Oceny - Greatest Hits

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
wiolcik66
It's My Life
It's My Life
Posty: 158
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, o 17:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: wiolcik66 »

michael pisze:
misstwisted pisze:Moim faworytem z tej kompilacji jest No More Things Change.
Od początku przypadł mi do gustu. Lekki i przyjemny. Świetny numer.
Mi też strasznie podoba się ten kawałek. Jest świetny. I zgadzam się też z innymi, że na tej płycie brakuje piosenki Dry Country :))
If the love that I got for you is gone
If the river I cried ain't that long
Then I'm wrong, yeah, I'm wrong
This ain't a love song.
EVENo

Post autor: EVENo »

wiolcik66 pisze:michael napisał/a:
misstwisted napisał/a:
Moim faworytem z tej kompilacji jest No More Things Change.


Od początku przypadł mi do gustu. Lekki i przyjemny. Świetny numer.


Mi też strasznie podoba się ten kawałek. Jest świetny. I zgadzam się też z innymi, że na tej płycie brakuje piosenki Dry Country :))
Też uwielbiam ten utwór! Genialny kawałek. A bardziej od Dry County brakuje mi Joeya.
Awatar użytkownika
wiolcik66
It's My Life
It's My Life
Posty: 158
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, o 17:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: wiolcik66 »

Mi jeszcze brakuje piosenki I Wanna Be Loved :))
If the love that I got for you is gone
If the river I cried ain't that long
Then I'm wrong, yeah, I'm wrong
This ain't a love song.
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

EVENo pisze:
Też uwielbiam ten utwór! Genialny kawałek. A bardziej od Dry County brakuje mi Joeya.
Racja EVENo, Joey to genialny kawałek, który powinien się znaleźć na Greatest Hits.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

sebcio14 pisze:
EVENo pisze:
Też uwielbiam ten utwór! Genialny kawałek. A bardziej od Dry County brakuje mi Joeya.
Racja EVENo, Joey to genialny kawałek, który powinien się znaleźć na Greatest Hits.
A mi brakuje takiego hitu, jak She's A Mystery. :P
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

She's A Mystery jeszcze ujdzie, ale Joey to moim zdaniem jeden z większych gniotów, jakie nagrali.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

sobol_77 pisze:She's A Mystery jeszcze ujdzie, ale Joey to moim zdaniem jeden z większych gniotów, jakie nagrali.
Nie jestem może jakimś fanem piosenki Joey, ale zdecydowanie bardziej ją wolę od She's A Mystery. ;) Zawsze przy słuchaniu Crusha omijam jej szerokim łukiem. A co mi tam, poświęcę się teraz, i ją przesłucham po dłuższym czasie, może się nie zgorszę. :P
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Wracając do braków - razi nieobecność choćby jednego numeru z Bounce, np. Everyday.
Dla mnie osobiście najlepszym GH byłoby DVD z wszystkimi teledyskami, jakie nagrali - to byłoby coś naprawdę wartościowego i ważnego w mojej kolekcji.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

sobol_77 pisze:Wracając do braków - razi nieobecność choćby jednego numeru z Bounce, np. Everyday.
Dla mnie osobiście najlepszym GH byłoby DVD z wszystkimi teledyskami, jakie nagrali - to byłoby coś naprawdę wartościowego i ważnego w mojej kolekcji.
Mi też brakuje jakiegoś kawałku z Bounce, przynajmniej piosenka Everyday powinna się zmieścić.. Takie DVD z teledyskami byłoby coś świetnego. Pewnie by dużo kosztowało, ale jak najbardziej bym się skusił. ;)

Nie dawno w ogóle zamówiłem sobie Greatest Hits DVD z 17 teledyskami, i z 17 występami z koncertów. Miałem tego nie kupować, ale była promocja (a do tego Crush Tour DVD, i obie płyty kosztowały mnie połowę mniej niż jak one normalnie kosztują). ;)
EVENo

Post autor: EVENo »

Z Crusha to już wolę She's A Mystery od Say It Isn't So. Potrzeba by było sporej ilości narkotyków, żeby mi się ten utwór zaczął podobać :PPP Niechęć do Joeya jest jednakże niewyleczalna.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

EVENo pisze:Z Crusha to już wolę She's A Mystery od Say It Isn't So. Potrzeba by było sporej ilości narkotyków, żeby mi się ten utwór zaczął podobać :PPP Niechęć do Joeya jest jednakże niewyleczalna.
Widzisz ja z Say It Isn't So mam tak, że jednego dnia mnie irytuje i nie mogę jej słuchać, a drugiego dnia bardzo mi się podoba.. She's A Mystery każdego dnia mi się nie podoba, ta piosenka po prostu do mnie trafia. ;) Raz na kilka tygodni posłucham jej, ale nic więcej. Jest to tylko kolejna piosenka, bez historii. ;) Jednak oczywiście dla innej osoby She's A Mystery jest bardzo dobra piosenką, ale niestety nie dla mnie..
EVENo

Post autor: EVENo »

Smolek pisze:Widzisz ja z Say It Isn't So mam tak, że jednego dnia mnie irytuje i nie mogę jej słuchać, a drugiego dnia bardzo mi się podoba
ĆPUN! :PPP
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

EVENo pisze:
Smolek pisze:Widzisz ja z Say It Isn't So mam tak, że jednego dnia mnie irytuje i nie mogę jej słuchać, a drugiego dnia bardzo mi się podoba
ĆPUN! :PPP
A gdzież tam.. chyba szybciej alkoholik. :P hehe.

PS. Jak na Greatest Hits można było wyciąć takie intro z LYHOM.. Z taką genialną piosenką takie coś zrobić. A do tego skrócili solówkę..
justine94
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 34
Rejestracja: 6 listopada 2011, o 11:14
Lokalizacja: Głogów

Post autor: justine94 »

"This is love,this is life" jest super,solówka (chociaż rzeczywiście trochę krótka) taka jak być powinna :brawo: ,ogólny wyraz jak najbardziej na plus,a tekst ,przynajmniej dla mnie na obecnym etapie mojego życia ma naprawdę dobre przesłanie i daje kawał pozytywnego powera. Obok "No apologies" moim zdaniem najlepsza na "Greatest hits".
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

The More Things Change nawet fajne, ale tak średnio podoba mi się No Apologies. Szkoda że na płycie nie ma Thank You For Loving me i Hey God.Nieładnie :P
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”