam najbardziej. Zwłaszcza, że JBJ prezentuje się wokalnie lepiej niż rok temu:
madm pisze:[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=h72eaY3ryfQ[/BBvideo]

Bad Name z przedwczorajszego występu
U Colberta zagrali przynajmniej 2 utwory. Drugi z nich (w domyśle nowość) zostanie wyemitowana już w poniedziałek. Nagranie znajdziemy na kanale Late Show we wtorek przed południem (kilka godzin po emisji w TV).
NEWARRRO pisze:a mnie smuci, że nadal nie ma sygnałów, że Jon z Richiem dogadali się na temat wspólnego występu.
Wygląda mi na to, że Jon do końca nie da znać Richiemu co planuje. Wiadomo, że Richiemu trudno będzie samemu o to zapytać. Skończy się tym, że Jon z nowym zespołem przyjdzie na galę, Richie osobno i z biegu będzie musiał doskoczyć do nowego Bon Jovi.
Aż tak źle nie będzie. Próby zaczynają się najpóźniej 3 dni przed galą, czasami nawet tydzień przed. Zdążą się dogadać nie tylko z Richiem i Aleciem, ale i z Knopflerem (o ile się pojawi) i z kimś z niekończącej się listy gości, bo tych na pewno nie zabraknie, a wspólny występ to wisienka na torcie każdej poprzedniej gali. Przypomnę, że wśród publiczności nie zasiądą przypadkowi ludzie, a największe gwiazdy rocka, które przybędą by oddać hołd nowym członkom Hall of Fame.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: prezes1 »

Damned pisze: Co do fatalnej produkcji, to mnie podbudowuje fakt, że nawet jeżeli wszystkie instrumenty skomponował i nagrał Szanks, to na żywo usłyszymy cztery legendy Rock & Roll Hall of Fame oraz dwóch wspierających gitarzystów. I na to czekam najbardziej.
No ale na żywo na gali? Czy ogólnie na trasie? Bo chyba nie jest jasne jeszcze co zagrają na gali...(poza Wanted :) )
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Damned »

prezes1 pisze:
Damned pisze: Co do fatalnej produkcji, to mnie podbudowuje fakt, że nawet jeżeli wszystkie instrumenty skomponował i nagrał Szanks, to na żywo usłyszymy cztery legendy Rock & Roll Hall of Fame oraz dwóch wspierających gitarzystów. I na to czekam najbardziej.
No ale na żywo na gali? Czy ogólnie na trasie? Bo chyba nie jest jasne jeszcze co zagrają na gali...(poza Wanted :) )
Chodzi mi o trasę, bo na gali zobaczymy na scenie 6 legend Hall of Fame + dwóch wspierających gitarzystów ;)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Smolek »

prezes1 pisze:No ale na żywo na gali? Czy ogólnie na trasie? Bo chyba nie jest jasne jeszcze co zagrają na gali...(poza Wanted :) )
Bardziej poza Livin' On a Prayer. ;) Bo u Howarda Steina, powiedział, że na 100% zagrają Livin', a co do reszty jeszcze nie wie, bo jest tyle piosenek. Niemniej myślę, że Wanted też zagrają.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: prezes1 »

Smolek pisze:
prezes1 pisze:No ale na żywo na gali? Czy ogólnie na trasie? Bo chyba nie jest jasne jeszcze co zagrają na gali...(poza Wanted :) )
Bardziej poza Livin' On a Prayer. ;) Bo u Howarda Steina, powiedział, że na 100% zagrają Livin', a co do reszty jeszcze nie wie, bo jest tyle piosenek. Niemniej myślę, że Wanted też zagrają.
No dla mnie to Wanted i Prayer bez dyskusji. Problem będzie z 3 piosenką.
Dla nas, fanów, piosenek ważnych jest dużo ale dla zwykłych słuchaczy tak dużo już nie ma. Np. z 2 najlepszych płyt(TD i NJ) nie zagrają nic. Co zostaje? Bad Name, Always, It's My Life i Who Says. Albo jakaś nowa będzie. :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: JonetteBJ »

prezes1 pisze:Co zostaje? Bad Name, Always, It's My Life i Who Says. Albo jakaś nowa będzie. :)
Bad Name odpada. Nie sądzę, żeby mieli zagrać wszystkie trzy z SWW. Myślę, że może być coś z nowych (chociaż to jest HoF i nie powinni tego moim zdaniem robić) ;)

Obym się myliła :)
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
Badmotorfinger
It's My Life
It's My Life
Posty: 212
Rejestracja: 9 października 2013, o 22:20
Lokalizacja: Paradise City

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Badmotorfinger »

Nie zdziwię się jak zagrają Who Says...
"It's a bitch, but life's a roller coaster ride
The ups and downs will make you scream sometimes"
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Smolek »

Będzie teledysk do "When We Were Us". Właśnie kręcą go.

@millsmillermedia: Producing visuals today for the legend When We Were Us #BonJovi #ShootToLive @islandrecords

Obrazek
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Dand »

dorzucam kolejne fotki z planu :
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Obrazek
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Damned »

Damned pisze:U Colberta zagrali przynajmniej 2 utwory. Drugi z nich (w domyśle nowość) zostanie wyemitowana już w poniedziałek. Nagranie znajdziemy na kanale Late Show we wtorek przed południem (kilka godzin po emisji w TV).
Wybaczcie, mój błąd. Utwór zostanie wyemitowany 22. lutego, a nie stycznia.
Asbury Park Press pisze:Jon Bon Jovi and the band will appear, and play, on “The Late Show with Stephen Colbert” Wednesday, Jan. 17. The band will also play Feb. 22 on "Colbert."
Źródło: https://www.app.com/story/entertainment ... 040992001/

[hr]

Kolejne zdjęcia z planu:

Obrazek
Obrazek

Pewnie za wcześnie by oceniać, ale nie wygląda mi to na wysokobudżetowy klip, który zapadnie wszystkim w pamięć na lata.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”