KEEP THE FAIT/RMF FM

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

KEEP THE FAIT/RMF FM

Post autor: rosie1996 »

Hej. Dziś doznałam szoku, mama po mnie podjechała i wsiadam do auta, rmf fm itp. słyszę keep the faith a mama do mnie że nawet prowadzący mówił o ich trasie i że szkoda że nie byli w polsce i ma nadzieje że się pojawią w tym dziesięcioleciu... Co wy o tym myślicie?

Ps: jakiś czas temu mój kuzyn mówił mi że jak jechał samochodem do w rmf leciało bad name... co się dzieje :D
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
Moonshine1981
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 3 września 2011, o 00:13
Lokalizacja: Łódz

Post autor: Moonshine1981 »

Pięknie się czyta takie newsy.Miło usłyszeć że Rmf Fm ,puściła takie klasyki jak Keep The Faith czy You Give Love A Bad Name :)) .Tym bardziej pięknie ,bo przecież to radio preferuję raczej muzykę pop.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

He? Weźcie wyluzujcie z tego typu "newsami". Ja dziś w radiu usłyszałem I'll be there for you - i mam od razu tą stację namaścić na świętą? Litości...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2013, o 07:23 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ja na temat dużych stacji typu RMF nie będę się już wypowiadał - był osobny temat, gdzie dość jasno i dosadnie określiłem swoje stanowisko w tej kwestii :). Warto zmienić stację hehe.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Moonshine1981 pisze:Pięknie się czyta takie newsy.Miło usłyszeć że Rmf Fm ,puściła takie klasyki jak Keep The Faith czy You Give Love A Bad Name :)) .Tym bardziej pięknie ,bo przecież to radio preferuję raczej muzykę pop.
Bon Jovi to ogólnie pop przez duże P, więc... Prayer, It's My Life i Always to bodajże najczęściej grane kawałki w polskich rozgłośniach. Dla mnie prawdziwym rarytasem byłoby usłyszeć w radio Wanted Dead Or Alive bądź If I Was Your Mother. Nie chodzi o przekorę, a le o pewien rodzaj świadomości. Bez przesady - 75% twórczości takich grup jak BJ, GnR czy Aerosmith z powodzeniem można puszczać w radiu. Don't Cry leci po dziś dzień, Crying, Crazy, November Rain. Ba! The Unforgiven czy Nothing Else Matters. Ponoć metal... Czasem wpadnie Enter Sandman, Under the Bridge... Klasyka. Ale z drugiej strony przyjemna w odbiorze.

Nie słucham radia na co dzień. Ale nie pamiętam bym w komercyjnej rozgłośni usłyszał Master Of Puppets, Paranoid czy Smells Like Teen Spirit.

Jednakże z całą pewnością fajnie usłyse w dużej rozgłośni coś tak bliskiego jak KTF czy Bad Name bo to kawał porządnej muzyki. I kawał porządnego pieprznięcia.
EVENo

Post autor: EVENo »

Przeglądam co było grane w RMFie przez ostatnią dobę i największą niespodzianką, o ile można w ogóle to tak nazwać, był Londyn 8:15 IRY o 3 w nocy. Również podejdę do tego "newsa" z dystansem.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Co do BJ w radiu słyszę tylko IML gdy jadę o szóstej trzydzieści-parę do pracy i LOAP, gdy wracam koło dwunastej z groszami. Zazwyczaj.
Jednak KTF nie jest jakimś supermetalowosatanistycznyonergalowym kawałkiem aby RMF miał go nie puszczać... :) Raczej standard, tylko zależy czy ma się to szczęście i trafi się na emisję danego utworu.
EVENo

Post autor: EVENo »

Dziś, około 17:30 - Keep The Faith rozbrzmiewa na antenie Eski Rock. Szczerze mówiąc pierwszy raz trafiłem KTF w radiu.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Co Wy macie z tym pierwszy raz?? KTF to radiowy standard, ja wczoraj słyszałem Whole Lot Of Leavin' i to był szok (lekki).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
EVENo

Post autor: EVENo »

sobol_77 pisze:KTF to radiowy standard
No to najwyraźniej miałem pecha do tego utworu. Bad Name, Always, Bed of Roses, Blaze of Glory słyszałem. Na KTF natknąłem się wczoraj pierwszy raz w radiu, za to na Vh1 puszczali to często (częściej niż LOAP), ale to w dużej mierze dzięki teledyskowi.
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Ja nie wiem co wy w ogóle macie z tym Bon Jovi w radiu. Im mniej grają, tym lepiej, tym bardziej luksusowym towarem staje się ten zespół.
specops
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 25 września 2011, o 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: specops »

tym bardziej luksusowym towarem staje się ten zespół.
Tym mniej płyt trafi do Polski,kiedy zostaną wydane i po wyższej cenie będą,bo przecież muzyka która się w Polsce dobrze sprzedaje to rzadko muzyka "ekskluzywna".Więc może lepiej, żeby radia komercyjne gały BJ częściej
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

specops pisze:
tym bardziej luksusowym towarem staje się ten zespół.
Tym mniej płyt trafi do Polski,kiedy zostaną wydane i po wyższej cenie będą,bo przecież muzyka która się w Polsce dobrze sprzedaje to rzadko muzyka "ekskluzywna".Więc może lepiej, żeby radia komercyjne gały BJ częściej
Też o tym pomyślałam toć jeśli nie będą ich grali będzie jeszcze mniej sprzedanych płyt = BON JOVI PAPAPA NEVER.... więc to że puścili coś innego w radiu niż LOAP albo ITSML oznacza że może coś się zmieni ja tak uważam :)
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”