DVD: From Poland To Leipzig - PREMIERA!!

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Dvd extra chociaż przewijam się tylko ukratkiem, ale za to sporo moich zdjęć jest wykorzystanych.

Najbardziej podoba mi się żywa reakcja publiki podczas supportu :D
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Płytka obejrzana. Szczere gratulacje za wytrwałość i wielkie chęci do stworzenia tego dokumentu. Pamiątka rewelacyjna.Ogląda się go przyjemnie, ale mojego zimnego serca to nie porywa. Nie Twoja wina. Włożyłeś w to dużo pracy i tego nie można Ci ująć, ale wiem jedno: żaden opis, żadne najpiękniej zrobione DVD (nawet te oficjalne) nie są w stanie oddać nawet w części atmosfery, jaka towarzyszy wtedy człowiekowi! Są wydarzenia w życiu, których nie oddasz żadnym przekazem!

W każdym bądź razie - dzięki za przywołanie chociaż tych kilku wspomnień z mojej trasy :)

P.S. Podziękowania dla M.,który zadbał o mnie!
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

Tak sobie czytam, i czytam.......
I cierpliwie czekam na płytke.
Co ja mówie........wcale nie cierpliwie. Aż mnie nosi...........ale poczekam.
Piszcie jak najwięcej opinii, fajnie sie je czyta nie oglądając materiału.
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

:) kozak sprawa, bardzo fajna pamiątka, szkoda ze malo akcji z zielonego mini vana hehe no i wkoncu bootleg ;] jest co do mp3jki wrzucic, generalnie mix z koncertu w formacie video - super ;p fakt atmosfery sie nie odda ale mozna powsopminac i podrzec jape zeby wpollokatorka francuzka ktora wlacza suszarke do parnia o 3 wnocy nie mogla zasnac:)) bardoz fajny pomysl widac ze sie Adriano postaral respect kolego:P komiks smieszny heh bo ja w nim jestem;p takto moze by moznabylo go dystrybułowac;p keep on rockin'!!
Awatar użytkownika
pathfinder
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:36
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pathfinder »

To było bez słowa przesady najlepsze i najważniejsze wydarzenie koncertowe w moim życiu. Miałem okazję zobaczyć już parę koncertów, ale ten z Lipska przebił wszystkie dotychczasowe i to nie tylko dlatego, że Bon Jovi to mój ulubiony band od wielu lat. Co do DVD – jest to najfajniejsza pamiątka audio – video jaką mam w swoich zbiorach. Niezmiernie miło jest powspominać całą zabawę – począwszy od spotkania ekipy krakowskiej z ekipą ze Śląska w pociągu poprzez podróż z Wrocławia do Lipska, krótką ale intensywną wycieczkę po mieście a kończąc na samym koncercie (moje ulubione fragmenty – potężnie brzmiący I’d Die For You, I’ll Be There For You zaśpiewane głosem styranego przez życie Richiego no i These Days – po prostu magia).
Adrian – wielkie podziękowania dla Ciebie za inicjatywę grupowego wyjazdu do tego miasta i za wspaniały dokument, który jest zdecydowanie lepszą pamiątką niż t-shirty kupione na koncercie (t-shirty w końcu się zużyją, wyblakną itd. – DVD zostanie).
P.S. Oby więcej takich koncertów wyjazdów i DVD. Może kiedyś w końcu w Polsce.
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

pozazdrościłam Wam... Nie bede czekać na płytke pocztą - ajk przyjdzie, to będzie. A narazie zaczynam zciągać. Ile to u Was trwalo?
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

W poniedziałek mam ostatni egzamin więc od poniedziałku ruszam z kończeniem wersji rozszerzonej i wysyłam ;] Czyli między 9-15 powinno być już wszystko wysłane ;P
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

Dzieki Adrian, zaczęłam juz zciągać. A tamto co wysyłasz, to i tak wersja rozszerzona - więc będę miała dwie.
Udanego :brawo: egzaminu!
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
Awatar użytkownika
marslon
I Believe
I Believe
Posty: 66
Rejestracja: 8 stycznia 2008, o 11:14
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Kielce - miasto w Koronie

Post autor: marslon »

Jak tam wygląda sprawa z wysyłką? :) Do mnie jeszcze nic nie dotarło... :(
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Hej. Wszystko już jest poukładane i jestem w trakcie nagrywania.
Płytek jest 4. 3 z oryginalnymi zdjęciami / filmami + 1dvd z materiałem który można było tutaj ściągnąć.

Tak jak mówiłem na samym początku osoby które wysłały mi materiały na płytce dostaną ode mnie materiały za darmo. Nie muszą nic płacić.

Osoby które dzieliły się swoimi materiałami poprzez wysłanie ich na mailu, linkami itp mogą dostać materiały za opłatą która jest tylko zwrotek kosztów.
Nie jestem w stanie każdemu zasponsorować wysyłki, bo to będzie gdzieś koszt 10 zł od osoby czyli x ponad 20 osób = ponad 200 zł (marny interes męczyć się nad czymś, tracić czas i jeszcze stracić 200 zł xD ).

Dlatego postępuje według ustalonych na początku reguł. Przedstawiam listę osób za które płace ja.
Koszta dla osób które dzieliły się swoimi materiałami poprzez maile itp. to 10 z od osoby (4 płytki + paczka + wysyłka) . Koszta wysyłki do jednej osoby w zależności od tego gdzie mieszka to jakieś 8-12 zł. Dlatego daje te 10 zł tak aby było uczciwie.
Osoby które mieszkają blisko Dąbrowy Górniczej mogą odebrać płytki osobiście a zapłacą jedynie za koszta płytek ;] (czyli 4 zł)

We wtorek będę wysyłał płytki do tych osób które mi potwierdziły swoje adresy. Czekam na potwierdzenie swoich adresów od każdej osoby z osobna i dopiero wtedy do niej wyśle.

JA MAM WYS?Ac:
>- MONIKA
>- BONJOVA
>- KM
>- OSZO?OM
>- PINIOOL - odbiór osobisty


- JOVIZNA
- ANGELA
- BODZIO
- SEINFELD
- MARSLON

Osoby czcionką "pogrubioną" wysłały mi swoje adresy i dla nich płytki już czekają przygotowane do wysyłki. Na resztę czekam aż potwierdzą adresy.

<jeśi ktoś jeszcze mi wysłał materiały na płytce a nie jest wpisany to niech mnie powiadomi o moim przeoczeniu>

Reszta osób która podzieliła się swoimi materiałami i chce mieć kopie tych DVD proszona jest o jakiś kontakt np gg: 9709675

[ Dodano: 2009-02-27, 18:49 ]
Płytki Wysłane:
- MONIKA
- BONJOVA
- KM
- OSZO?OM
- MARSLON
- ANGELA

Wysyłka w przyszłym tygodniu:
- PINIOOL - odbiór osobisty
- JOVIZNA
- BODZIO
- SEINFELD
+ Culles
+ Kasia J
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Ja mam taka prośbę. Bo nie widziałam tego DVD przez moje własne niedopatrzenie. Ściągałam z neta poszczególne części... i jedna się zawieruszyła. Jak się zorientowałam linki już nie działały. Czy ma ktoś spakowaną 12-tą część? Bo mam 11 i najbardziej urządzałoby mnie dociągniecie tej 12.
Ew. czy ma całość, którą mógłby się podzielić :) Byłabym wdzięczna.
usunięty użytkownik 4647

Post autor: usunięty użytkownik 4647 »

czy można prosić jeszcze raz o aktywne linki do tego koncertu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”