Nowy Album/EP 2018

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

usunięty użytkownik 4858

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze:Kwestie techniczne samego nośnika, ilość piosenek jaką dysponowali artyści nie ma znaczenia. Ważne, że zarówno kiedyś jak i dzisiaj, zespoły debiutują pod czymś co nazywa się EP, więc nie jest to innowacyjny pomysł, by zaprezentować na przetarcie kilka kawałków przed debiutanckim albumem.
Co do ostatniej Epki Coldplay, to owszem, osiągnęła ona ogromny sukces. Ale znowu, to nie żadna nowa moda, bo ten sam zespół wydał bliźniaczą epkę, wspierającą album i trasę "Viva la Vida" 10 lat temu. Również była promowana klipami i osiągnęła duży sukces.
No właśnie ma znaczenie, bo ani Coldplay, ani Skid Row, ani The Strokes, ani Orianthi itd, itp... nie debiutowali w tym czy poprzednich latach! ;)
Damned pisze: PS. zaraz się okaże, że BJ nie wydają żadnej epki i cała dyskusja okaże się offtopem :D
pewnie, że się tak okaże. ale z braku ciekawszych tematów i tego, że mamy nudną zimojesień można trochę poteoretyzować ;D Pozdro! :)
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: Kuba80BJ »

Osobiście wątpię, że BJ wyda EP. Jon wyraźnie powiedział 2 utwory, nic więcej. Będą pewnie do kupienia indywidualnie po prostu albo może dodawane jako bonusy przy zakupie biletu na trasę, i będę właśnie takim jej mini podkręceniem. Tak obstawiam.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: Adrian »

Na facebooku Phia fragment nowego utworu ;)
https://www.facebook.com/PhilXFanClub/v ... 890482338/

a nawet 2
https://www.facebook.com/PhilXFanClub/v ... OE&fref=nf

Wydaje mi się, że jedna będzie w stylu We Don't Run a druga bardziej ballada ;)

Zapowiada się dobrze ;D
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
usunięty użytkownik 4858

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Shanks to nadal Shanks, ale bardzo dobrze, że próbuje zaprzyjaźnić się z Philem. Mam nadzieję, że X pociągnie Bon Jovi na mocniejsze tory :)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: prezes1 »

Tomker pisze:Shanks to nadal Shanks, ale bardzo dobrze, że próbuje zaprzyjaźnić się z Philem. Mam nadzieję, że X pociągnie Bon Jovi na mocniejsze tory :)
No ale przecież to są starzy znajomi... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: Dand »

O ile się nie mylę to Shanks zaproponował Phila do grania z Bon Jovi jak Richie poszedł na odwyk wiec znają się bardzo dobrze.
Nie wiem jak dla was ale dla mnie to jednak dziwne oglądać prace nad nowa piosenka Bon Jovi i zamiast duetu JBJ&Sambora widzieć Shanksa i Phila. Oj zmienił się ten zespół na przestrzeni lat ogromnie.
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:
Tomker pisze:Shanks to nadal Shanks, ale bardzo dobrze, że próbuje zaprzyjaźnić się z Philem. Mam nadzieję, że X pociągnie Bon Jovi na mocniejsze tory :)
No ale przecież to są starzy znajomi... :)
:lol:

znajomi, a przyjaźń... sam wiesz jak to jest
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: prezes1 »

Ok, źle się wysłowiłem. To starzy kumple, już Dand napisał więc nie będę powielał... :)
Krótko mówiąc: cwaniak się wkręcił do zespołu a za chwilę wkręcił swojego dobrego kumpla.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Dand pisze: Nie wiem jak dla was ale dla mnie to jednak dziwne oglądać prace nad nowa piosenka Bon Jovi i zamiast duetu JBJ&Sambora widzieć Shanksa i Phila. Oj zmienił się ten zespół na przestrzeni lat ogromnie.
Ja nie mam z tym najmniejszego kłopotu. To jest po prostu Bon Jovi II. I życzę obecnemu składowi (nawet "rockowemu" Shanksowi :D ), by dorównali sukcesom podstawowego składu. :ok:
prezes1 pisze:Ok, źle się wysłowiłem. To starzy kumple, już Dand napisał więc nie będę powielał... :)
Krótko mówiąc: cwaniak się wkręcił do zespołu a za chwilę wkręcił swojego dobrego kumpla.
Myślę, że to trochę zbyt obraźliwe określenia dla Johna i Phila...
"Cwaniaki" czy nie "cwaniaki"... Ufam Jonowi. Jeśli Johnny zadecydował, że Shanks i X wchodzą do zespołu to znaczy, że będzie potrafił na tym zapanować. Keep the Faith folks! ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: Adrian »

Phil znał się z Jonem bodaj od czasów Blaze Of Glory a i występowali razem na początku lat 90tych. Wiem, że ktoś zaproponował go na zastępstwo Ryśka gdy ten poszedł na odwyk, ale nie mam 100% pewności czy był to Shanks ;>
Też ten skład traktuje bardziej jako Bon Jovi Part 2. Liczę na pojawienie się Bon Jovi Part 1 i Part 2 na gali RNR HOF.
Oprócz Phila, Shanksa w nagraniach miał brac udział Everett. Jon robi sobie swój E-Street band.
Byłyby jaja jakby za bodaj 10 lat Shanks, Phil i Everett wykopali Jona z Bon Jovi :D oczywiście żartuje, bo to tylko Jon ma kontrakt i on decyduje kto jest in a kto out.
Póki co muzyka broni się sama. Myślę, że z biegiem czasu powrót Richiego może smakować jeszcze mocniej.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: Dand »

Tomker pisze:
Dand pisze: Nie wiem jak dla was ale dla mnie to jednak dziwne oglądać prace nad nowa piosenka Bon Jovi i zamiast duetu JBJ&Sambora widzieć Shanksa i Phila. Oj zmienił się ten zespół na przestrzeni lat ogromnie.
Ja nie mam z tym najmniejszego kłopotu. To jest po prostu Bon Jovi II. I życzę obecnemu składowi (nawet "rockowemu" Shanksowi :D ), by dorównali sukcesom podstawowego składu. :ok:
No właśnie chyba muszę sie po prostu przestawić na takie myślenie. Aż dziwne,że do tej pory to do mnie nie dotarło.
Określenie Bon Jovi II musi się chyba mocniej zakorzenić w moim myśleniu, pewnie pomoże mi to w pełni zaakceptować to co się obecnie dzieje.
Adrian pisze:Phil znał się z Jonem bodaj od czasów Blaze Of Glory a i występowali razem na początku lat 90tych. Wiem, że ktoś zaproponował go na zastępstwo Ryśka gdy ten poszedł na odwyk, ale nie mam 100% pewności czy był to Shanks ;>
Ja pamiętam wywiad Jona gdzie opowiadał o tym jak pojawił się X w zespole i właśnie wspomniał,że zadzwonił do swojego producenta, który zaproponował Phila. X z kolei mówił,że zna sie z Jonem z lat 90tych, grali pare razy wspólnie na scenie ale JBJ ponoć jego w ogóle nie pamięta ;p
Adrian pisze: Oprócz Phila, Shanksa w nagraniach miał brac udział Everett. Jon robi sobie swój E-Street band.
Ciekawe spojrzenie i pewnie bliskie prawdy. Mam tylko nadzieję,że Jon to wszystko odpowiednio ogarnie bo przy takiej zbieraninie zależy mi na tym by to wciąż była w 99% jego wizja. Jednak przy jego charakterze chyba nie muszę się o to martwić ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: prezes1 »

Tomker pisze:Myślę, że to trochę zbyt obraźliwe określenia dla Johna i Phila...
"Cwaniaki" czy nie "cwaniaki"... Ufam Jonowi. Jeśli Johnny zadecydował, że Shanks i X wchodzą do zespołu to znaczy, że będzie potrafił na tym zapanować. Keep the Faith folks! ;)
Sorry Tom ale Shanks to cwaniak dla mnie i tyle... ;)
O Philu nic obraźliwego nie napisałem.
To że ufam Jonowi nie znaczy że ufam Shanksowi.
I nie mam problemu z BJ 2! :)
A co do Phila i Shanksa, już Dand znowu był szybszy ale dodam tylko że był gitarzystą sesyjnym w studiu Shanksa przez wiele lat.
i btw: lubię i szanuję Phila ale o czym już pisał min. Rehabilejko, nie pasuje do stylu BJ(z tego powodu nie pasował też Snake). Ale ok, to przecież BJ2! ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: Damned »

Zapowiada się bardzo fajnie. Oby nie zaprzepaścili potencjału dziesięcioma warstwami gitar i perkusją z kompa.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: teken020 »

pewnie znowu bedzie jakieś "sialala" albo "hey hey hey" czy inne "oooo wooooo"
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
REHABILEJKO

Re: Nowy Album/EP 2018

Post autor: REHABILEJKO »

prezes1 pisze:
Tomker pisze:Myślę, że to trochę zbyt obraźliwe określenia dla Johna i Phila...
"Cwaniaki" czy nie "cwaniaki"... Ufam Jonowi. Jeśli Johnny zadecydował, że Shanks i X wchodzą do zespołu to znaczy, że będzie potrafił na tym zapanować. Keep the Faith folks! ;)
Sorry Tom ale Shanks to cwaniak dla mnie i tyle... ;)
O Philu nic obraźliwego nie napisałem.
To że ufam Jonowi nie znaczy że ufam Shanksowi.
I nie mam problemu z BJ 2! :)
A co do Phila i Shanksa, już Dand znowu był szybszy ale dodam tylko że był gitarzystą sesyjnym w studiu Shanksa przez wiele lat.
i btw: lubię i szanuję Phila ale o czym już pisał min. Rehabilejko, nie pasuje do stylu BJ(z tego powodu nie pasował też Snake). Ale ok, to przecież BJ2! ;)
Prezes, Ciebie z reguły przyjemnie się czyta ;)

Wtrącając się w dyskusję - Ja akurat Jonowi raczej nie ufam. Nie po "House'ie" ;) Tutaj zacytuję pewnego znajomego, iż "Facet dopisuje trochę ideologię do zdechłego konia..."

To co mnie w obecnym BJ razi (nawet nie boli bo po prostu przeminęło z wiatrem ;) ) to brak szczerości (oczywiście piszę o moich subiektywnych odczuciach), gdzie wywalili/odszedł/wyleciał oryginalnego gitarzystę bez official statement z którejkolwiek ze stron, zastąpili go producentem, a na fotki i plakaty promo dali shreddera... To jest w tym wszystkim najbardziej smutne. Ale kasa pewnie się Siwemu zgadza ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”