Annual Billboard Touring Awards

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Jeśli ktoś ma odmienne zdanie na temat ostatniego tour to ma do tego prawo. Skoro taka jest opinia The Rocka to ma do niej prawo i nie widzę sensu przekonywania przekonanego.
Koncert w Gdańsku był wyjątkowy bo to był pierwszy koncert w Polsce. I nikt z nas raczej obiektywnie do niego nie podejdzie. A trzeba patrzeć na całość trasy i brak konkurentów w tym roku. Nie było U2, AC/DC, Red Hotów, regularnej trasy Stonesów czy Madonny skoro mamy się mierzyć z absolutną czołówką.
Więc krótko mówiąc - za Gdańsk powinni dostać Oscara a czy za całą trasę to już jest inna sprawa...
A członkowie rodziny też powinni kiedyś odpocząć. Nie chciałbym aby ciocia Krysia czy wujek Zenek byli w trasie nieprzerwanie przez 6 lat(2005-11). ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:Jeśli ktoś ma odmienne zdanie na temat ostatniego tour to ma do tego prawo. Skoro taka jest opinia The Rocka to ma do niej prawo i nie widzę sensu przekonywania przekonanego.
Koncert w Gdańsku był wyjątkowy bo to był pierwszy koncert w Polsce. I nikt z nas raczej obiektywnie do niego nie podejdzie. A trzeba patrzeć na całość trasy i brak konkurentów w tym roku. Nie było U2, AC/DC, Red Hotów, regularnej trasy Stonesów czy Madonny skoro mamy się mierzyć z absolutną czołówką.
Więc krótko mówiąc - za Gdańsk powinni dostać Oscara a czy za całą trasę to już jest inna sprawa...
A członkowie rodziny też powinni kiedyś odpocząć. Nie chciałbym aby ciocia Krysia czy wujek Zenek byli w trasie nieprzerwanie przez 6 lat(2005-11). ;)
Ale dyskusja na tym polega, że ktoś daje Ci inny punkt widzenia i masz możliwość zmiany swojego zdania bo patrzysz na całość z innej perspektywy.

Ja TheRocka nie przekonuje, bo to jego świat i jego kredki. Wydaje mi się, że starając się patrzeć na Bon Jovi obiektywnie i porównywać do innych zespołów tej samej klasy to BJ wychodzą cholernie na plus. Ogromne ilości piosenek, śpiewanie na żywo, ciekawe wplatania coverów i inne rożne ciekawe akcje (jak Stick w Amsterdamie czy Never Say w Gdańśku). Oczywiście ma on prawo do swojej opinii i niech ją ma jakakolwiek chcę. Jednak jest to forum i mogę poprosić o ustosunkowanie się do faktów. Jego decyzja czy to zrobi.

Nie było wymienionych, ale byli inni mocni w tym najmocniejszy - Bruce (który już kilka nagród zgarnął wcześniej) .

A co do reszty trasy to cholernie trudno ocenić na podstawie suchej setlisty i filmików na YT. Bo może okazać się, że koncert który uznajemy za klapę z naszej perspektywy uważalibyśmy za świetny jakbyśmy na nim byli.

Co do przerwy to myślę, że jest nieunikniona. Chociaż tak naprawdę po co mi przerwa? Płyty uwielbiam, a czemu miałbym kolejny koncert Bon Jovi odkładać za 5-10 lat?
Będzie co będzie.
adam2311
It's My Life
It's My Life
Posty: 159
Rejestracja: 3 stycznia 2013, o 09:44
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: adam2311 »

a ja mam w du.... przerwę!!!! mój scenariusz jest taki ze po skończonej trasie siadają z richiem ,dogadują się i pod wpływem emocji powstaje super plyta z wieksza iloscia gitar richiego i za dwa lata szaleje na konercie w warszawie !!!!i mam to gdzies ze jon nie zawsze daje rade woklanie jeśli przyjedzie z tak forma jak w gdansku to jestem mega szczęśliwy i nic więcej do szczęście mi nie potrzeba
kowal
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Poniżej link do artykułu o rozdaniu nagród:

http://www.billboard.com/articles/news/ ... page=0%2C0
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

adam2311 pisze:a ja mam w du.... przerwę!!!! mój scenariusz jest taki ze po skończonej trasie siadają z richiem ,dogadują się i pod wpływem emocji powstaje super plyta z wieksza iloscia gitar richiego i za dwa lata szaleje na konercie w warszawie !!!!i mam to gdzies ze jon nie zawsze daje rade woklanie jeśli przyjedzie z tak forma jak w gdansku to jestem mega szczęśliwy i nic więcej do szczęście mi nie potrzeba
Tak, niech się chłop zarżnie na śmierć na koncertach, co to kogo obchodzi. Ważne, żeby była zabawa.

Również uważam, że nagroda dla BJ jest raczej lekko na wyrost. Najgorsze jest to, że Jon widzi, iż mimo jego męki na scenie i braku Richiego i tak trasa przynosi kase i nagrody. A więc scenariusz Adama może się sprawdzić z tą tylko różnicą, że nie będzie Richiego i jego gitar tylko znów będziemy mieli duecik Phil i Bobby.
It's my life!
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Dyskusja jak najbardziej tak ale przekonywanie upartego przez upartego niczego nie zmieni. ;)
Dla innych osób fakty nie muszą już wyglądać tak różowo. Bo The Rock też kilka faktów wymienił. I każda osoba ma trochę racji ale prawda jest pośrodku. My Polacy jesteśmy zauroczeni pierwszym show w Polsce i to też jest fakt. I ludzie czują głód na następny koncert co nie jest niczym dziwnym.
Natomiast jak ktoś o przerwie nie myśli i jej nie chce to nie myśli o 'rodzinie'. Bo tu trzeba pierwiastka czysto ludzkiego i trochę empatii ze strony fanów.
I jak takie mają być set listy i to grane bez Richiego to ja dziękuję...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
adam2311
It's My Life
It's My Life
Posty: 159
Rejestracja: 3 stycznia 2013, o 09:44
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: adam2311 »

a ja się boje ze czas niemiłosiernie ucieka i za 10 lat mogą wogole skonczyc granie, do tego oczekujemy od nich mniej koncertow ,żeby sobie przerwę zrobili! dlatego boje się ze jak będzie mniejsza ilość koncertow to nasza okazja żeby jeszcze chociaż raz ich u nas zobaczyć by się nie spelnila. wiem ze macie racje,ze powinni zluzować,naładować akumlatory,nie przeginać z intensywnością!ale gdy ja czekałem na gdansk 22 lata bo tyle lat już ich słucham i to był być może najlepszy dzień mojego zycia to zajebiscie chce go powtorzyć!!taki mój egoizm i zdania nie zmieniam! ps. a Richie na pewno wróci
kowal
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Podziękowanie Jona (z oficjalnej):
http://www.bonjovi.com/en/news/67102343 ... ocuUeKX3IU
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”