nowe wersje 10 albumów

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

ostatni raz ci odpisuje
Scrooge pisze:to się przygotowuje w studiu i składa z poszczególnych ścieżek, dlatego jest potrzebny sprzęt potrafiący to obsłużyć
i potem jak masz material juz w ten sposob zarejestrowany trzeba to nagrac, lub po twojemu wytloczyc.

Bardzo po krotce.

//Post edytowany. NIE OBRA?AMY NIKOGO NA FORUM! Agata BJ
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2010, o 16:36 przez studentmibm, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

studentmibm pisze:
Scrooge pisze:to się przygotowuje w studiu i składa z poszczególnych ścieżek, dlatego jest potrzebny sprzęt potrafiący to obsłużyć
i potem jak masz material juz w ten sposob zarejestrowany trzeba to nagrac, lub po twojemu wytloczyc.

Bardzo po krotce.
A u Ciebie odpisywanie na pytania tez najwyraźniej nie funkcjonuje...
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2010, o 16:36 przez Rattie, łącznie zmieniany 1 raz.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

studentmibm pisze:
Scrooge pisze:to się przygotowuje w studiu i składa z poszczególnych ścieżek, dlatego jest potrzebny sprzęt potrafiący to obsłużyć
i potem jak masz material juz w ten sposob zarejestrowany trzeba to nagrac, lub po twojemu wytloczyc.

Bardzo po krotce.
Dobre, teraz chcesz odwrócić kota ogonem, że przez nagrywanie w 5.1 rozumiałeś wytłaczanie płyty, a nie rejestrację dźwięku? Tylko nadal nie rozumiem co to ma wspólnego z Twoim pytaniem, dlaczego "nie nagrywają od razu w 5.1 w studiu" :D

p.s. Twoje głupawe wycieczki osobiste pod adresem mojej inteligencji świadczą tylko o poziomie twojej frustracji :)

p.s. 2 - pisze się "w ogóle" a nie wogole... :P
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2010, o 16:37 przez Scrooge, łącznie zmieniany 1 raz.
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Scrooge pisze:że przez nagrywanie w 5.1 rozumiałeś wytłaczanie płyty, a nie rejestrację dźwięku?
Dlugo ci trzeba bylo tlumaczyc :) Tak chodzilo mi o gotowy produkt :)





Bylo sobie rozmowa dwoch osob, przyszedl scrooge ktory jakis czas temu focha strzelil.. i niczego nie skumał.

//Post edytowany. Już kolejny w tym temacie... Agata BJ
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2010, o 16:38 przez studentmibm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Aż żałuję, że w ogóle wspomniałem o reedycji Bon Jovi w 5.1 :)... właśnie - reedycji, masteringu z gotowego już produktu, czyli poczciwego materiału 2.0... Potem zrobił się bałagan, (ja nigdzie nie wspomniałem o nagrywaniu od zera w 5.1, nawiązałem tylko do tematu o nowych wersjach),w zasadzie spora część postów później jest nie na temat hehe.
Bzdurny spór.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

sobol_77 pisze:Bzdurny spór.
Tez tak uwazam, skoro rozmowa do pewnego momentu przebiagala normalnie.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

studentmibm pisze:
Scrooge pisze:że przez nagrywanie w 5.1 rozumiałeś wytłaczanie płyty, a nie rejestrację dźwięku?
Dlugo ci trzeba bylo tlumaczyc :) Tak chodzilo mi o gotowy produkt :)
Skoro przez nagrywanie rozumiesz wytłaczanie płytki to wszystko co pisałeś nie ma sensu bo:
- w studiu się nie wytłacza płyt tylko rejestruje dźwięk,
- jak mam w takim razie rozumieć Twoje zdanie "dlaczego nie WYT?ACZAJ? od razu w 5.1"? No przecież wytłaczają od razu ;)
- wytłaczanie to przenoszenie plików na nośnik - co proces wytłaczania ma wspólnego z dźwiękiem 5.1?

Znowu próbujesz być sprytniejszy niż jesteś, byś przyznał, że nie masz racji... to nie boli. Od razu przypomina mi się sytuacja z set listami Bruca :D wszyscy ewidentnie widzieli, że kręcisz i robisz z siebie debila a Ty dalej tkwiłeś w swoich bredniach :)
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

w tym momencie sie pograzyles - ignor
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

studentmibm pisze:w tym momencie sie pograzyles - ignor
czytaj brak argumentów ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

studentmibm - czytam sobie to forum i te Twoje wypowiedzi i w każdym temacie i każdym swoim postem się pogrążasz i uważam, że jesteś na tym forum naprawdę jedyną osobą, której totalnie nikt by nie poparł, gdyż po prostu Twoje wypowiedzi mają na celu.. no właśnie, nikt nie wie co, ale są bezsensowne. Idź pobiegaj, ulżyj sobie, bo tutaj jesteś śmieszny. Studentbim- i wiesz jeszcze co? Ignoruję Ciebie ;)

Bez odbioru ;)
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

Nie ma to jak powrót po ciężkim dniu do swojskich klimatów forum Bon Jovi :D :D
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Uporządkowałam ten temat. Mam nadzieję, że nie będę musiała robić tego ponownie ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Niezłe ceny sobie ustawili, w UK gdzie płyty są dużo tańsze niż u nas ok 80zł sztuka i to w preorderze + wysyłka... szczerze mówiąc liczyłem, że dadzą to w jakimś boxie za 400-500zł całość :| masakra...
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

A to jakie są ceny? Bo ja nigdzie nie znalazłam info o cenach.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

No przecież wyraźnie napisałem 80zł/sztuka + wysyłka. Dla porównania zwykły remaster kosztuje w tym sklepie 20zł/sztuka... trochę duża różnica jak za troszkę papieru i 3 piosenki live. Mam nadzieję, że z czasem potanieją, bo miałem zamiaru kupić sobie wszystkie albumy z tej serii, ale 1000zł za komplet to przesada...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”