"Bon Jovi 2020" (nowy album)

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: Dand »

Jon w wywiadzie dla Howarda Sterna stwierdził dzisiaj,że oczywiście trasa w 2020 odwołana ale dodał jeszcze,że być może Bon Jovi już nigdy nie będzie koncertować. Być może jest to po prostu stwierdzenie wobec tego,że nie wiemy jak świat będzie wyglądał ale jednak niepokojące. Ciekawe czy premiera płyty będzie tak jak planowali czy też będzie przesunięta.
Obrazek
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: kikusia28 »

Jezuu nawet on tak bredzi?!
Mamy kwiecień, a już wiemy, że w tym roku nie pojedziemy na wakacje, nie pójdziemy na mecz, na koncert...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: Dand »

Premiera albumu jednak tez przesunięta na bliżej nieokreślony termin :(
A jak już wyjdzie to „Do What You Can” będzie dodane do track listy.
Obrazek
Awatar użytkownika
JoviGirl<3
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 35
Rejestracja: 9 lipca 2019, o 21:03
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: JoviGirl<3 »

https://gwiazdy.wp.pl/bon-jovi-nie-chce ... 849766529a zespół odwołał trasę, aby osoby, które kupiły bilety dostały pieniądze z powrotem. Myślę, że to bardzo fajnie z ich strony :)
"Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć was ponownie na koncertach, kiedy wszystko wróci do normy. W kolejnych tygodniach i miesiącach będziemy informować o przyszłych występach" - to chyba znak, że Jon jednak nie mówił poważnie o zupełnym zaprzestaniu koncertowania :whoeva: na razie nie ma co się martwić :))
When the world keeps trying to drag me down, i've gotta raise my hands, gonna stand my ground!
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: M »

Dand pisze:Premiera albumu jednak tez przesunięta na bliżej nieokreślony termin :(
A jak już wyjdzie to „Do What You Can” będzie dodane do track listy.
Tu akurat JBJ przegiął... O co kaman? Brak trasy w załączniku? Powinien sobie na okładce wstawić $$$$ zamiast tych patetycznych flag w sunglassach... Z drugiej strony - na album totalnie nie czekam. Bon Jovi bez Rycha to jak samochód bez silnika...

Bardziej niż te pieroły martwią mnie konsekwencje gospodarcze. Dożyliśmy trudnych czasów. Wirusy, przeludnienie, global warming,"zwichnięte "głowy u sterów, cyfryzacja i wirtualna rzeczywistość, totalny konsumpcjonizm, polityczne i gospodarcze lobby, rządy koncerów, promowanie dziwactw (reality, taleny shows, itd). Brak słów...

W tym miejscu widzę highlightsy teledysku "Jest Super" T-Love...
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1585
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: EVENo »

M pisze:Z drugiej strony - na album totalnie nie czekam
Jest nas dwóch. Co najmniej, bo w sumie to dziwię się, że ktokolwiek na ten album czeka.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JoviGirl<3
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 35
Rejestracja: 9 lipca 2019, o 21:03
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: JoviGirl<3 »

jak dla mnie to każdy, kto się tutaj loguje, mniej lub bardziej jednak czeka na ten album ;) można się tego wypierać albo nie, ale się czeka :))
When the world keeps trying to drag me down, i've gotta raise my hands, gonna stand my ground!
Awatar użytkownika
FraterMajor
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 3 września 2007, o 20:28
Ulubiona płyta: Bootlegi pro
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: FraterMajor »

JoviGirl<3 pisze:jak dla mnie to każdy, kto się tutaj loguje, mniej lub bardziej jednak czeka na ten album ;) można się tego wypierać albo nie, ale się czeka :))
Zgadza się. To trochę jak z czystą żytnią, która wykręca ryj, ale się na nią czeka i się ją pije :D Względnie bitter wine :P
2019-07-12 - Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: JonetteBJ »

Jasne, może się okazać, że będę do tego wracać jeszcze rzadziej niż do WANa, ale czekam z niecierpliwością choćby po to, żeby się o tym przekonać :PPP
Bo z drugiej strony możemy też się pozytywnie zdziwić :D
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: JonetteBJ »

https://youtu.be/p4Q2Dm0Ebb0

Do What You Can w całej okazałości. Jeśli to ma się znaleźć na albumie, to tylko w takiej wersji, ewentualnie z małym dodatkiem perkusji i basu - w przeciwnym razie zepsują naprawdę świetny kawałek.
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: tribe94 »

Dla mnie bardzo słaby kawałek, Jon też nie brzmi w nim szczególnie dobrze.
Niestety już postanowione i dorzucą go do albumu.

Czyli znamy już trzy utwory. Z czego dwa ostatnie nienajlepsze, bo nie sądzę, aby studyjne nagranie i produkcja Do What You Can coś zmieniła w tym względzie.
"Everybody's got their cross to bear these days..."
Awatar użytkownika
Franciszek Józef I
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 6 listopada 2018, o 18:49
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Gliwice

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: Franciszek Józef I »

JoviGirl<3 pisze:jak dla mnie to każdy, kto się tutaj loguje, mniej lub bardziej jednak czeka na ten album ;) można się tego wypierać albo nie, ale się czeka :))
Ja nie czekam a nawet jestem trochę zły, że wychodzi, gdyż Bon Jovi od kilkunastu lat zaśmiecają swoją dyskografię nijakimi, do bólu przeciętnymi albumami. Jeszcze płyty z poprzedniej dekady (oprócz The Circle), choć generalnie średnie, miały swój charakter i czuć było radość grania. Od The Circle, w piosenkach Bon Jovi króluje nijakość, a piosenki (z niewielkimi wyjątkami) brzmią jak by były robione na siłę, tylko po to żeby coś nagrać tzw. produkcja taśmowa. Szanse, że 2020 będzie lepsze są moim zdaniem niewielkie, zwłaszcza że Limitless idealnie wpisuje się w ich twórczość od 2009.
Awatar użytkownika
JoviGirl<3
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 35
Rejestracja: 9 lipca 2019, o 21:03
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: JoviGirl<3 »

Właściwie to trudno się dziwić, że piosenki są inne. Czasy się zmieniły i Bon Jovi też. Myślę, że nie ma sensu porównywać tego, co jest teraz do tego, co było, ale raczej przyjmować to jako coś zupełnie nowego.
Franciszek Józef I pisze:Ja nie czekam a nawet jestem trochę zły, że wychodzi, gdyż Bon Jovi od kilkunastu lat zaśmiecają swoją dyskografię nijakimi, do bólu przeciętnymi albumami.
Zależy, co rozumiesz poprzez nijakie bądź przeciętne. Ja na przykład uważam, że przeciętnym i nijakim to można by było nazwać Justina Biebera, który nigdy nie dorówna Bon Jovi, nawet ich najmniej chwytliwym kawałkom. Poza tym, oni już nie tworzą po to, żeby wszyscy ich słuchali. Jednak wciąż tworzą to, co czują i co chcą przekazać. :))
When the world keeps trying to drag me down, i've gotta raise my hands, gonna stand my ground!
Awatar użytkownika
Franciszek Józef I
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 6 listopada 2018, o 18:49
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Gliwice

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: Franciszek Józef I »

Nikt nie mówi, że mają grac tak samo jak w latach 80. Kiedyś muzyka Bon Jovi też ewoluowała, ale wychodzili na tym dobrze. Keep the Faith i These Days wyraźnie (choć nie drastycznie) różnią się od Slippery i New Jersey, a są wśród fanów powszechnie lubiane i uważane za jedne z ich najlepszych dokonań. Natomiast to co teraz nam serwują jest dla mnie pozbawione, emocji, duszy, źle wyprodukowane. Kiedyś piosenki Bon Jovi miały świetne instrumentarium oraz genialny wokal, teraz brzmi to jak wyjęte z komputera z ledwo zipiącym Jonem. Bez urazy, ale trochę bawią mnie komentarze typu "muzyka Bon Jovi musi się zmieniać, nie można zawsze grać tego samego". Tylko, że oni od kilku płyt ciągle grają jedno to samo. Czasami jest trochę bardziej rockowo i gitarowo, czasami bardziej popowo, ale prawie wszystko jest nudne i przewidywalne z tym samym klimatem (raz smętnym, raz przesadnie radosnym).
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: JonetteBJ »

Franciszek Józef I pisze:Tylko, że oni od kilku płyt ciągle grają jedno to samo
I tak, i nie. Dla mnie np. THINFS nie przypomina za bardzo poprzednich albumów. Czy był rewolucyjny? Nie. Czy należy do najlepszych dokonań zespołu? Nie. A mimo to jest na nim kilka utworów, których naprawdę lubię słuchać i nie żałuję, że go wydali.
To prawda, kierunek, który obrał może się nie podobać fanom wcześniejszej twórczości, ale na to niestety wpływu nie mamy. A w tym momencie przypomina mi się wywiad z okolic premiery House'a. Jon zapytany o to, czy wolałby, żeby nowy album spodobał się fanom, ale nie przyciągnął nikogo nowego, czy może, żeby nie przypadł do gustu fanom, ale sprawił, że zespół zyska nowych, wybrał drugą opcję. Więcej chyba dodawać nie muszę...
Franciszek Józef I pisze:źle wyprodukowane
Trudno się z tym nie zgodzić. A propos, zadałam kiedyś koleżance, która interesuje się takimi kwestiami, jedno pytanie - czy to normalne, że nagrywa się kilka płyt z rzędu z tym samym producentem. Odpowiedź była krótka - nie.
...And I guess I'd rather die than fade away!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”