Joey Show 2011

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: EVENo »

Po krótkim występie TACE publiczność była nieco zdezorientowana, bo nikt nie spodziewał się usłyszeć tego wieczoru dobrej muzyki. Po zejściu supportu i krótkim wystąpieniu Rafała Piecha, EVENo po raz pierwszy pokazał się na scenie. Fani ledwo dopuścili go do głosu po kilkuminutowej owacji, dając wyraźny syngał, że pomimo upływu lat, wciąż mają w pamięci jego wyczyn z 2011 roku. Wiedzieli też, że za chwilę zostanie on powtórzony.

Wysłuchanie utworu Joey nie było już dla EVENa takim wyzwaniem i bez problemu przebrnął przez odtworzenie piosenki. Za chwilę miał jednak rozpocząć wymagający koncert...

Publika znów była zdezorientowana gdy punktualnie o 20:30 usłyszeli pierwsze dźwięki utworu Runaway. Gwiazda wieczoru tym samym uśpiła czujność zgromadzonych na Stadionie Śląskim fanów. Show faktycznie rozpoczął pierwszy singiel Bon Jovi, ale zaraz po nim zagrany został Knockout.

"Przepraszam za ten początek, ale nie miałem innego pomysłu na rozpoczęcie występu" - zażartował EVENo przed zagraniem trzeciego utworu, którym okazał się Room At The End Of The World. Po nim przyszedł czas na dłuższą zapowiedź.

"Jak zapewne nie wiecie, Richie Sambora wydał wraz z Orianthi nowy materiał i choć dzisiejszy wieczór miał być w pełni poświęcony twórczości Bon Jovi, to nie mogłem się powstrzymać, aby zagrać jeden z najnwoszych utworów RSO. Będę jednak potrzebował do tego małej pomocy, dlatego przedstawiam Państwu mojego pierwszego gościa. Przywitajcie gorąco Cleo!"

EVENo wraz z Cleo zaśpiewali utwór We Are Magic. Wokalistka spisała się rewelacyjnie, choć większe wrażenie zrobiła nie głosem, a skąpym wdziankiem. Wyglądało na to, że scena jest podgrzewana. Gorąco zrobiło się również pod sceną, Cleo skutecznie rozruszała publiczność, która bawiła się wyśmienicie.

Wtedy przyszedł jednak czas na zmianę klimatu. EVENo powiedział tylko "Teraz zaśpiewam a cappella" i na stadionie zrobiło się ciemno. Wyłącznie jeden reflektor skierowany na mikrofon czekał, aż gwiazda wieczoru przy nim stanie, weźmie głęboki oddech i... zaśpiewa Always!

Choć kilkudziesięciotysięczny tłum pomagał, jak mógł, EVENo nie wyglądał za dobrze po wykonaniu piosenki. Słabo wyglądała też publika, która musiała tego słuchać.

Był to jednak dopiero początek atrakcji, bo po chwili odpoczynku zaśpiewany został sam Joey! Oznaczało to pierwsze pokazy pirotechniczne i rozkręcenie imprezy na maksa. Nie bez powodu też po Joeyu na scenie pojawił się Ktoś Podobny Do Davida Guetty, który podczas wykonania Born Again Tomorrow skakał i machał rękami, jednocześnie szczerząc zęby do kamer. EVENo podziękował Komuś Podobnemu Do Davida Guetty i płynnie przeszedł do zaśpiewania New Year's Day.

"Zatrzymamy się na chwilę. Chcę żebyście wiedzieli jak ważny jest dla mnie ten wieczór i jak bardzo się do niego przygotowywałem. Niektórych rzeczy jednak nie da się obejść i powiem Wam wprost - za chwilę przeżyjecie większy dramat, niż ja podczas Joey Show 2011. Jesteście gotowi?!"

Reakcja publiczności była głośna, choć niepewna i nic dziwnego. Kolejnym utworem był The Fighter a cappella, co dało się jeszcze przeżyć, ale zaraz po nim, również a cappella, zaśpiewany został Amen. Przerażeni fani z niedowierzaniem patrzeli, jak EVENo stoi na własnych nogach po tym spektaklu. "Narobiłem Wam stracha, co?" - zażartował.

I bez żadnego ostrzeżenia rozpoczął śpiewanie Because We Can!

Publika oszalała, ale nie na długo. Choć grany był najbardziej wyczekiwany utwór, gwóźdź programu, to na scenie zabrakło zarówno pokazów, jak i striptizerek czy obiecanego napisu "11/10". Nie po raz pierwszy wszyscy byli zdezorientowani, ale EVENo swoimi subtelnymi gestami uspokajał. Mimo to, mały niesmak pozostał i oklaski po zakończeniu utworu nie były zbyt głośne.

Show było jednak kontynuowane jak gdyby nigdy nic i kolejną piosenką był We All Fall Down, zaś po nim występujący zaprosił na scenę swoich imienników, Artura Gadowskiego, Artura Rojka i Artura Andrusa, którzy wspólnie zaśpiewali Come On Up To Our House.

Po zobaczeniu takiego składu na scenie, fani byli mocno zszokowani, ale koncert trwał nadal. Kolejnymi utworami były Without Love oraz The More Things Change. Choć pierwszy z nich wykonany został bezbłędnie, z pasją i wielką radością na twarzy, tak ten drugi pokazywał braki w przygotowaniach EVENo, który znowu mylił tekst i śpiewał wyraźnie od niechcenia. Błyskotliwie jednak nie pozwolił pozostawiać złego wrażenia - "Tak naprawdę od zawsze uwielbiam Without Love" powiedział, a śmiechom nie było końca.

Wtedy też gwiazdor wieczoru podszedł bliżej tłumu zgromadzonemu pod sceną i wyciągnął najpięknięszą parę cycków, jaką tam dojrzał. Wspólnie z anonimową dziewczyną zaśpiewał Midnight In Chelsea, po czym ucałował ją i odprowadził z powrotem. "Trzeba było wziąć Joviznę!" dało się usłyszeć gdzieś z tłumu, ale spotkało się to z gwizdami.

Wtedy EVENo dosyć niespodziewanie zaprosił na scenę... Amy Macdonald i powiedział, że zaśpiewa z nią ostatni utwór, którym był Whole Lot Of Leavin'. Gdy on i Amy zeszli ze sceny, publika zaczęła domagać się bisów.

Te nie zawiodły. Pierwszym utworem zagranym na bisie był She Don't Know Me. Podczas niego ponownie pojawiły się skromne pokazy laserowe i kilka tancerek, co miało być rozgrzewką przed... ponownym wykonaniem Because We Can!

Tym razem jednak zaprezentowane zostało wszystko to, co było obiecane. Pokaz pirotechniczny, fajerwerki, lasery, setki balonów wrzuconych w publiczność, wielki napis "11/10" świecący róznokolorowymi lampkami, aż w końcu ogromny tort i trzy striptizerki, z czego jedna do złudzenia podobna do nikogo. Co to był za show!

Wydawało się, że po repryzie Because We Can niczego nie da się już dodać, ale EVENo miał w rękawie jeszcze jednego asa w postaci Who Says You Can't Go Home. Imponujące pokazy trwały nadal, na scenie pojawiły się jeszcze cheerleaderki oraz wszyscy zaproszeni goście, a tłum dumnie śpiewał "It's Alright, It's Alright, It's Alright, It's Alright". To było prawdziwe zakończenie z rozmachem!

I to niestety był już koniec The Joey Show 2018. EVENo podziękował serdecznie wszystkim za przybycie i zaprosił jeszcze na scenę reżysera i choreografa koncertu, Prezesa1, który z rąk Kogoś Podobnego Do Davida Guetty odebrał statuetkę Forumowicza Roku. Potem publiczność się rozeszła, a Gosia Andrzejewicz grała do pustych trybun.

Setlista:
1. RUNAWAY
2. KNOCKOUT
3. ROOM AT THE END OF THE WORLD
4. WE ARE MAGIC (feat. Cleo)
5. ALWAYS (a cappella)
6. JOEY
7. BORN AGAIN TOMORROW (feat. Ktoś Podobny Do Davida Guetty)
8. NEW YEAR'S DAY
9. THE FIGHTER (a cappella)
10. AMEN (a cappella)
11. BECAUSE WE CAN
12. WE ALL FALL DOWN
13. COME ON UP TO OUR HOUSE (feat. Artur Gadowski, Artur Rojek, Artur Andrus)
14. WITHOUT LOVE
15. THE MORE THINGS CHANGE
16. MIDNIGHT IN CHELSEA (feat. Osoba z publiczności)
17. WHOLE LOT OF LEAVIN' (feat. Amy Macdonald)

18. SHE DON'T KNOW ME
19. BEACUSE WE CAN (reprise)
20. WHO SAYS YOU CAN'T GO HOME
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Joey Show 2011

Post autor: prezes1 »

Piękny opis, tak to właśnie wszystko wyglądało. :)
Dopiero teraz piszę bo wróciłem nad ranem. Helikopter miał awarię i lądował koło Częstochowy, stąd limuzynami rządowymi dowieźli mnie do domu na ranem dopiero. Odespałem i oto jestem.
Cóż, fenomenalne wykonanie BWC i The More Things Change. A Always lepiej niż Jon! :D
Co do nagrody dla mnie - poza dyplomem i pół litra otrzymałem zestaw kredek i ołówków z napisem Eveno Rules, parę naklejek i temperówkę. Bardzo dziękuję! ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: EVENo »

No, zapomniałeś dodać, że otrzymałeś także oficjalne koszulki The Joey Show 2018, z których najlepiej sprzedawał się ten wzór:

Obrazek
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: EVENo »

Moi drodzy, stało się! Wystąpiłem na Pol'and'Rock Festiwal (dawny Przystanek Woodstock)! Po odwołaniu koncertu Pablopavo, organizatorzy szukali zastępstwa, aby czymś zapchać dziurę na Małej Scenie. Zgłosiłem się ze swoim projektem, szybko zebrałem kapelę i oto proszę. Po raz pierwszy muzyka Bon Jovi dotarła do tak szerokiego grona słuchaczy w Polsce :)

A oto setlista:

1. SUMMERTIME
2. KNOCKOUT
3. MASTERPIECE (feat. Skiba)
4. WHAT'S LEFT OF ME
5. IT'S MY LIFE (śpiewane od tyłu)
6. COME ON UP TO OUR HOUSE (feat. Artur Barciś, Artur Żmijewski)
7. HOMEBOUND TRAIN (feat. Artur Pochwała, Artur Żurek)
8. BECAUSE WE CAN
9. WE DON'T RUN
10. WALLS (językiem migowym)
11. JOEY
12. WE WEREN'T BORN TO FOLLOW

13. LIVIN' ON A PRAYER
14. THESE DAYS
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: EVENo »

Jako, że Limitless stał się dziś drugim w historii utworem Bon Jovi, którego nie dałem rady wysłuchać do końca przy pierwszym podejściu (przy drugim też nie), to nieuniknionym jest, aby ponownie zrobić z tego show. A Joey Show 2020 brzmi wręcz idealnie pod nowy album!

Szczegóły nie są jeszcze znane, ale wśród atrakcji na pewno zobaczymy:
- śpiewanie Joeya karaoke
- wysłuchanie utworu Limitless, jak i całej płyty Bon Jovi 2020 od początku do końca
- zabawa w "znajdź instrument w ścianie dźwięków"
- konkurs sobowtórów Johna Shanksa (w strojach Elvisa Presleya)
A dla dzieci... puzzle! Jeśli Wasza pociecha jako pierwsza poskłada do kupy połamany na kawałeczki egzemplarz płyty What About Now, w nagrodę otrzyma darmowy tydzień na Tidalu.

Bądźcie z nami już w maju 2020! Szczegóły wkrótce.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: EVENo »

Życie jest NIE-O-GRA-NI-CZO-NE, NIE-O-GRA-NI-CZO-NE
NIE-O-GRA-NI-CZO-NE, NIE-O-GRA-NI-CZO-NE


Ten i wiele innych wspaniałych wersów rozległy się dziś w mieszkaniu EVENa, gdzie bez udziału publiczności odbył się Joey Show 2020. Zabawę w "znajdź instrument w ścianie dźwięków" jednogłośną decyzją sędziów wygrała harmonijka z American Reckoning. Konkurs sobowtórów Elvisa Presleya wygrał John Shanks. A oto setlista koncertu:

1. LIMITLESS (po polsku)
2. DO WHAT YOU CAN
3. BECAUSE WE CAN
4. WE CAN DANCE
5. WE DON'T RUN
6. ROLLER COASTER
7. COME ON UP TO OUR HOUSE
8. RIGHT SIDE OF WRONG
9. YOU HAD ME FROM HELLO
10. YOU CAN'T LOSE AT LOVE
11. I WANT YOU
12. INTO THE ECHO
13. STORY OF LOVE (a capella)
14. LET IT RAIN
15. KNOCKOUT
16. PICTURES OF YOU
17. NEW YEAR'S DAY

18. GOD BLESS THIS MESS
19. LIMITLESS (po angielsku)
20. JOEY
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”