Greatest Hits

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

TheRock pisze:2. Someday I'll Be Saturday Night
...
TheRock pisze:12. Who Says You Can't Go Home (duet z udziałem Jennifer Nettles)
Bezsprzecznie największy hit obok It's my life w tym 10-cio leciu :)

[ Dodano: 2010-09-15, 10:25 ]
Są już na facebooku snippety the more things change, i this is love this is life. No cóż jest to taki country rock wg mnie, this love this life całkiem fajne.

//na razie tylko upominam, że NIE OBRA?AMY nikogo na forum! Agata BJ
Broń Panie, żadna obraza ot takie koleżeńskie zaczepienie pt. ' sam jesteś badziewie :) ' nie popadajmy w skrajności, bo jeżeli już popadamy to kolega uraził mnie nazywając te piosenki badziewiem a GH - Crossroadem i parem shitów ;)
Ostatnio zmieniony 15 września 2010, o 14:05 przez bartekbb23, łącznie zmieniany 2 razy.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

bartekbb23 pisze:
...
Bartek widzę wracasz do korzeni :D

bartekbb23 pisze:
TheRock pisze:12. Who Says You Can't Go Home (duet z udziałem Jennifer Nettles)
Bezsprzecznie największy hit obok It's my life w tym 10-cio leciu :)
W USA i tylko w USA, mogli to dać jako bonus dla amerykańców ;) Ja nie rozumiem po co tam dali utwory z The Circle, pomijając to, że płyta ledwo co wyszła to żaden z tych songów nie był hitem, ba nawet nie przebojem...

Co do snipów to znowu wyjdę na trolla i prowokatora, ale cóż...

This Is Love... - pierwsze 5 sekund zapowiadało się ciekawie, ale jak doszło do refrenu to usłyszałem marną kopię It's My Life i się załamałem.

A to drugie coś zwane z change :P - tak jak napisał Bartek znowu naleciałości country, pewnie tak jak WDYG jest odrzutem z Circla, tak to wygląda na odrzut z LH i znowu mam wrażenie, że już to słyszałem (chwilami brzmi jak I Love This Town). Widać, że kompletnie nie mają pomysłów, niech dokończą trasę i co najmniej 2-3 lata przerwy.
Ostatnio zmieniony 15 września 2010, o 10:06 przez Scrooge, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

This is love (...) jeszcze ujdzie w wieeelkim tłumie, ale ujdzie. Natomiast tamto drugie... Porażka, jak dla mnie.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

This is love, this is life całkiem w pompke jest. Tamto drugie też całkiem całkiem. Nie ma szału, ale jest lepiej od What do you got.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Greatest Hits

Post autor: teken020 »

a gdzie można [posłuchać tych nowych kawałków ?
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

teken020 pisze:a gdzie można [posłuchać tych nowych kawałków ?
Czytaj wcześniejsze posty ew. newsy ; ) Będę miły i powiem na facebooku na stronie zespołu zostały udostepnione 30 sekundowe snippety, jak wpiszesz w google video, bądź youtube też znajdziesz ;)
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: Greatest Hits

Post autor: TheRock »

teken020 pisze:a gdzie można [posłuchać tych nowych kawałków ?
logujesz się na facebooka, znajdujesz Bon Jovi band tam jest Gretest Hits i dalej play.

Co do tych kawałków to Scrooge ma rację kopia it's my life, ale czy gorszej jakości to się okaże po przesłuchaniu całości. Nie mniej jednak wolę kopie czegoś niezłego niż kopię słabizny.

Ten drugi utwór czadzi country. Tyle, że tym spod znaku 'who says' , niestety!!!, bo jakby pachniał heavy-country typu goin' on byłoby nieźle.

W ogóle jak już chcieli country na GH to mogli wrzucić przezajebiste Goin on czy super other day a nie wąsiaste jedźmy do chaty.

Ogólnie oni nigdy nie umieli dobierać utworów na swoje płyty i single.
TAKI ZAJEBISTY ZESPÓ? !!! - chłopy mają po 50 lat niby myślący, 30 lat kariery a nie umieją do tej pory rozróżniać swoich dobrych dokonań od tych gorszych. Poza tym jak dla mnie są ignorantami, bo przez lata ludzie im powtarzają, że Dry County to jeden z najlepszych jak nie najlepszy utwór w ich karierze, który jest ponad wszelkimi gustami i guścikami, a oni go bezczelnie i konsekwentnie pomijają wpierając wszystkim fanom, że ten piękny utwór jest gorszy od daremnego Lost Highway to są jakieś jaja - Nie za to tych chłopaków cenię i podziwiam od lat. Dla mnie jest to brak szacunku dla uszu swoich fanów.
Ostatnio zmieniony 15 września 2010, o 19:01 przez TheRock, łącznie zmieniany 1 raz.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Strasznie klubowy refren tego This is love, za dużo elektroniki tam słychać. W tym drugim Jon strasznie countryowo zaciąga. Przerwa przynajmniej 2 letnia ! ! bez tego bida z nędzą.
Obrazek
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Dand pisze:Strasznie klubowy refren tego This is love, za dużo elektroniki tam słychać. W tym drugim Jon strasznie countryowo zaciąga. Przerwa przynajmniej 2 letnia ! ! bez tego bida z nędzą.
nie wiem na co liczycie z tą przerwą, nie sądzę, że to coś zmieni :)
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

ogolnie zwykle jestem przeciwny sluchaniu snippetow, ale tym razem stwierdzilem ze i tak nie zaskocza niczym nowym wiec nic nie strace i...

This is love, this is life.. no to juz jest naprawde... nie wiem jakiego slowa użyć - komedia, żenada? . GH powinno byc ich 'VERY last album' bo inwencja tworcza ten zespoł opusciła juz kompletnie... Kolejna pioseneczka o życiu w tle, przy czym nawet w tym 30 sekundowym fragmencie slychac ograne do bólu txty typu 'woked to fight'. Ile razy to już było??? i oczywiscie talk boxu rowniez nie zabraklo.

Biorac pod uwage plyty powstałe od 2000r. wzwyz i piosenki na nich, ktore mialy byc potencjalnymi hitami to sprawa imo wyglada tak:

1) Crush - Its my life... Jest hit. Wzorowany na LOAP ale co z tego. Swieze, chwytliwe, nowe.
2) Bounce - Everyday... muzycznie zajebiste. Txtowo bezczelna zżynka z IML, czyli live my life ver.2
3) HAND - HAND - klon LOAP, IML, Everyday. Muzycznie probujace udawac cos nowego ale... w sieci zaczely sie pojawiac hasła typu kopia, plagiat itp. Txtowo 'live my life' ver.3 - ile można?
4) LH - We got it goin on (tak wiem to nie singiel)... Txtowo odmienne, ale muzycznie? talkbox chyba wykorzystali ten nagrany jeszcze podczas sesji do IML.
5) The circle - We werent born to fallow. Dla mnie ta piosenka to mix tego wszystkie wyżej.
5) GH - This is love, this is life...czyli to o czym pisalem na poczatku

Ogolnie istna NęDZA. Kiedyś zespół legenda, teraz kopiujacy sam siebie, niszczacy to czego sie dorobili do roku 2000 włacznie.

I jeszcze jedno.. mialem to pisac juz duzo razy wczesniej ale jakos zawsze sie odechciewało... Zauważcie jaki wyszukany akompaniament do zwrotek zespol tworzy w znakomitej częsci piosenek od 2000r... chodzi mi o (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) te pojedyncze szarpniecia wybranych akordow na gitarze jak np w Supermen tonight.
I teraz kilka pierwszych lepszych przykladow, ktore przychodzi mi do glowy: Just older, Last cigarette, We werent born to fallow, Bullet, Learn to Love, The Last night, Eerybody Broken i pewnie jeszcze kilka by sie znalazło.
No sory ale od zespolu z takim stażem oczekuje muzyki na coraz wyższym (lub przynajmniej równym) poziomie a nie takiego gowna.


The more things change - przynejmniej jedno w miare pozytwne zaskoczenie. Refren jak dla mnie bardzo ok, lubie takie piosenki. Ale to jest kolejna 'utwor', podobnie jak pierwszy singiel z GH, jakich bylo milion.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Tak, wiem, czeka mnie skalp. Ale zadam pytanie. What the f*** is this?!?!?!?!?!?!?!?
To nie jest Bon Jovi. To jest jakis dziki, wredny zart. Mam wrazenie jakby ktos to nagral i smial sie za kazdym razem gdy bede tego sluchal.
Ja chyba wole wrocic do WDYG. This is our house kladzie te piosenki na kolana rowniez.

Na serio.....to sa jakies jaja :beksa:
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

PePe pisze:Tak, wiem, czeka mnie skalp. Ale zadam pytanie. What the f*** is this?!?!?!?!?!?!?!?
This Is Shit, This Is Life, This Is Bon Jovi... :D
Awatar użytkownika
Jarek
I Believe
I Believe
Posty: 73
Rejestracja: 3 grudnia 2009, o 22:26
Lokalizacja: Polska/USA

Post autor: Jarek »

zastanawiam sie skad Jon z zespolem biora pomysly na taka kozacka muze przez tyle lat dzialalnosci na rynku muzycznym.Tyle lat, ten sam poziom,nowe brzmienia a przebojowosc ta sama.This is it!

Po pierwszych 30 sek juz wiem ze sa to przeboje w ich stylu,jak wiem rowniez ze z kazdym odsluchem moze byc jedynie lepiej o calych utworach nie wspominajac, jak zreszta pokazalo WDYG? ktore dopiero wchodzi na listy przebojow w dodatku jeszcze bez klipu.

Mi kolejny raz uswiadamiaja ze nie musze sie wstydzic byc fanem tego fenomenalnego zespolu i ich muzy.Mnie nowe utwory nie rozczarowuja, wrecz przeciwnie potwierdzaja jedynie ze muzycy mimo wieku sa "forever young" czego z przyjemnoscia doswiadczam sam sluchajac ich cudownie pozytywnej muzyki.I love it!!! :brawo:
"..You can rule the whole world but it don't mean one damn thing.."
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Greatest Hits

Post autor: teken020 »

1) Crush - Its my life... Jest hit. Wzorowany na LOAP ale co z tego. Swieze, chwytliwe, nowe.
2) Bounce - Everyday... muzycznie zajebiste. Txtowo bezczelna zżynka z IML, czyli live my life ver.2
3) HAND - HAND - klon LOAP, IML, Everyday. Muzycznie probujace udawac cos nowego ale... w sieci zaczely sie pojawiac hasła typu kopia, plagiat itp. Txtowo 'live my life' ver.3 - ile można?
4) LH - We got it goin on (tak wiem to nie singiel)... Txtowo odmienne, ale muzycznie? talkbox chyba wykorzystali ten nagrany jeszcze podczas sesji do IML.
5) The circle - We werent born to fallow. Dla mnie ta piosenka to mix tego wszystkie wyżej.
5) GH - This is love, this is life...czyli to o czym pisalem na poczatku
Ja już wolę kopie Livinów w stylu Everyday itp. niż jakieś mdłe pomyje jak nowy singiel czy LH.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

No i po co słuchać tych snippetów? :) Lepiej poczekać na całość i wtedy cokolwiek oceniać. Nie da się ocenić piosenki po kilku sekundach wyciągniętych "z kontekstu".
Pepe, Scrooge - to raczej zbyt pochopne wnioski, nawet jak na was ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”