Oceny - Greatest Hits

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Oceny - Greatest Hits

Post autor: Smolek »

Widzę, że nie ma ocen z tej kompilacji, a już ponad miesiąc minął od premiery, więc był czas na zapoznanie się nowymi songami.

What Do You Got? 8/10
No Apologies 9/10
This Is Love This Is Life 8/10
The More Things Change 7/ 10

What Do You Got? - po pierwszym przesłuchaniu byłem rozczarowany, ale po kilku następnych przesłuchaniach piosenka spodobała mi się bardziej. N pierwszy singiel wybrał bym jednak No Apologies. Na pewno minusem tej piosenki jest solówka, która mówiąc szczerze jest słaba.

No Apologies - jest to piosenka, która mnie niesamowicie wciągnęła. Już dawno żadna piosenka Bon Jovi mi się tak nie spodobała. Możecie się czepiać elektryczności. Ale ona praktycznie nie przeszkadza. Jest dobra solówka. Podoba się druga zwrotka i motyw z Ryśkiem. Na koncertach fajnie piosenka się prezentuje. Może żadnego sukcesu ta piosenka nie osiągnie, ale szczerze nie obchodzi mnie to. Mi się podoba ta piosenka i kropka.

This Is Love This Is Life - po snippetach była moim faworytem z nowych piosenek, ale jak usłyszałem No Apologies to moja opinia się zmieniła. Co do tej piosenki to na pewno można się cieszyć z dobrej solówki, szkoda że nie dłuższa. Piosenkę oceniam pozytywnie.

The More Things Change - po pierwszym przesłuchaniu śmiałem się z tej piosenki, pomyślałem jak mój ukochany zespół mógł coś takiego wydać. Jednak na szczęście potem było lepiej. Po dłuższym czasie się do niej przekonałem. Może solówka jest gorsza niż w TIL, ale na pewno jest zdecydowanie lepsza od WDYG?. Ale nie ma co ukrywać, że jest to najgorsza piosenka z nowości.
EVENo

Post autor: EVENo »

What Do You Got? 6/10
No Apologies 9/10
This Is Love This Is Life 7/10
The More Things Change 5/10

Średnia: 6,75
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Post autor: TheRock »

What Do You Got? 4-
No Apologies 4+
This Is Love This Is Life 5-
The More Things Change 3

oceny szkolne
...and just only rock...
Sam Bora

Re: Oceny - Greatest Hits

Post autor: Sam Bora »

smolek91 pisze:Widzę, że nie ma ocen z tej kompilacji, a już ponad miesiąc minął od premiery, więc był czas na zapoznanie się nowymi songami.

What Do You Got? 8/10
No Apologies 9/10
This Is Love This Is Life 8/10
The More Things Change 7/ 10

What Do You Got? - po pierwszym przesłuchaniu byłem rozczarowany, ale po kilku następnych przesłuchaniach piosenka spodobała mi się bardziej. N pierwszy singiel wybrał bym jednak No Apologies. Na pewno minusem tej piosenki jest solówka, która mówiąc szczerze jest słaba.

No Apologies - jest to piosenka, która mnie niesamowicie wciągnęła. Już dawno żadna piosenka Bon Jovi mi się tak nie spodobała. Możecie się czepiać elektryczności. Ale ona praktycznie nie przeszkadza. Jest dobra solówka. Podoba się druga zwrotka i motyw z Ryśkiem. Na koncertach fajnie piosenka się prezentuje. Może żadnego sukcesu ta piosenka nie osiągnie, ale szczerze nie obchodzi mnie to. Mi się podoba ta piosenka i kropka.

This Is Love This Is Life - po snippetach była moim faworytem z nowych piosenek, ale jak usłyszałem No Apologies to moja opinia się zmieniła. Co do tej piosenki to na pewno można się cieszyć z dobrej solówki, szkoda że nie dłuższa. Piosenkę oceniam pozytywnie.

The More Things Change - po pierwszym przesłuchaniu śmiałem się z tej piosenki, pomyślałem jak mój ukochany zespół mógł coś takiego wydać. Jednak na szczęście potem było lepiej. Po dłuższym czasie się do niej przekonałem. Może solówka jest gorsza niż w TIL, ale na pewno jest zdecydowanie lepsza od WDYG?. Ale nie ma co ukrywać, że jest to najgorsza piosenka z nowości.
Można i tak...

W każdy razie:
What Do You Got? 3 - Zapewne nagrane i wydane żeby cokolwiek wrzucić na GH. Z drugiej strony piosenka adekwatna do aktualnego wieku rockmanów z NJ.Mogłaby się nieźle wpasować w album Lost Highway.
No Apologies 3- - mam wrażenie jakbym już to wcześniej już słyszał.Zwrotka ,refren, zwrotka , refren, solo...Typowy poprock z pogranicza HAND i The Circle. Ani ziębi ani parzy.A co do "dobrej solówki"- też gdzieś to już słyszałem.
This Is Love This Is Life 4 - muszę przyznać ,że tak przebojowego i chwytliwego Bon Jovi już dawno nie słyszałem.Trochę na modłeę WORK FOR THE WORKING MAN ale...
The More Things Change 2-Brzmi jak nieudolna Przeróbka Blame it on the love of rock and roll
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

What Do You Got?- 8\10
No Apologies - 9\10
This Is Love This Is Life -10\10
The More Things Change -3\10
Jaro
It's My Life
It's My Life
Posty: 142
Rejestracja: 27 grudnia 2010, o 01:42
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Jaro »

What Do You Got?- 8\10
No Apologies - 9\10
This Is Love This Is Life -8\10
The More Things Change -8\10

Całkiem, całkiem;] Ja jednak dalej nie potrafię zrozumieć jak na Greatest Hits mogło zabraknąć Dry County;/
ryboczka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 26 grudnia 2010, o 19:47
Lokalizacja: Gościejewo(50km od poznania)

Post autor: ryboczka »

What Do You Got?- 9\10
No Apologies - 10\10
This Is Love This Is Life -9\10
The More Things Change -7\10
I'm sleep when I'm dead
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

Nie powalił mnie ten Greatest Hits. Jeśli zrobili dwu płytowe wydawnictwo, to powinni wybrac naprawde najlepsze kawałki, a tu znalazło się kilka zapychaczy. a grzechem głównym jest brak Dry County oraz kilku innych pazurów takich jak Hey God czy...Everyday tak tak! ciężka gitarka i porządny sukses na listach przebojów. Jeśli chodzi o nowe utwory, nie są złe, może poza tym More This cośtam...zapychacz jakich mało!
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

O nowych piosenkach juz sie gdzies, tutaj wypowiadalem, wiec nie bede sie powtarzal... W temacie calego GH... Mozna sie przyczepic do braku "Dry County", do braku jakiegokolwiek utworu z plyty "Bounce"... Mnie najbardziej razi ta okrojona wersja "Lay Your Hands On Me" ( jakies edit version...). Wycieto intro- jedno z najlepszych w historii muzyki rockowej ( nie tylko tamtych czasow)... Tyle... Acha... Tak przy okazji- "No Apologies" to wielki hit w Egipcie- przy okazji rewolucji, tekst z tego kawalku ( i co za tym idzie caly utwor) stal sie niemal hymnem ostatnich tygodni ( BTW- mieszkam w Egipcie obecnie, gdyby ktos pytal :) )
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

Ta płyta jest dobra jeśli chcę się zapoznać z twórczością zespołu czyli dla tzw młodziaków..Ja właśnie wysłałam link do płyty swojej kumpeli której spodobał się kawałek runaway,oraz I'll Be There For You i chciała się zapoznać z twórczością BJ.

A tak co do płyty to niektóre kawałki są bardzo nędzne jak na GH.
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 629
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Post autor: Bon Jovi »

This Is Love This Is Life - to mój faworyt.

Premerowe utwory moim zdaniem pokazują cztery różne kierunki w których zespół będzie dalej iść. Minus składanki za brak utworu z Bounca i drugi minus za to że utwory z Cross Road powinny być na GH zastąpione tymi które na poprzedniej składance się nie znalazły. Wymieniać można wiele kompozycji które się świetnie nadawały na GH.

Ale ciesze się tym co jest, czekam na nowy albumi zespołu bądź też solowy Richie'go, Jon'a lub David'a, a kto wie może Tico lub Hugh coś nagrają ciekawego :-)
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

Bon Jovi pisze:This Is Love This Is Life - to mój faworyt.
Mój też, uwielbiam ten kawałek. :))

No i No Apologies, ale to chyb dlatego, że był to pierwszy utwór jaki usłyszałem z tej płyty. ;)
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Widziałem w pracy na prezentacji firmy Sony klip do What Do You Got? w 3D. Rewelacyjna jakość. Jestem pod wrażeniem. Klip jest zrobiony nienachalnie i dlatego świetnie się go ogląda. W 3D genialny :brawo: Może ktoś z Was też będzie miał możliwość takiego obejrzenia - warto. Siedzę w tej branży i wiem o czym mówię ;)
Let's get rocked!
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Moim faworytem z tej kompilacji jest No More Things Change.
Najmniej przypadło mi do gustu słynne No Apologies - jakieś takie nie dla mnie.
W całej GH brakuje mi jednak Dry County, tak jak wspomniał Rockstar.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

misstwisted pisze:Moim faworytem z tej kompilacji jest No More Things Change.
Od początku przypadł mi do gustu. Lekki i przyjemny. Świetny numer.
Let's get rocked!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”