nowe wersje 10 albumów

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

teken020 pisze:to która jest lepsza SB X-Fi. czy SB Audigy 2 zs platinim , wgranicach 150zł
z opinii, ktore wyczytalem w necie to ostatnia sensowna karta creativa to podobno Audigy 2 ZS. Wszystkie Audigy 4, i teraz X-fi typu Xtreme Gamer, Xtreme Audio to kastraty lub klony po A2 ZS z nowym oprogramowaniem, szumem marketingowym i odpowiednio wyzsza cena. Nie mowie tutaj o kartach typu X-Fi Titanium Fatality za kilkaset zlotych... choc w tej cenie juz mozna kupic porzadnego Audiotraka lub Xonara, ale to juz inna bajka.
W kazdym razie ja polecam A2 ZS, ktore sam mam od ok roku i jak na moje uszy jest naprawde dobrze.
A i najwazniejsze... zamiast oryginalnych sterow Creativa i winampa warto zainstalowac sterowniki kx i foobara 2000 z obluga ASIO, a zamiast mp3 uzywac flaca.
teken020 pisze:co do głośników to nie zamierzam wydawać 1000zł specjalnie po to aby usłyszeć różnicę remastera że kilka dzwięków gra głośniej itp.
nie trzeba wydawac 1000zł. Od jakiegos czasu na rynku dostepne sa, a raczej byly kolumny Microlab solo 5c/7c produkcji rosyjskiej za odpowiednio ok 350/500zł, ktore z tego co widzialem sprowadzaly tylko(?) 2 sklepy, jeden z Zabrza drugi bodajze z Białegostoku

Test solo 7c , polecam
http://www.frazpc.pl/b/219416

Sam swego czasu kupilem solo 7c i naprawde mi osobiscie do sluchania muzyki niczego wiecej nie potrzeba.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, o 12:37 przez studentmibm, łącznie zmieniany 1 raz.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Powiem Ci Student, że miałem SB A2, teraz mam X-Fi (laptop, także musiałem coś na USB) i generalnie grają tak samo, dlatego moim zdaniem wybór między Audigy 2 a X-Fi (wersja USB z Pilotem - nie ta w postaci pena) ogranicza się do tego co komu bardziej pasuje, muzycznie to samo. Do stacjonarnego może faktycznie Audigy lepsza bo tańsza.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

nowe wersje 10 albumów

Post autor: teken020 »

do kolumn potrzebny jeszcze wzmacniacz, jeśli dobrze pamiętam. A to kolejny wydatek
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

teken020, do tych ktore pokazalem, nie trzeba. Podlaczasz je bezposrednio do karty dzwiekowej.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Dla zainteresowanych tutaj kilka fotek z tego jak prezentują się TDays i NJersey w formie Digipacku.
http://www.drycounty.com/jovitalk/showt ... 80&page=29

Jak dla mnie wygląda to bardzo dobrze. Kolejny argument (poza jakością nagrań) zachęcający do kupna przynajmniej swoich ulubionych albumów.

Nie lubię słuchać piosenek w wersji "live", ale jak Obie puścił ostatnio po swoim wywiadzie "Story Of My Life" to trzeba przyzać, ze w radio brzmiało to naprawdę dobrze i do tego dosyć oryginalne wykonanie jak na BJ. Kto słyszał początek ten wie o co chodzi ;)

ps.
12 minutowe IAOULove, orginalne OLoney... brzmią dosyć ciekawie.
http://www.amazon.com/7800-Fahrenheit-S ... 66&sr=8-14
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

O kurcze, genialne wydanie :D szczególnie te wkładki, ciekawe czy nakład jest limitowany.

Z tego co widzę na Amazon UK, premiera przesunięta na 31 maja, osobiście chyba się skuszę na 6 pierwszych płyt (BJ, 7800, SWW, NJ, KTF i TD) z oczywistych względów... :p
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

nowe wersje 10 albumów

Post autor: teken020 »

a czym się różnią np. moje głośniki <genius> od tych kolumn co polecał studentmibm
że na nich usłyszę różnicę?

moze post nie w temacie. ale odnosi się ogólnie do nowych ver. albumów. czyli jaka jest różnica :lol: [/b]
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

człowiek głuchy nie usłyszy nawet na najlepszym sprzęcie.

Płyty bardzo ciekawe elcz straszliwa plama na płycie these days co dosłownie mnie załamuje bo jak można na takiej płycie zrobic błąd drukarski :((
C'mon
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

teken020 pisze:a czym się różnią np. moje głośniki <genius> od tych kolumn co polecał studentmibm
że na nich usłyszę różnicę?
teken020 poczytaj testy, ktore sa dostepne w necie. Jak bedziesz kiedys w Bytomiu to zapraszam na odsluch i wtedy sam zobaczysz czy slyszysz roznice czy nie. Tyle, ze na Twoim miejscu zaczal bym od kupna karty dzwiekowej, bo bardzo prawdopodobne, ze przy niej Twoje glosniki by ozyly.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”