Annual Billboard Touring Awards

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

KondZik

Post autor: KondZik »

prezes1 pisze:Hehe, była, była na kilku koncertach(też ze mną w pamiętnym Berlinie 2000)... :)
Ale problemem większości kobiet jest to że nie słyszą gitar i nie zwracają na nie uwagi kompletnie(pomijam tutaj kobiety-fanki gitarowe, które mamy też na forum). Zwracają uwagę tylko i wyłącznie na Jona. Taka jest prawda i nie ma co dyskutować.
Koncert w Gdańsku był wyjątkowy i specjalny ale taki koncert zdarza się niestety tylko jeden jedyny raz. I niestety jest to zły przykład w tej dyskusji. Tutaj to można pogadać o koncercie w Szkocji, który był katastrofą frekwencyjną bo Szkoci na koncert bez Richiego po prostu nie poszli. I to są lojalni fani a nie my biedni Polacy dopieszczeni przez Jana po 30 latach...
I to mam właśnie na myśli ale nie chciałem wprost napisać bo zaraz byłoby że źle tutaj traktuje płeć piękniejszą. :)
Ja to rozumiem i nic do tego nie mam, że się komuś Jon podoba.
Który facet nie chciałby mieć tylu fanek itd.
Tylko dlaczego argumentem w rozmowie o brzmieniu zespołu bez Richiego ma być to że Jon jak na 50 latka jest nadal przystojny czy coś takiego dlatego brzmienie jest to samo.
Wiem, nie powinienem w ogóle wdawać się w dyskusje no ale Kikusia wywołała mnie do tablicy i bronie swojego zdania.
Anyway... Mimo wszystko zamierzam dziś oglądać BJ, a nawet poprzednie supporty również. Mam nadzieje tylko, że Nickelback nie skopie nam brzmieniowo za bardzo tyłków. W sensie brzmienia gitary bo z resztą szans nie mają Kanadyjczycy :P

Wracając do tematu to faktycznie nie byłoby mądrze gdyby BJ wygrali.
Bo Jon pomyśli że nieważnie z czym (muzycznie) i z kim (bez Richiego) wyskoczy w trase i sukces. A chciałbym żeby jeszcze kiedyś się spięli na płytę, którą udowodnią prawdziwe znaczenie BWC.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

prezes1 pisze:Hehe, była, była na kilku koncertach(też ze mną w pamiętnym Berlinie 2000)... :)
Ale problemem większości kobiet jest to że nie słyszą gitar i nie zwracają na nie uwagi kompletnie(pomijam tutaj kobiety-fanki gitarowe, które mamy też na forum). Zwracają uwagę tylko i wyłącznie na Jona. Taka jest prawda i nie ma co dyskutować.
Dawno nie przeczytałam czegoś tak bezsensownego :D
Prezesie, Ty tak na poważnie? Bo wierzyć mi się nie chce, że tak zgeneralizowałeś płeć piękną. Nie wiem jak inne kobiety, ale ja się stanowczo z tym nie zgadzam i uważam, że jest to nawet nieco uwłaczające.. Szkoda, że za takie nas masz ;)

P.S - Od razu dodam, że oczywiście są i takie kobiety, które kochają Bon Jovi tylko dla bielutkich ząbków Jona. Jednak nie można mówić, że to dotyczy wszystkich fanek. To niedorzeczne.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Wystarczy pomylić słowo "większość" ze słowem "niektóre" i voilà :D Chyba, że to nie była pomyłka, a świadoma chęć przerąbania sobie. Nie żeby mnie to ruszyło, podzielam zdanie prezesa.
A w zasadzie większość, to nie znaczy wszystkie.
Stick to your guns.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Miałem na myśli większość kobiet w ogóle...(i taka jest prawda)... ;)
Dzięki Yana za wyjaśnienie co znaczy większość a co wszystkie a co niektóre etc...
Przepraszam jeśli kogoś uraziłem bo ktoś coś nie zrozumiał etc...Nie taka była intencja...
A to że Agata czy Yana są w mniejszości tego ogółu kobiet to chyba dobrze, zgadza się? ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Agata BJ pisze:Nie wiem jak inne kobiety, ale ja się stanowczo z tym nie zgadzam
Ja też się nie zgadzam i troche mnie to uraziło, ale mam nadzieje, ze prezes nie miał na myśli nic złego ;) ja mogę mówić tylko za siebie :P

Oczywiście są setki Pań, które dostrzegaja tylko piękno lidera.. ale szczerze nie chciałabym aby mnie ktos z nimi mylił, nie moja wina, ze jestem fanką zepołu, który ma atrakcyjnego wokaliste .. hehe:P
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Kurczę, chyba napisałem wyraźnie że z wyjątkiem kobiet-fanek gitary, także z naszego forum... ;)
I proszę nie mówcie mi że po ulicy chodzą znawczynie muzyki gitarowej bo jest ich garstka...i to miałem na myśli...Ogół kobiet...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
DirtySecret
It's My Life
It's My Life
Posty: 122
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 00:42
Lokalizacja: KRK

Post autor: DirtySecret »

Ale nie trzeba być znawczynią muzyki gitarowej, żeby "słyszeć gitary" i "zwracać na nie uwagę". Wydźwięk tej wypowiedzi był taki, jakoby kobiety ogółem miały jakąś ułomność słuchowo-mózgową, a tylko nieliczne, wyjątkowe jednostki - ach raduj się jeżeli się do nich zaliczasz :jupi: - wybijały się ponad przeciętną i dostrzegały, że w piosence jest solówka :D hahah mnie tam to rozśmieszyło osobiście, nie podzielam obserwacji szanownego prezesa :cfaniak:
KondZik

Post autor: KondZik »

Prezes wlasnie dlatego nie chcialem tego wprost napisac.:-P
Awatar użytkownika
DirtySecret
It's My Life
It's My Life
Posty: 122
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 00:42
Lokalizacja: KRK

Post autor: DirtySecret »

KondZik pisze:Prezes wlasnie dlatego nie chcialem tego wprost napisac.:-P
cziken! :P
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Ano widzisz Kondzik. Wziąłem to na siebie bo ja już jestem żonaty więc mogę hehe... ;)
To może inaczej powiem:
Większość kobiet mi znanych(fanek BJ z całego świata, fanek rocka oraz fanek muzyki jak i nie-fanek, koleżanek, znajomych i kobiet z rodziny) nie ma pojęcia o gitarze, solówkach, akordach, gitarzystach etc...Ale każda wie jak wygląda Jon Bon Jovi(nawet teściowa hehe) :D
Prawda że lepiej? ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Lepiej, lepiej :D w takim razie przykro mi prezesie, że aż tyle tego typu kobiet w okół Ciebie, wstyd mi za nie :P za to moja kuzynka zawsze myli Jona ze Stingiem (wizualnie ..), takze ten :P
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
DirtySecret
It's My Life
It's My Life
Posty: 122
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 00:42
Lokalizacja: KRK

Post autor: DirtySecret »

pominę już całą resztę :cfaniak: ale jak można być fanką rocka i nie zwracać uwagi na gitary... :o
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

prezes1 pisze:
Większość kobiet mi znanych(fanek BJ z całego świata, fanek rocka oraz fanek muzyki jak i nie-fanek, koleżanek, znajomych i kobiet z rodziny) nie ma pojęcia o gitarze, solówkach, akordach, gitarzystach etc...Ale każda wie jak wygląda Jon Bon Jovi(nawet teściowa hehe) :D
Moja babcia też lubi Jona. Tzn lubi jak on wygląda;)

Och tam, zachciało wam się dzielić nas biedne kobiety, nie wystarczy, że tak samo czujemy muzykę jak wy? Naprawdę trzeba mieć zdolność wyłapywania akordów w każdej ulubionej piosence by być zakwalifikowaną jako fanka rocka? Wybacz prezes, tak zabrzmiała Twoja wypowiedź;)
Nikt nie będzie skakał do piosenki, której nie czuje, tylko ze względu na zgrabny tyłek wokalisty czy też te nieszczęsne bieluchne zęby. Bez przesady.
Wiem, że wcześniej przyznałam rację prezesowi, bo jakby nie było, można nas podzielić, tylko po co no, po co.

[ Dodano: 2013-09-20, 21:43 ]
DirtySecret pisze:pominę już całą resztę :cfaniak: ale jak można być fanką rocka i nie zwracać uwagi na gitary... :o
Przecież napisał wyraźnie, że nie o fanki rocka się w tym wypadku rozchodzi.
Stick to your guns.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Dobre pytanie DirtySecret! Ale nie znam odpowiedzi... :)
Dla mnie są to sprawy nierozerwalne jak i dla Ciebie...Ale dla innych niekoniecznie...
Yana, nie komplikuj komplikacji już bardziej PLEASE! ;) Wiem z doświadczenia że każda kobieta zrozumie jakąś wypowiedź po swojemu i doda drugie dno ale dajcie już spokój! :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

prezes1 pisze: Dla mnie są to sprawy nierozerwalne jak i dla Ciebie...Ale dla innych niekoniecznie...
Nie żartuj... :D
prezes1 pisze:Yana, nie komplikuj komplikacji już bardziej PLEASE! ;) Wiem z doświadczenia że każda kobieta zrozumie jakąś wypowiedź po swojemu i doda drugie dno ale dajcie już spokój! :D
Ja komplikuję? Ciesz się, że nie drążę dalej, bo dopiero wtedy byś miał komplikacje;)
No jak odwraca kota ogonem! To wy dajcie spokój!
Dobranoc :D
Stick to your guns.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”