Annual Billboard Touring Awards

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Zagłosowałem na Bon Jovi z fanowskiego obowiązku. Czy mają szansę wygrać? Podejrzewam, że jeśli startują w tej samej kategorii co Justin B. nie ma takiej opcji. Inną sprawą jest to czy im się ten tytuł należy. Moim zdaniem nie do końca. Jeśliby startowali w kategorii "Najbardziej Pechowa Trasa 2013" to myślę, że wygraliby w cuglach :)

Jednak nie o tym chciałem. Zwracam Wam uwagę na oficjalną stronę zespołu, na której stworzono specjalną podstronę odliczającą czas do końca głosowania. Ponadto zapowiedziano, że każdego dnia będą się pojawiać najciekawsze momenty z trasy, tak by powspominać. Zobaczcie zdjęcie z jakiego koncertu znalazło się w gronie pierwszych czterech opublikowanych :)

http://www.bonjovi.com/vote#.Uj3tsOURaYM
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

No właśnie chciałem zwrócić uwagę, co się otwiera przy kliknięciu w pierwszego newsa...
Można powiedzieć, że zostaliśmy wyróżnieni. Gdańsk, Sofia (zapewne przez alergię Jona), Slane i Mediolan. Najlepsze koncerty w całej trasie.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Sofia to jeden z najbardziej pechowych występów. Także jeden z najgorszych występów wokalnych Jona wg naszych ludzi, którzy byli na miejscu. BJ po raz pierwszy w Bułgarii. Stadion wysprzedany. A pyłki skróciły występ do minimum i nie pozwoliły śpiewać Jonowi :( Do tego potwierdzenie, że Richiego nie będzie w Europie ;/
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Info z facebooka Davida Bergmana:

"Great night for Bon Jovi at the Billboard Touring Awards in NYC. We won four awards - top management, top grossing tour, top draw, and the coolest one - the Eventful fans choice award (voted on by the fans!). Thanks to the best band, staff, and fans in the world!"

https://www.facebook.com/DavidBergmanPh ... ion=stream
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

"Great night for Bon Jovi at the Billboard Touring Awards in NYC. We won four awards - top management, top grossing tour, top draw, and the coolest one - the Eventful fans choice award (voted on by the fans!). Thanks to the best band, staff, and fans in the world!"

https://www.facebook.com/...location=stream
Właśnie wstawiałem newsa jak to podałaś na forum ;)

Ktoś rzucił czy nagroda za trasę by się należała...

Nie byłem na innym koncercie niż tegoroczny Gdańsk gdzie artysta bardziej zasługiwałby na taką nagrodę.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Za Gdańsk im się należy bez wątpienia!
U2 brało udział w zabawie(tak jest w newsie)? Dziwne bo w trasie nie byli od paru lat.
Stonesi zagrali parę koncertów na krzyż. Więc w sumie też nie powinni się liczyć. Czyli BJ pokonało Bruce'a można powiedzieć... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:Za Gdańsk im się należy bez wątpienia!
U2 brało udział w zabawie(tak jest w newsie)? Dziwne bo w trasie nie byli od paru lat.
Stonesi zagrali parę koncertów na krzyż. Więc w sumie też nie powinni się liczyć. Czyli BJ pokonało Bruce'a można powiedzieć... :)
RS i U2 byli nominowani w kategorii wyboru fanów.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ale fajnie! Należało się chłopakom! :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Świetna wiadomość, choć dla mnie nieco paradoksalne i zaskakujące rozstrzygnięcie...
Gdyby przyznawano nagrodę za najbardziej pechową trasę, też nie mieliby sobie równych ;)
Przez ostatnie miesiące pokazali że pomimo wszystko są niezniszczalni...
Trzeba się cieszyć, że byliśmy wszyscy tego częścią!

Ciekawe czy Sambora dostanie nagrodę za udział w 1/10 trasy :D ;)
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Za ciężką pracę należą się nagrody.
Lata mijają, a oni wciąż są the best! I niech mi ktoś powie, że ten zespól prowadzi złą politykę ;]
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Damned pisze: Gdyby przyznawano nagrodę za najbardziej pechową trasę, też nie mieliby sobie równych ;)
To fakt ;)
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

Sorry, mimo, że jestem - jak to moja żona mówi maniakiem Bon Jovi, to mnie ta nagroda nie rusza i jest z lekka śmieszna. Według mojej opinii była to trasa hurtowej sprzedaży 2 godz. wykonawstw stałej listy z trwałym, stałym, czasowym pogorszeniem jakości jej wykonania - tyle... Magia nieszablonowości tego zespołu zmalała do współczynnika 0.2. Ta nagroda to śmiech na sali tym bardziej, że zespół jest wybrakowany. Z jakiś przyczyn doszło do rozkładu bandy na tej trasie, ludzie słuchali i oglądali niekompletny produkt, tamci zarobili na tym majątek i jeszcze za to otrzymują nagrody, prześmieszne to jest. Ja gratulacji nie składam.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Re: :)

Post autor: Din_Winter »

TheRock pisze:Sorry, mimo, że jestem - jak to moja żona mówi maniakiem Bon Jovi, to mnie ta nagroda nie rusza i jest z lekka śmieszna. Według mojej opinii była to trasa hurtowej sprzedaży 2 godz. wykonawstw stałej listy z trwałym, stałym, czasowym pogorszeniem jakości jej wykonania - tyle... Magia nieszablonowości tego zespołu zmalała do współczynnika 0.2. Ta nagroda to śmiech na sali tym bardziej, że zespół jest wybrakowany. Z jakiś przyczyn doszło do rozkładu bandy na tej trasie, ludzie słuchali i oglądali niekompletny produkt, tamci zarobili na tym majątek i jeszcze za to otrzymują nagrody, prześmieszne to jest. Ja gratulacji nie składam.
Wybacz, ale czy jesteś maszyną bez serca i uczuć?
Gdybys był na każdym koncercie z tej trasy i stał ma nim jak kołek, to można by się z Tb zgodzic
Ale jest cos takiego jak chwila, kazdy ich koncert jest, byl i bedzie niepowtarzalny i wspanialy, dlatego ze jest ten jeden, uczucia, radość tych ludzi i miłość do zespołu = w pełni zasłużona nagroda ;)
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: :)

Post autor: Adrian »

TheRock pisze:Sorry, mimo, że jestem - jak to moja żona mówi maniakiem Bon Jovi, to mnie ta nagroda nie rusza i jest z lekka śmieszna. Według mojej opinii była to trasa hurtowej sprzedaży 2 godz. wykonawstw stałej listy z trwałym, stałym, czasowym pogorszeniem jakości jej wykonania - tyle... Magia nieszablonowości tego zespołu zmalała do współczynnika 0.2. Ta nagroda to śmiech na sali tym bardziej, że zespół jest wybrakowany. Z jakiś przyczyn doszło do rozkładu bandy na tej trasie, ludzie słuchali i oglądali niekompletny produkt, tamci zarobili na tym majątek i jeszcze za to otrzymują nagrody, prześmieszne to jest. Ja gratulacji nie składam.
Odczuwasz koncert w Gdańsku jako hurtowy? Rozumiem, że byłeś na nim i patrzysz na całość, nie tylko na to co można ocenić na sucho.
Rozumiem, że patrzysz na innych artystów tą samą miarą. Wiesz, że jak porównywałem największe zespoły to przy trasie Circle/GH BJ zagrali ponad 110 kawałków gdzie U2 i RStones zbliżyli się do połowy tej liczby?
Generalnie jak ide na inne koncerty to w 95% znam jaka będzie setlista. U Bon Jovi rotacja jednak następuje. W Gdańśku było Always (zagrane później dopiero po kilku innych koncertach), Superman, SMUp czy Rockin AOTWorld.
Uważasz, że dodanie w Gdańsku 5 kawałków do ustalonej setlisty jest czymś co inni artyści normalnie robią?
Owszem głos Jona był gorszy niż na moich poprzednich koncertach, ale ten w Gdańsku był jakościowo najlepszy. Jon dał z siebie maxa, tak samo jak reszta chłopaków.

Ja rozumiem, że ktoś kto śledzi setliste za setlistą może mieć skrzywiony obraz, ale to tak jak była w necie recenzja jednego z dziennikarzy. Jechał do Gdańska z sentymentu. Na filmiki z YTouba patrzeć nie mógł, ale to co zobaczył na koncercie go zmiotło.

Owszem jeśli weźmiesz jakieś średnie ważone ilości piosenek na km powierzchni na której grają to wyjdą Ci jakieś wnioski które w ogóle pozbawione są dla mnie jakiejkolwiek logiki.

W Gdańsku były osoby które widziały BJ na wielu koncertach, byli fani Ryśka którzy byli na jego solowej trasie i byli fani zupełnie innej muzyki. I wielu z nich wychodziło z przekonaniem, że byli na najlepszym koncercie w życiu. Czy naprawdę nie należy im się docenienie za takie show? A show oceniane na kartce papieru jest dla mnie pozbawione rzetelnej oceny.

Dziwne dla mnie akurat jest, że podchodzisz do Bon Jovi jako do produktu. Dla mnie od 2000 to niemal członkowie rodziny. Ich muzyka była przy mnie w dobrych i złych chwilach. Trudno mi patrzeć na nich z tej perspektywy co podałeś. Nie było Ryśka? A w Twojej rodzinie nie zdarzają się kłótnie? Zastąpił go świetny Phil X. Dzięki temu koncert pełnego składu Bon Jovi na naszej ziemi jeszcze przed nami ;)
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: :)

Post autor: lydia »

Adrian pisze:
TheRock pisze:Sorry, mimo, że jestem - jak to moja żona mówi maniakiem Bon Jovi, to mnie ta nagroda nie rusza i jest z lekka śmieszna. Według mojej opinii była to trasa hurtowej sprzedaży 2 godz. wykonawstw stałej listy z trwałym, stałym, czasowym pogorszeniem jakości jej wykonania - tyle... Magia nieszablonowości tego zespołu zmalała do współczynnika 0.2. Ta nagroda to śmiech na sali tym bardziej, że zespół jest wybrakowany. Z jakiś przyczyn doszło do rozkładu bandy na tej trasie, ludzie słuchali i oglądali niekompletny produkt, tamci zarobili na tym majątek i jeszcze za to otrzymują nagrody, prześmieszne to jest. Ja gratulacji nie składam.
Odczuwasz koncert w Gdańsku jako hurtowy? Rozumiem, że byłeś na nim i patrzysz na całość, nie tylko na to co można ocenić na sucho.
Rozumiem, że patrzysz na innych artystów tą samą miarą. Wiesz, że jak porównywałem największe zespoły to przy trasie Circle/GH BJ zagrali ponad 110 kawałków gdzie U2 i RStones zbliżyli się do połowy tej liczby?
Generalnie jak ide na inne koncerty to w 95% znam jaka będzie setlista. U Bon Jovi rotacja jednak następuje. W Gdańśku było Always (zagrane później dopiero po kilku innych koncertach), Superman, SMUp czy Rockin AOTWorld.
Uważasz, że dodanie w Gdańsku 5 kawałków do ustalonej setlisty jest czymś co inni artyści normalnie robią?
Owszem głos Jona był gorszy niż na moich poprzednich koncertach, ale ten w Gdańsku był jakościowo najlepszy. Jon dał z siebie maxa, tak samo jak reszta chłopaków.

Ja rozumiem, że ktoś kto śledzi setliste za setlistą może mieć skrzywiony obraz, ale to tak jak była w necie recenzja jednego z dziennikarzy. Jechał do Gdańska z sentymentu. Na filmiki z YTouba patrzeć nie mógł, ale to co zobaczył na koncercie go zmiotło.

Owszem jeśli weźmiesz jakieś średnie ważone ilości piosenek na km powierzchni na której grają to wyjdą Ci jakieś wnioski które w ogóle pozbawione są dla mnie jakiejkolwiek logiki.

W Gdańsku były osoby które widziały BJ na wielu koncertach, byli fani Ryśka którzy byli na jego solowej trasie i byli fani zupełnie innej muzyki. I wielu z nich wychodziło z przekonaniem, że byli na najlepszym koncercie w życiu. Czy naprawdę nie należy im się docenienie za takie show? A show oceniane na kartce papieru jest dla mnie pozbawione rzetelnej oceny.

Dziwne dla mnie akurat jest, że podchodzisz do Bon Jovi jako do produktu. Dla mnie od 2000 to niemal członkowie rodziny. Ich muzyka była przy mnie w dobrych i złych chwilach. Trudno mi patrzeć na nich z tej perspektywy co podałeś. Nie było Ryśka? A w Twojej rodzinie nie zdarzają się kłótnie? Zastąpił go świetny Phil X. Dzięki temu koncert pełnego składu Bon Jovi na naszej ziemi jeszcze przed nami ;)
Nic dodać nic ująć :brawo: Myślę dokładnie tak samo, koncert w Gdańsku jak to ładnie napisałeś zmiótł wszystko co do tej pory widziałam i na czym byłam a chłopaki zasłużyli na tą nagrodę mimo zawirowań które po drodze im się przytrafiły...
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”