Bon Jovi wkładka w Teraz Rocku

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Adrian pisze:1.Albumy These Days i KTFaith są na naszym forum mocno przeceniane, a ich jakość wyolbrzymiana.
Oba albumy są bardzo wysoko cenione przez fanów z całego świata. Oto przykłady:
http://www.drycounty.com/jovitalk/showt ... hp?t=32364
http://www.thetoptens.com/best-bon-jovi-album/
http://www.drycounty.com/content/news/article725.html
Adrian pisze:2.KTF ma u nas kult a przecież tam wieje mocno Popem, pościelówami i przesłodzonymi tekstami.
To Twoje zdanie. Przez "pościelówy" rozumiesz pewnie Bed of Roses i I Want You. Na każdym albumie BJ znajdziesz przynajmniej dwie ballady, a 2 utwory na 12 to wcale nie tak dużo ;)
Adrian pisze:3.Dla wielu fanów z forum LH,HAND czy Crush mogłyby nie istnieć. Dla wielu redaktorów stojących z boku są to w swojej klasie lepsze albumy niż TD czy KTF.
Cóż każdy ma swój gust. Jeden woli Lost Highway, drugi Hey God. Jeden Seat Next to You, drugi My Guitar Lies Bleeding, itd. Przy czym redaktor który nazywa Who Says You Can't Go Home niemal metalowym graniem, jest dla mnie wątpliwym recenzentem.
Adrian pisze:4.Crush jest mocno niedoceniany na tym forum. Dla mnie to dzieło wybitne w dorobku zespołu. Tak samo wybitne jak NJ czy TDays. Każda płyta oczywiście rozpatrywana w swojej stylistyce.
Wiele osób tutaj, w tym ja, zaczynało od Crush, co jednocześnie nie znaczy że jest to jedna z najlepszych płyt zespołu. Zdecydowanie doceniam bardziej inne płyty, dzięki którym na stałe pozostałem wierny zespołowi. Sam Crush nie byłby w stanie tego zagwarantować. Jego rolą było otwarcie drzwi na całą dyskografię zespołu.
Adrian pisze:5.Wszechobecne jest u nas mylne przeświadczenie, że świat docenia KTD/ TD tak samo jak ludzie z forum. Tak nie jest.
Patrz ad1.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Dodam jeszcze od siebie że:
Ad.1 wśród moich znajomych fanów BJ z Polski i całego świata These Days, KTF i NJ to najlepsze albumy BJ. Osoby te nie udzielają się na żadnym forum... :)
Ad.2 dla mnie Bed of Roses to klasyczna ballada BJ(trochę słodka to fakt) ale gdzie jej do Thank You For Loving Me czy All About Loving You(tam to już jest bardzo mdło).
Każdy ma swój gust a Adrian nie raz pisał że nie przepada za KTF(bo 'pościelówy', bo Sleep When I'm Dead, bo Blame it co jest kopią Sleep i obciachem i tak dalej). Ja się z tym nie zgadzam. A KTF ma wybitne kawałki(Dry County, KTF), super rockery(I Believe, If I Was Your Mother) i właśnie te songi rekompensują całą resztę.
Dobrze że poglądy i opinie się różnią. Sztuką jest natomiast nie dolewać oliwy do ognia poprzez używanie epitetów, które obrażają opinie i uczucia innych ludzi...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
adam2311
It's My Life
It's My Life
Posty: 159
Rejestracja: 3 stycznia 2013, o 09:44
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: adam2311 »

w większości się zgadzam z adrianem co do nowych dokonan no ale z KTF to za cholerę nie ,może dlatego ze ja zaczalem od KTF a ty od Crush i inaczej sentymentalnie je cenimy. Wezmy pod uwagę dwa podobne utwory stylistycznie z crush i got the girl i z KTF Blame it no to ja kocham energie z utworu KTF a I GOT THE girl JEST DLA MNIE SZTUCZNE ,BEZ ZYCIA. SLUCHALEM GO MOZE DWA LATA TEMU I NIE CHCE DO NIEGO WRACAC POPROSTU NUDZI MNIE. DLA MNIE KTF JEST NAJBARDZIEJ ROCKOWA PLYTA ZE WSZYSTKICH,ALE TO MOZE TYLKO GWESTIA PRZYWIAZANIA DO PLYTY. PS. CHCIALBYM ZEBY NAGRALI JESZCZE TAKA POSCIELOWE JAK BED OF ROSES Z TAKA SOLOWKA BO BARDZO DAWNO NIE BYLO I TESKNIE ZA NIMI
kowal
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Damned pisze:
Adrian pisze:1.Albumy These Days i KTFaith są na naszym forum mocno przeceniane, a ich jakość wyolbrzymiana.
Oba albumy są bardzo wysoko cenione przez fanów z całego świata. Oto przykłady:
http://www.drycounty.com/jovitalk/showt ... hp?t=32364
http://www.thetoptens.com/best-bon-jovi-album/
http://www.drycounty.com/content/news/article725.html
Damned na DCounty też powstawały tematy i wałkują się opinie w których często słychać, że na DC przeceniany jest: TD, KTF i Springsteen. Jeśli chcesz znienawidzieć (jest takie słowo?) Bruca to poczytaj sobie elaboraty jego miłośników dlaczego to on jest, był i będzie lepszy od Bon Jovi.
To że jest lubiany i ceniony przez fanów to nie oznacza, że nie jest przeceniany. Ja sam jako fan cenie KTF czy TD, ale widzę też słabości, które łatwo dostrzegają osoby spoza grona osób zakochanych w danym dziele czyli recenzenci. U nich nie ma z płytami połączenia emocjonalnego jak u większości fanów. To jest zupełnie inna perspektywa. I w takiej perspektywie najłatwiej wyłapać niedoskonałości, lukrowatość, niespójność, sloganowość, płytkość, prostota itd. Fani dorabiają swoje ideologie i jest to coś całkiem normalnego.

W mojej opinii albumy tj NJ (mój numer 2-3 u BJ), KTF, TD są tu mocno przeceniane. I oceny krytyków stawiające zdecydowanie wyżej np Crusha lub Lost Highway niż KTF czy TD tylko mnie podtrzymują w przekonaniu, że dopisujemy swoje własne odczucia do ocen a nie staramy się być obiektywni.
Damned pisze:
Adrian pisze: To Twoje zdanie. Przez "pościelówy" rozumiesz pewnie Bed of Roses i I Want You. Na każdym albumie BJ znajdziesz przynajmniej dwie ballady, a 2 utwory na 12 to wcale nie tak dużo ;)
Nie dużo, ale wystarczająco aby przyjmować "prześmiewcze" głosy krytyki. Nie jeden fan oberwał zarówno za "Bed Of Roses" jak i za "Always". Utwory dla mnie genialne, ale obiektywnie trzeba powiedzieć że pościelówy i łatwo je wyśmiać.
Cóż każdy ma swój gust. Jeden woli Lost Highway, drugi Hey God. Jeden Seat Next to You, drugi My Guitar Lies Bleeding, itd. Przy czym redaktor który nazywa Who Says You Can't Go Home niemal metalowym graniem, jest dla mnie wątpliwym recenzentem.
Dla mnie generalnie recenzje są tworem wątpliwym. Zbyt dużo tutaj wchodzi osobistych odczuć, emocji, kotwic itd. Recenzje czytam z ciekawości jakie ktoś ma odczucia i czy patrząc przez jego perspektywę mógłbym się zgodzić.
Wiele osób tutaj, w tym ja, zaczynało od Crush, co jednocześnie nie znaczy że jest to jedna z najlepszych płyt zespołu.
Ale też nie znaczy to, ze tak nie jest.
Patrz ad1.
Patrz fani, którzy przestali słuchać Bon Jovi po KTF czyli np jakiś 12-15 mln Amerykanów? Trochę ich ubyło więcej niż jest osób na bonjovi.pl czy dcounty. Patrz na recenzentów.
Partrzac na te fora musisz mieć na uwadze, ze pewne społeczności/fora generują środowisko i normy zachowania. Z tego forum jak i z DC na przestrzeni lat odeszło (lub nie pisze) wiele osób, które często wyżej ceniło nowe płyty niż stare i ja osobiście z nimi utrzymuje kontakt. Forum nie było środowiskiem przyjaznym bo wypowiadając swoje zdanie spotykały się często z krytyką. Kiedyś było Fields OF które kultywowało BJ od SWW do TD i Always na którym mocno pozytywnie wypowiadano się o nowych płytach. HANd nawet kiedyś bodaj wygrał (albo był drugi) na najlepszy album Bon Jovi. Później FOFire padło, środowiska się wymieszały, fani nowego grania odeszli i na forum większośc prezentuje poglądy podobne do tych z FFire. Zresztą dużo osób można tutaj wymienić które udzielały się an FFire ;)
Reasumując 12-15 mln Amerykanów powiedziało nie dla KTF a kilkanaście osób z naszego forum i DC ją uwielbia... kto ma racje?
Dobrze że poglądy i opinie się różnią. Sztuką jest natomiast nie dolewać oliwy do ognia poprzez używanie epitetów, które obrażają opinie i uczucia innych ludzi...
Otóż to ;)
w większości się zgadzam z adrianem co do nowych dokonan no ale z KTF to za cholerę nie ,może dlatego ze ja zaczalem od KTF a ty od Crush i inaczej sentymentalnie je cenimy. Wezmy pod uwagę dwa podobne utwory stylistycznie z crush i got the girl i z KTF Blame it no to ja kocham energie z utworu KTF a I GOT THE girl JEST DLA MNIE SZTUCZNE ,BEZ ZYCIA. SLUCHALEM GO MOZE DWA LATA TEMU I NIE CHCE DO NIEGO WRACAC POPROSTU NUDZI MNIE. DLA MNIE KTF JEST NAJBARDZIEJ ROCKOWA PLYTA ZE WSZYSTKICH,ALE TO MOZE TYLKO GWESTIA PRZYWIAZANIA DO PLYTY. PS. CHCIALBYM ZEBY NAGRALI JESZCZE TAKA POSCIELOWE JAK BED OF ROSES Z TAKA SOLOWKA BO BARDZO DAWNO NIE BYLO I TESKNIE ZA NIMI
Odnośnie tych słów i słów Prrezesa co do KTF.
Dla mnie w połowie ten album jest genialny (KTF, BOR, IIWYMother, DCounty, IBelieve czy ITA). W duże części jednak jego jakość jest wątpliwa (ISWIDead, Blame, IWYou) lub nijaka (Fear). To są moje odczucia.
Starając się wejśc w role obiektywnego recenzenta trudno nie zauważyć tony lukru w takim moim ukochanym In These Arms. Dodanie do niego teledysku gdzie Jon paraduje w pedalskich getrach nie pomogło. Wyśmiali ich nawet w MTV ;)
Co do IGTGirl i Blame. Pomijając, że muzycznie to kopia Sleep to i tekst jest dla mnie na bardzo płytkim poziomie. A IGTGirl? Normalnie ta piosenka była dla mnie średnia. Zyskała jak przeczytałem, że Jon napisał ją z radości po narodzinach jego córki i jak sobie przetłumaczyłem tekst. Muzycznie niekoniecznie mnie powala chociaż nawet fajny RNRollowy kawałek, ale jest to dla mnie jedna z najbardziej szczerych piosenek Jona. No i za każdym razem też mam w głowie jak Jon tańczy z "5 letnią księżniczką" Richiego na scenie...
http://www.youtube.com/watch?v=HY5q0sLsE8E

Przy Blame natomiast ja rozumiem, ze to RNRoll itd, ale taki utwór tekstowo pasowałby zdecydowanie bardziej do prostego, czasami infantylnego, niedojrzałego New Jersey niż własnie do albumu który pretenduje do miana dojrzałego i refleksyjnego. Dla mnie ten utwór jest wyrwany z innego świata i wstawiony nie tam gdzie trzeba. Mamy teksty o wierze, Jon starający się poetycko pisać o miłości, o życiu a tu nagle jeb i tekst w stylu
"Moja mama myśli, że jestem wariatem
Tata mówi, że jestem obłąkany
Mam gorączkę boogie woogie
Właśnie to płonie w moich żyłach"

Gdzie to pasuje do tekstu IB, KTF, ITA, BOR czy DC? W BOR czy ITA może mamy tone cukru, ale jest to napisane z klasą, a tutaj mamy prosto za prosto jak na album który jest przez fanów na forum tak dobrze oceniany, wręcz jako dzieło wybitne.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Skąd te dziwne liczby - 12-15 mln Amerykanów? Bo niestety nie rozumiem...
Uważasz że tylu fanów ubyło? Bez żartów, please! Zapomniałeś o rewolucji grunge?
FoFire jak widzimy ma się dobrze w sferze duchowej... ;) Cytując klasyka: 'It's all the same, only the names will change...'
Oczywiście że dostrzegam słabości KTF ale po tylu latach taki album jest jak wino ze wszystkimi swoimi słabościami. Oczywiście że pamiętam jak się nabijano z BJ i ich ballad(i ze mnie osobiście też).
Ale z Twoich postów wynikał raczej negatywny oddźwięk poprzez używanie epitetów typu pościelówy. Ja nie będę zgadywał czy dla Ciebie 'Always' czy BoR są genialne skoro wcześniej dostały negatywne epitety...Tak więc ciężko jest zgadnąć jak się twarzy rozmówcy nie widzi...Ja jestem wyczulony na epitety bo większość życia nabijano się z mojego ulubionego zespołu, bo media miały ich gdzieś i dlatego musieliśmy czekać 30 lat na pierwszy koncert...Tak więc obrona panów recenzentów i redaktorów chyba jest nie na miejscu(bo akurat się zdarzyło że się zgadzacie w ocenach).
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Adrian pisze:
Damned pisze:
Adrian pisze:1.Albumy These Days i KTFaith są na naszym forum mocno przeceniane, a ich jakość wyolbrzymiana.
Oba albumy są bardzo wysoko cenione przez fanów z całego świata. Oto przykłady:
http://www.drycounty.com/jovitalk/showt ... hp?t=32364
http://www.thetoptens.com/best-bon-jovi-album/
http://www.drycounty.com/content/news/article725.html
Damned na DCounty też powstawały tematy i wałkują się opinie w których często słychać, że na DC przeceniany jest: TD, KTF i Springsteen. Jeśli chcesz znienawidzieć (jest takie słowo?) Bruca to poczytaj sobie elaboraty jego miłośników dlaczego to on jest, był i będzie lepszy od Bon Jovi.
To że jest lubiany i ceniony przez fanów to nie oznacza, że nie jest przeceniany. Ja sam jako fan cenie KTF czy TD, ale widzę też słabości, które łatwo dostrzegają osoby spoza grona osób zakochanych w danym dziele czyli recenzenci. U nich nie ma z płytami połączenia emocjonalnego jak u większości fanów. To jest zupełnie inna perspektywa. I w takiej perspektywie najłatwiej wyłapać niedoskonałości, lukrowatość, niespójność, sloganowość, płytkość, prostota itd. Fani dorabiają swoje ideologie i jest to coś całkiem normalnego.

W mojej opinii albumy tj NJ (mój numer 2-3 u BJ), KTF, TD są tu mocno przeceniane. I oceny krytyków stawiające zdecydowanie wyżej np Crusha lub Lost Highway niż KTF czy TD tylko mnie podtrzymują w przekonaniu, że dopisujemy swoje własne odczucia do ocen a nie staramy się być obiektywni.
To normalne, że na każdym forum znajdą się zwolennicy każdego pojedynczego albumu. Poglądy i gusta się różnią i dzięki temu wszystkie albumy BJ sprzedają się nieźle. W swojej pierwszej wypowiedzi w tym temacie stwierdziłeś że kult TD i KTF to domena jedynie naszego forum. Pokazałem Ci przykłady, które czarno na białym pokazują że to nie prawda.
Adrian pisze:
Damned pisze: To Twoje zdanie. Przez "pościelówy" rozumiesz pewnie Bed of Roses i I Want You. Na każdym albumie BJ znajdziesz przynajmniej dwie ballady, a 2 utwory na 12 to wcale nie tak dużo ;)
Nie dużo, ale wystarczająco aby przyjmować "prześmiewcze" głosy krytyki. Nie jeden fan oberwał zarówno za "Bed Of Roses" jak i za "Always". Utwory dla mnie genialne, ale obiektywnie trzeba powiedzieć że pościelówy i łatwo je wyśmiać.
Ja lubię Bed of Roses czy I Want You. Nie zależy mi aby wszystkim wokół mnie się podobały. Ten kto wyśmiewa sam wystawia sobie opinię, a ten który przestaję słuchać BJ bo został wyśmiany, nie ma własnego zdania lub nie potrafi go bronić.
Adrian pisze:
Damned pisze: Cóż każdy ma swój gust. Jeden woli Lost Highway, drugi Hey God. Jeden Seat Next to You, drugi My Guitar Lies Bleeding, itd. Przy czym redaktor który nazywa Who Says You Can't Go Home niemal metalowym graniem, jest dla mnie wątpliwym recenzentem.
Dla mnie generalnie recenzje są tworem wątpliwym. Zbyt dużo tutaj wchodzi osobistych odczuć, emocji, kotwic itd. Recenzje czytam z ciekawości jakie ktoś ma odczucia i czy patrząc przez jego perspektywę mógłbym się zgodzić.
No tak, pełna zgoda, tyle że redaktor czy dziennikarz, który chce być traktowany poważnie, musi odróżnić dobre solo od słabego. Ambitny tekst od pospolitego. Niby znowu wchodzimy w rzecz gustów, ale przecież jaki koń jest każdy widzi (i słyszy)... Nikt nie podważa tego że Dry County to jeden z najlepszych utworów zespołu. Tymczasem mam wrażenie że przez pseudo-krytyków częściej brane pod uwagę są takie kryteria jak: sukces singli promujących album, spójność z poprzednimi dokonaniami, czy opinie innych redaktorów, nie koniecznie wartość artystyczna, której przeważającej większości utworom z albumów TD/KTF odmówić po prostu nie można.
Adrian pisze:
Damned pisze:Patrz ad1.
Patrz fani, którzy przestali słuchać Bon Jovi po KTF czyli np jakiś 12-15 mln Amerykanów? Trochę ich ubyło więcej niż jest osób na bonjovi.pl czy dcounty.
Domniemywam że dla fanów którzy przestali słuchać BJ przed KTF istnieją tylko 4 pierwsze albumy, a zatem słaby to argument w obronie Crusha, Have a Nice Day i Lost Highway, o których pisałeś. Abstrahując od tego że Twoje dane zdają się być mocno zawyżone to trzeba dodać, że starzy fani odeszli, a przyszli nowi-wierni fani, którzy są z zespołem do dziś.
Adrian pisze:Partrzac na te fora musisz mieć na uwadze, ze pewne społeczności/fora generują środowisko i normy zachowania. Z tego forum jak i z DC na przestrzeni lat odeszło (lub nie pisze) wiele osób, które często wyżej ceniło nowe płyty niż stare i ja osobiście z nimi utrzymuje kontakt. Forum nie było środowiskiem przyjaznym bo wypowiadając swoje zdanie spotykały się często z krytyką.
Nie zgadzam się. Wystarczy spojrzeć na rubrykę ulubiony album pod postami użytkowników lub zajrzeć w sondę na głównej BJ.pl, by dostrzec, że ankietowani cenią każdy album. Głosy rozkładają się bardzo równo. Nie popieram krytyki czy wyśmiewania innych, wszak jesteśmy fanami tego samego zespołu... więc jednak więcej nas łączy niż dzieli ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:Skąd te dziwne liczby - 12-15 mln Amerykanów? Bo niestety nie rozumiem...
Uważasz że tylu fanów ubyło? Bez żartów, please! Zapomniałeś o rewolucji grunge?
SWW według różnych źródeł sprzedało się w ilości 12-15 mln w USA. KTFaith dociągnął już chyba do 2 mln.
Mamy więc sytuacje w której plecami do zespołu obróciła się spora ilośc fanów, którzy zapewne gdzieś posłuchali KTF zarówno piosenki jak i płyty i powiedziały "Nie".Genialność tego albumu ich nie urzekła.
W swojej pierwszej wypowiedzi w tym temacie stwierdziłeś że kult TD i KTF to domena jedynie naszego forum
Nie było tam, że "jedynie", ale że u nas są przeceniane te albumy. Nie oznacza to, ze gdzieś indziej też nie są przeceniane. A w szczególności na forum nazwanym od jednego z utworów znajdujących się na tych albumach ;)

Nikt nie podważa tego że Dry County to jeden z najlepszych utworów zespołu.
Nie byłbym pewny zgodności krytyków w tej kwestii. Owszem powalająca większość pewnie go doceni, ale znajdują się też tacy co mogliby mu wbić szpilke. Ja do nich nie należę chociaż np. przy pierwszych przesłuchaniach wstęp wydawał mi się irytujący i za prosty.
Domniemywam że dla fanów którzy przestali słuchać BJ przed KTF istnieją tylko 4 pierwsze albumy, a zatem słaby to argument w obronie Crusha, Have a Nice Day i Lost Highway, o których pisałeś.
Ale to nie był argument do obrony nowej twórczości, tylko do pokazania, że wielu fanów nie ceni wogóle tych 2ch krążków.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Adrian pisze:SWW według różnych źródeł sprzedało się w ilości 12-15 mln w USA. KTFaith dociągnął już chyba do 2 mln.
Mamy więc sytuacje w której plecami do zespołu obróciła się spora ilośc fanów, którzy zapewne gdzieś posłuchali KTF zarówno piosenki jak i płyty i powiedziały "Nie".Genialność tego albumu ich nie urzekła.
SWW to album kultowy i ma go w swojej kolekcji wiele osób, które nie są i nigdy nie byli fanami BJ. Kupili ten album bo zawiera kilka największych hitów pokolenia lat 80. Mam w swojej kolekcji ponad 100 albumów różnych wykonawców, nie znaczy to że każdego z nich jestem fanem. Nie jestem fanem nawet połowy z nich ;)

Adrian pisze:to nie był argument do obrony nowej twórczości, tylko do pokazania, że wielu fanów nie ceni wogóle tych 2ch krążków.
Naprawdę znasz "fanów", którzy nie cenią w ogóle KTF i TD?
Mogę mniej lubić dany album BJ, ale w każdym bez wyjątku znajduję coś cennego...
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

W takim razie podaj dane ile się sprzedało New Jersey w USA bo jestem ciekaw ile Amerykanów się 'odwróciło' po New Jersey(swoją drogą najbardziej równym albumem BJ, genialnym i jednym z najlepszych nie tylko z lat 80 ale i w całej historii rocka - i nie, nie jest to moje prywatne zdanie a fakty)...
I ponawiam pytanie: zapomniałeś o rewolucji grunge? A może uważasz że jest to bez związku?
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
adam2311
It's My Life
It's My Life
Posty: 159
Rejestracja: 3 stycznia 2013, o 09:44
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: adam2311 »

a cholera ze wszystkimi recenzjami. dla mnie liczy się to ze kocham KTF i TD najbardziej na swiecie i jak slysze Blame albo Little bit of soul to noga sama mi podskakuje w rytm. zwykla sprawa gustu ,ja zaczalem sluchac bon jpvi od KTF urzekła mnie i tak jest do dziś. Jedno mnie tylko zastanawia,ze gdy KTF nie sprzedawalo się rewelacyjnie a w mtv byli bez przerwy to co się musiało dziać przy new jersey,chyba kompletne szaleństwo szkoda ze tego nie doznalem
kowal
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Dla tych co czytają Teraz Rocka jest ankieta do wypełnienia, można wygrać nagrody. ;)
Można też napisać co się podobało etc(ja oczywiście o wkładkach BJ napisałem) i co się nie podoba(również wrzuciłem swoje 3 grosze) :)

Link:
http://www.terazrock.pl/ankieta.html
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:Dla tych co czytają Teraz Rocka jest ankieta do wypełnienia, można wygrać nagrody. ;)
Można też napisać co się podobało etc(ja oczywiście o wkładkach BJ napisałem) i co się nie podoba(również wrzuciłem swoje 3 grosze) :)

Link:
http://www.terazrock.pl/ankieta.html
:D też im trochę wygarnąłem skoro się proszą :cfaniak:
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Tomker pisze: :D też im trochę wygarnąłem skoro się proszą :cfaniak:
Ciekawa ankieta. Nie będę leczyl swoich frustracji "wygarniając komuś" kto w gruncie rzeczy ma to w nosie :D

Wziąłem jednak udział w konkursie "Kiedy byliśmy piękni". Kto wie? Może uda się dostać to w prazencie zamiast wydawać "parę groszy"?
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Jakby ktoś chciał nadrobić zakup, to na Allegro są dostępne 2 sztuki ;)
http://allegro.pl/9-2013-teraz-rock-bon ... 42389.html
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Sam Bora pisze:
Tomker pisze: :D też im trochę wygarnąłem skoro się proszą :cfaniak:
Ciekawa ankieta. Nie będę leczyl swoich frustracji "wygarniając komuś" kto w gruncie rzeczy ma to w nosie :D
:D to lecz w inny sposób ;)
Tylko nie cytuj mnie przy tym, bo mój tekst nie miał nic wspólnego z frustracją :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”