"Bon Jovi 2020" (nowy album)

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

"Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: Adrian »

Pod koniec poniższego wywiadu Jon mówi, że proces nagrywania jest rozpoczęty i możliwe, że w 2019 roku pojawi się nowy album, albo wydawnictwo wspierające koncerty.
https://dcs.megaphone.fm/DGT5048215715. ... cd1d706620
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy album/wydawnictwo 2019

Post autor: Dand »

Ponownie JBJ zapowiedział, że przy odrobinie szczęścia w lato pojawi się album.
Nie wiem co o tym sądzić, czy nie za szybko ? Przed This House Jon miał sporo materiału do przemyśleń a teraz jakoś niespecjalnie coś się działo, obawiam się,że znowu jedyne co go będzie napędzać do pisania tekstów to polityka. Pewnie sporo tekstów będzie o Trumpie. No ale to tylko moje przemyślenia.
W sumie fajnie,że znowu ta machina ruszy,będzie o czym gadać na forum :p
Obrazek
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Nowy album/wydawnictwo 2019

Post autor: JonetteBJ »

Ciekawe, czy po nowym albumie będzie trasa po Europie? :)
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowy album/wydawnictwo 2019

Post autor: EVENo »

Jakie to jest przykre, że tej płyty jeszcze nie ma, a ja już mam opinię na jej temat :P Będę ekstremalnie zaskoczony jeśli będzie dobra, bo z jakiegoś powodu nic nie wskazuje, żeby miała taka być. Chciałbym tak nie myśleć i nie pluć kwasem przed faktem, ale nie potrafię. Because We Shanks.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy album/wydawnictwo 2019

Post autor: prezes1 »

Ja nie wiem po co trasę This House ma promować nowy album lub nowe piosenki? ;)
Wystarczy Devila na singla wybrać albo Walls ewentualnie i już!
A nowa płyta sobie może być np. za rok równo, nie pali się...
No chyba że pisze piosenki z Ryśkiem i będą pesymistyczne np. o Ori i Heather to wtedy git! A producentem będzie Rock ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowy album/wydawnictwo 2019

Post autor: EVENo »

prezes1 pisze:No chyba że pisze piosenki z Ryśkiem i będą pesymistyczne np. o Ori i Heather to wtedy git! A producentem będzie Rock ;)
Haha, albo w tym kierunku, ale nie ograniczajmy się do jednego producenta :) RSO miało mieszać gatunki i pokazać jacy to oni nie są otwarci na najprzeróżniejsze brzmienia. No to teraz niech Rychu wraca i pokaże z Bon Jovi jak to się robi! :D Nie zaszkodzi gdy na jednej płycie znajdzie się zarówno przykry post-grunge'owy smut, a zaraz po nim nu metalowy diss na Orianthi :D A w temacie dissów oczywiście wskoczymy na głowę Trumpowi w klasycznym hard rocku, a może nawet lekką nutą punk rocka ;) No, a skoro mowa o Trumpie to nie może zabraknąć typowej radiowej country-kaszanki grającej na emocjach ludzi w potrzebie. Czego nam jeszcze brakuje? A no tak - Shanksowego popu, niech ma te dwie, trzy piosenki :P Do szczęścia brakuje nam już chyba tylko jakiegoś tworu w stylu rocka progresywnego, gdzieś tak pod koniec płyty. No, to by było ciekawe i na pewno duże lepiej wykonane, niż na Radio Free America ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowy album/wydawnictwo 2019

Post autor: Adrian »

Jak dla mnie THINFSale to powrót do dobrego, spójnego grania od czasów "Lost Highway". Album a nie zbiór singli jak WAN.
Ciekawe co wziął na warsztat tekstowo i czy znowu będzie tak starannie podchodził do nagrań jak w przypadku THINFSale. Wydaje mi się, że z efektu był bardzo zadowolony i stąd akcja z Tidalem i tak długa promocja płyty.
Ciekawe czy to jednorazowy zabieg czy nowy album tez bedzie tak fajnie promowany?
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy album/wydawnictwo 2019

Post autor: prezes1 »

Fajnie promowany??? Długa promocja???
Sorry ale House był i jest tragicznie promowany!
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowy album/wydawnictwo 2019

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:Fajnie promowany??? Długa promocja???
Sorry ale House był i jest tragicznie promowany!
Hmm. Klipy do każdej piosenki, występy w tv, koncerty w których grano wszystkie utwory wraz z historiami, 2letnia trasa promująca płyte, reedycja z nowymi utworami, podstawka z kilkoma wersjami... Nie zgodzę się z Twoją opinią. Poza wałkowaniem singli w radiu wszystko było na fajnym poziomie. Jak tu porównać promocje poprzednich albumów Wan, Circle do thinfsale? Dla mnie skok duży na plus.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy album/wydawnictwo 2019

Post autor: prezes1 »

Tak, racja ale dla mnie to żadna promocja. Trasy BJ od lat to już the best tour, gra się 1-2 nowe kawałki. Teledysków nowych z House'a nie widziałem na żadnej stacji TV, nie słyszałem ani razu w radiu. Dogrywa się nowe kawałki(ale tylko na cyfrowy format) chociaż parę świetnych jest na płycie i nie wykorzystuje się ich. Chcieli być trendy, to nagrali videos do wszystkich piosenek i na Tidalu dali. W dłuższej perspektywie pomysł nietrafiony. Nad oficjalnym singlem Knockout pastwić się nie będę... ;)
Jest tylko jedna płyta gorzej promowana(albo w ogóle hehe) - Radio Free America! :)
Gdyby nie Hall of Fame to nikt by już nie pamiętał o BJ i Housie.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowy album/wydawnictwo 2019

Post autor: EVENo »

Adrian pisze: Hmm. Klipy do każdej piosenki, występy w tv, koncerty w których grano wszystkie utwory wraz z historiami, 2letnia trasa promująca płyte, reedycja z nowymi utworami, podstawka z kilkoma wersjami...
Większość tego, co wymieniłeś to wady, nie zalety.
Nikt normalny nie robi klipów do każdej piosenki, a nawet jeśli, to wypadałoby żeby były dobre i/lub opowiadały jakąś spójną historię. Większość teledysków z House'a nie zachęca niczym, aby w ogóle obejrzeć je do końca. A do tego jeszcze ten rak w postaci Tidala.
Występy w TV, ok, może to i dobrze dla promocji. Dla mnie wszystko jedno, od 8 lat nie oglądam telewizji, ale akurat ten punkt jest ok.
Nie wiem jak wiele było tych koncertów, na których grano wszystkie utwory z historiami, ja znam jeden, wydany na CD. I to CD jest ok, jak najbardziej. Ja osobiście na pewno nie chciałbym być na regularnym koncercie podczas którego połowa seta to nowa płyta + jakieś w ogóle mnie nie interesujące historie. Dobra promocja płyty to 4 dobrze zagrane kawałki z nowego materiału i tyle.
2-letnia trasa spoko, fajnie że przylecieli do Europy :lol:
O pierdyliardzie wersji płyty nawet nie wspomnę, bo to świadczy tylko o tym, że to nawet nie jest album...

Koniec końców, promocja nie dość, że była kiepska, to na dodatek chyba tylko w Stanach. No bo tu na pewno nie. Tu nie było ani koncertów, ani występów w TV, ani nawet pierdyliarda wersji płyty, bo przez całe życie widziałem tylko jedną. Było za to morze teledysków, które nikogo nie obchodzą i dwa razy zagrany główny singiel w radiu. No, może trzy razy.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Nowy album/wydawnictwo 2019

Post autor: Ricky Skywalker »

EVENo pisze:
prezes1 pisze:No chyba że pisze piosenki z Ryśkiem i będą pesymistyczne np. o Ori i Heather to wtedy git! A producentem będzie Rock ;)
Haha, albo w tym kierunku, ale nie ograniczajmy się do jednego producenta :) RSO miało mieszać gatunki i pokazać jacy to oni nie są otwarci na najprzeróżniejsze brzmienia. No to teraz niech Rychu wraca i pokaże z Bon Jovi jak to się robi! :D Nie zaszkodzi gdy na jednej płycie znajdzie się zarówno przykry post-grunge'owy smut, a zaraz po nim nu metalowy diss na Orianthi :D
Mam dla niego nawet tekst, a przynajmniej jego fragment :D

"Blonde Kangaroo"

My dear blonde kangaroo
What can I say to you?
You said I was your masterpiece
But suddenly you wanted a release
You said that we were magic
But then it's ended, and it was tragic!
So what do ya think that I should do
Please tell me now, sweet blonde kangaroo

:cfaniak:
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowy album/wydawnictwo 2019

Post autor: EVENo »

Całkiem porządny kawałek tekstu, trochę doszlifować i możemy nagrywać :D
Ale z drugiej strony lepiej już przestań, bo się rozmarzyłem o tym, że Rychu naprawdę wróci i serio nagrają album marzeń :P Już lepiej wróćmy na ziemię i piszmy teksty do potencjalnego duetu z Justinem Bieberem :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy album/wydawnictwo 2019

Post autor: Dand »

Prawa ręka JBJ zakomunikowała na instagramie rozpoczęcie( kontynuację?) pracy nad nową płytą zamieszczając następujące hashtagi pod zdjęciem z Jonem : @bonjovi #backtowork #music #studio #writing #songs #records #guitar .
Obrazek
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Nowy album/wydawnictwo 2019

Post autor: madm »

Mam nadzieję, że chłopaki się nie śpieszą i najwcześniej nagrają coś po 12 lipca 2019. Słabo by było, jakby na 21-22 utworów zagrane w Warszawie, ponad połowa była z nowej płyty i THINFS.
It's my life!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”