Nowa edycja specjalna New Jersey - 2 CD!

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

a jest jakieś oficjalne info na temat "czegoś" z okazji 30lecia ?
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

teken020 pisze:a jest jakieś oficjalne info na temat "czegoś" z okazji 30lecia ?
Oficjalnie wiemy na razie tylko tyle:

"More 30th Anniversary commemorative titles, including newly-compiled collections of studio and live recordings, are scheduled for release this year. "
Dolkin

Post autor: Dolkin »

prezes1 pisze:Wiadomo że wszystkim zależy tylko na demówkach. Co mamy niby zrobić drogi Dolkinie? Zbuntować się przeciwko ohydnej polityce wytwórni? Obrazić się na Jona i Obiego i w ramach akcji nie kupować ? ;)
W sumie dobry pomysł, tylko kurczę już zakupiłem. Za późno! ;)
Prezes, tutaj nie chodzi o obrażanie się. Chodzi wyłącznie o formę. Pewien rodzaj estetyki. Mi nie potrzebne jest "na półkę" coś co będzie tylko stać. Aż takim maniakiem (już) nie jestem. Osobiście wolałbym już jakąś kompilację, gdzie materiał byłby wymieszany, a tak... Zaryzykuję stwierdzenie, że Bon Jovi ciekawych dem ma jak na lekarstwo. Przynajmniej te, które znam. To już wystarczający argument, żeby sobie darować. Chyba, że podobnie jak trzy ostatnie wydawnictwa zespołu dostanę płytkę w prezencie (czy to od brata, siostry, dziewczyny czy kochanki ;) ). Skakał pod sufit zapewne nie będę ale wyrzucić na pewno nie wyrzucę.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Twoje zdanie na ten temat znam(i na wiele innych np. Richiego). Ja się pytam co my mamy niby zrobić skoro innego sposobu zakupu nie ma?
Dla mnie niektóre dema i odrzuty są lepsze niż piosenki wydane na płytach. Bardzo się cieszę że na mojej półce stoi box-set(już od 10 lat) a teraz 'Sons of Beaches'. Z maniactwem nie ma to nic wspólnego. ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

dla mnie wydawnictwo w 100% trafione, bo akurat nie miałam płytki NJ (kaseta już nieźle zjechana :/) - dla mnie prezent idealny! :)
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Dolkin

Post autor: Dolkin »

prezes1 pisze:Twoje zdanie na ten temat znam(i na wiele innych np. Richiego). Ja się pytam co my mamy niby zrobić skoro innego sposobu zakupu nie ma?
Prezes, czułeś taką potrzebę więc kupiłeś. Ja nie mam takiej potrzeby i tyle. Sprawa jest prosta. Tylko masochista robiłby coś by się unieszczęśliwić. Naprawdę nie potępiam ludzi, którzy się tym jarają, którzy tym żyją, czy którzy po prostu tak chcą. Po prostu mi ten projekt jest obojętny (chociaż udzielanie się w tym temacie może przemawiać w druga stronę ;) ). Nie mam misji uprzykrzania ludziom frajdy czy radości z odsłuchiwania wspomnianych dem :)) Fajnie, że ktoś czerpie z tego radość. Być może nawet żałuję, że nie jestem juz takim Jovimaniakiem jak jeszcze jakiś czas temu.

prezes1 pisze:Dla mnie niektóre dema i odrzuty są lepsze niż piosenki wydane na płytach. Bardzo się cieszę że na mojej półce stoi box-set(już od 10 lat) a teraz 'Sons of Beaches'. Z maniactwem nie ma to nic wspólnego. ;)
No to gratuluję. Zawsze miło czytać takie wpisy. Kto wie? Może wszystko jeszcze przede mną? :P
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Dolkin osobiscie nie widze powodu dlaczego sie doczepiles.
Box zostal wydany i dla wielu Nj maniakow to najlepsze co ich spotkalo od BJ od 1988 roku.

Jakie byly inne opcje dp wyboru:
a) nie wydawanie boxu
b) wydanie w gorszej formie
c) wydanie w lepszej formie

Dla mnie czyli osoby ktora kocha ich muzyke wydanie tych dem w swietnej jakosci to super sprawa i chcialbym aby zrobili to samo z kazdym albumem. A za Handa oddalbym cala wyplate :)
Dolkin

Post autor: Dolkin »

Adrian pisze: Dla mnie czyli osoby ktora kocha ich muzyke wydanie tych dem w swietnej jakosci to super sprawa i chcialbym aby zrobili to samo z kazdym albumem. A za Handa oddalbym cala wyplate :)
To już fanatyzm ;)

Nie chcę jednak byc uszczypliwy czy złośliwy. Tobie też gratuluję i życzę by Twoje marzenie sie spełniło ;) Mi pozwól jednak mieć swoje zdanie.

[ Dodano: 2014-07-17, 15:41 ]
Adrian pisze:
Jakie byly inne opcje dp wyboru?

Adrian, sądzę zę były inne opcje. Na to pytanie świetnie odpowiedział Damned.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Opcje może i były ale teraz jest już 'po herbacie'. Fani w sprawie opcji nie mieli nic do powiedzenia. Dalsza dyskusja nie ma sensu bo się nie odpowiada na pytania. ;)
Wracając do tematu: piosenki 2-8 i 11-13 to prawdziwe perełki. Jak dla mnie dem piosenek które znalazły się na płycie NJ mogłoby tu nie być. Zabrakło Rosie. Ale jest coś jeszcze: w książeczce jest lista piosenek z sesji i jest tam jakiś niewyraźny tytuł: America chyba? Co to jest?
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Scroll
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 12 listopada 2012, o 12:36
Lokalizacja: wlkp

Post autor: Scroll »

Moze o to chodzi?
Jesli to jest prawdziwe
http://youtu.be/gC90p_9oO2M
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Dzięki za linka!
Jeśli to jest prawdziwe to musi to być to. :)
Pierwszy raz to słyszę, fajny riff, niezła piosenka byłaby z tego ale można to było zostawić jako 'instrumental' i dać na końcu 'Sons of Beaches'.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Drogą legalną weszłam w posiadanie mega-super-hiper :D edycji NJ. W Empiku znaczy zakupiona została. I ta otóż wersja /international 2014/ odtwarzana w poczciwym windows media player pokazuje tytuły po japońsku!!! Na okładce 'made in EU'... Czy kogoś spotkało podobne zjawisko?
Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

imp, u mnie to samo :D

Wygląda na to, że materiał otagowali Japończycy, a zachodni oddział Universalu zapomniał przetłumaczyć :lol:
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Wciąż cisza o tym czy wydadzą jeszcze coś na 30-rocznicę.. Mam nadzieję, że to cisza przed burzą, i jednak coś wydadzą.. Choć podczas ogłaszania NJ Special Edition różne źródła podawały, że jeszcze coś dostaniemy od BJ w tym roku, ale ostatnio coś co raz mniej w to wierzę.. Choć jeszcze jest kilka miesięcy, więc trzeba czekać, tylko nam to pozostaje. :)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Ostatnio modne stało się ukrywanie przed fanami do ostatniej chwili szczegółów na temat nowych wydawnictw, a jako że BJ zawsze byli "na czasie", to w tym przypadku może być podobnie :)

Sądzę że premiera jest przewidziana na listopad, jak to często miało miejsce w przeszłości:
- This Left Feels Right (4 listopada 2003)
- Fans Can't Be Wrong (16 listopada 2004)
- Lost Highway: the Concert DVD (13 listopada 2007)
- MSG DVD (20 listopada 2009)
- Greatest Hits (1 listopada 2010)
- Inside Out (27 listopada 2012)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”