Newsy, różności, ploteczki...

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
kondzik
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 23 września 2017, o 02:26

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: kondzik »

No jeśli płyta Bounce (ma sporo efektów) brzmi wokalnie bardziej komputerowo niż House to ja jestem głuchy. :)
Rollercoaster słuchałem wersji Live i podobała mi się a kiedy wyszedł album to nie mogę tego słuchać. Auto tune - Adrian mówi Ci to coś ? Sorry ale Jon teraz a Jon 2001-2 wokalnie to jednak różnica.
Na Housie mamy więcej komputera wg mnie. Nawet sama perka jest tak jak na WAN głównie z kompa. Te wszystkie dodatki w Born again tomorrow... no proszę Cię. Wyciągasz jeden utwór, tak samo bardzo mi się podoba Real Love - dla mnie kapitalne. Ale to jeden kawałek. BTW Szkoda że live leży ale jednak pół tonu w dół brzmi źle. Szkoda.

Co tam jeszcze...
EVENo - napisałem LEPIEJ a nie dobrze.

Prezesie ;) nie jestem doktorem :P

Kikusia - tak, Bobby ma wady i gitarzystą możliwe że jest gorszym niż Shanks ale John S mnie tak denerwuje że brak słów

A i jeszcze coś Adrian, dajesz argumenty o Grammy, no sorki ale takich argumentów nie kupuję, bo nie chciałbym NIGDY żeby BJ brzmieli jak Killersi (nowa płyta to rozpacz) czy Coldplay (szacunek za wiele starszych numerów).

"Kurde. Znowu posty dłuższe niż 2zdania. Stare czasy się przypominają" - dlatego wróciłem :P
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 627
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Bon Jovi »

Ja nie kopie ani Jon'a ani Richie'go. Fajnie jest usłyszeć byłego gitarzyste mojego ulubionego zespołu. W wielu zespołach muzycy się zmieniają. Nie rozumiem tego jak to Richie zrobił, ale nie potępiam. Wspierać mi pozostaje Bon Jovi jako mój ulubiony zespół, Sambore też mi pozostaje wspierać, bo był przez 30 lat częścià mojej ulubionej kapeli z New Jersey i okolic. Tak na dobrą sprawe powinniśmy być zadowoleni, jeśli spojrzeć na to z innej strony. Ze strony Bon Jovi dostaliśmy sporo fajnego materiału "BB" i "THINFS" studyjne i live, teraz dostaniemy sporo fajnego materiału z RSO. Według mnie, Bon Jovi i RSO zaczynają się uzupełniać muzycznie. Co mnie cieszy i napawa optymizmem, że możliwe jest iż Richie'mu zacznie brakować zespołu Bon Jovi, a Jon'owi zacznie brakowa Richie'go. Może gdzieś się spotkają i porzucą wojenne topory. Nawet jeśli tymczasowo wspólnie razem zagrają, to na chwile ponownie My jako Fani się zjednoczymy. Ja nadal jestem fanem zespołu Bon Jovi z X i Shanksem, jestem takźe fanem Richiego czyli teraz RSO.
P.S. Jeśli jako fani pokażemy Jonowi i Richiemu że osobno są dla nas tak samo ważni jak byli razem, to Panowie się pogodzą i może coś wspólnie nagrają.
P.S.2. Koncert w Rio był rewelacyjny.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
kondzik
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 23 września 2017, o 02:26

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: kondzik »

Songwriting Tips From Richie Sambora: Rare Interview - Bon Jovi | RSO | Songwriter's Hall of Fame


https://www.youtube.com/watch?v=IjY0zvreJ-c
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Dand »

^^Świetnie się to ogląda, Richie w doskonałej formie. Może ta Orianthi ma jednak na niego dobry wpływ.
Obrazek
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: monjovi »

Jon teoretycznie stworzył swoją playliste na Spotify ''JBJ Jukebox'', przeglądając ten zbiór można zrozumieć dlaczego nowe utwory brzmią tak a nie inaczej, ale generalnie jestem bardzo mile zaskoczona bo większość jego ulubionych piosenek i wykonawców mam w swoich playlistach, abstrahując od kawałków BJ :)

https://twitter.com/jonbonjovi/status/9 ... 8730785792

https://open.spotify.com/user/bonjovi/p ... q7DVFtJsDt
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: misstwisted »

Faktycznie, ostatnia twórczość zespołu bardzo się zlewa z brzmieniem playlisty samego JBJ. Bardzo mnie zaskoczyło, że nie ma na niej utworów Franka Sinatry i jest mało klasycznego rocka, a jest np. tak wiele alternatywnego gó##a. Mam mocne podejrzenia, że ta playlista jest dzielona na współę z jego córką i starszym synem. :lol:
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Adrian »

Na Playliście mamy dużo Indie Rocka co jest moim ulubionym nurtem muzycznym i co doskonale słychać w ostatnich poczynaniach zespołu.
Brak pewnych artystów i postawienie na pewnego rodzaju artystów pewnie też jest ukierunkowane do jakiej wytwórni należą. Na pewno część idoli Jona zostali pominięci ze względu na to, że należą do konkurencji.

Najdziwniejszym wydaje się obecność In And Out Of Love które z tego co niesie od paru lat internet Jon powiedział, że nigdy nie zagra.
Bardzo wyraźnie widac, że Jon sięga po świeże zespoły. Cage The Elephant? Cold War Kids? ?Arcade Fire? Dużo tego nowoczesnego brzmienia.

Fajnie widać, że Jon szanuje nowe pokolenie. Ed Sheeran, The Killers, Nathaniel czy Kings Of Leaon wydają sie być jednymi z bardziej lubianych przez Jona zespołów/Artystów.
Widać też że Jon mocno odcięty jest od rocka lat 80tych. Bez Def, Motley, Scorpions itp.

Dla mnie lista ciekawa i z chęcią zapoznam się z tymi utworami których nie znam bo patrząc na całość listy jest duża szansa że mi się spodoba dany utwór ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: prezes1 »

Ponieważ wszyscy teraz się wzajemnie oskarżają(ostatnio sprawa Kevina Spacey, wcześniej Weinstein)chyba czas na Shanksa? ;)
Przecież wszyscy widzieli gdzie łapał Jona w Brazylii... :D
Jak Jon tego nie zgłosi(bo mu się podobało) to ludzie mogą to zrobić(niestosowny, demoralizujący czyn w miejscu publicznym). ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: EVENo »

Swoją drogą chyba bym się spalił ze wstydu, gdybym złapanie za krocze wyjaśniał drogą sądową, a nie solidnie wymierzonym podbródkowym. Jak można chwycić za jaja kogoś, kto ich nie ma?
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Damned »

Łowca autografów dorwał w Halloween JBJ.
Co ciekawe Siwy Pan odmówił podpisu na pierwszej płycie BJ :D

[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=aR9W8w-35Pg[/BBvideo]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Damned »

Miły akcent dla wszystkich sympatyków naszego zespołu. Wayne Isham, reżyser najważniejszych teledysków Bon Jovi, odebrał kilka godzin temu w Bydgoszczy nagrodę za osiągnięcia w dziedzinie wideoklipów podczas gali kończącej festiwal Camerimage 2017.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: prezes1 »

Gratulacje Wayne! :)
Bez Ishama nie byłoby sukcesu BJ w MTV, ja go traktuję na równi z Fairbairnem czy Childem jeśli chodzi o ligę zasłużonych...
Dość obszerny artykuł:

https://camerimage.pl/camerimage-2017/l ... yne-isham/
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: imp »

Jon przyłączył się do akcji mającej na celu podwyżkę tantiem za publiczne odtwarzanie utworów.

https://www.bloomberg.com/news/articles ... -go-silent
https://conservativedailypost.com/artis ... rate-envy/
usunięty użytkownik 4858

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze:Miły akcent dla wszystkich sympatyków naszego zespołu. Wayne Isham, reżyser najważniejszych teledysków Bon Jovi, odebrał kilka godzin temu w Bydgoszczy nagrodę za osiągnięcia w dziedzinie wideoklipów podczas gali kończącej festiwal Camerimage 2017.
szkoda, że nikt nie podał info o wizycie Ishama w PL wcześniej. Można by postarać się o wywiad... ;/
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: ROCKSTAR »

Nowy (?) wywiad z Sambora dla Rolling Stone:

https://www.rollingstone.com/music/feat ... me-w514037
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”