When we were beautiful

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Pewnie i tak film będzie głownie o Jonie a o reszcie małe wzmianki, ewentualnie o Ryśku troszke, wiec okładka przedstawia zawartość.
Nie wiem jak ksiażka, ale film nie jest tylko o Jonie. Premiera już była.
NIe było - ale za to okładka KTF to jeden z najfajniejszych symboli rock'n'rollowej przyjaźni.
Jak najbardziej sie zgadzam. Co nie oznacza, że okładka ksiażki (chociaż tutaj wydaje się lekko zniekształcona) jest super. (Wole 1 wersje)
to ma być symbol zespołu ?
Jeśli dobrze widze to jest założyciel, lider zespołu i najważniejsza postać zespołu od początku jego powstania.
Gdyby John wywalił Ryśka Dawida i Tikosława i na ich miejsce wstawił tego murzyna co gra na afrykańskich garach Bandierę i jakiegoś klawisza z Dżersejskiego więzienia to Ty i tak byś uważał że się niewiele zmieniło i jest fajnie bo egoistyczny blondas zapyla w mikrofon.
To by się zrobił JBJ solo. A woją drogą nagrał 2 genialne albumy bez zespołu.
bo to nie jest na miejscu, ze po 25 latach wspólnego grania tak olewać resztę zespołu...
To, że moja żona i dziecko są w większości na moim utrzymaniu to nie znaczy, że mam nie mieć do nich szacunku i pomijać ich na zdjęciach rodzinnych.
No wlasnie!! Kurcze, facet mnie wkurzyl, bo bez przesady, watpie zeby wydawcy zadali samego JB na okladce do filmu o zespole!! po co?? Niefajnie.
Ja nie wiem skąd te domysły, że to Jon ustala jak wygląda okładka, że to on kręci klipy, że to on decyduje co jest 1 singlem. Fakt, oni mogą coś nie zaakceptować. Ale jeśli akceptują to oznacza, że zespół się na to godzi. A w wywiadach jasno jest przedstawiane, że dla zespołu Bon Jovi to coś więcej niż tylko miejsce na jakiejś durnej okładce. Nie przeszkadza im to, to mi tym bardziej.
to by nagrał teraz jakiś własny krążek mógłby spokojnie osiągnąć sukces, bo choć jest starawy, ale głos nie złużyty na gitarze tez wymiata wziął by sobie Tica i Dawida i byłby git.
Jego albumu pomimo tego, że są dobre i ja je lubie, to nawet w okresie jego wielkiej popularności (SITTown) przeszly bez echa i sukcesu. Nie podejrzewam, ze teraz byłoby inaczej. Chociaż kto wie.
Wszystko fajnie. Ale tylko Jasiek ma kontrakt z wytwornia. TYLKO on. Reszta ekipy przez 25 lat jest na JEGO uslugach. Poczytajcie, poszukajcie, nawet Rychu o tym mowi w wywiadzie.
Dokładnie. W każdej chwili może każdego wywalić i w jego miejsce sobie dobrać np Bandiere. Pomimo wielkich kłótni z Ryśkiem (koniec lat 90tych) nigdy nie myślał o zmianie gitarzysty lub nagranie albumu w takim stylu jak to zrobił Axl. A możliwość miał. Wystarczyło wydać "Młode Strzelby" pod szyldem Bon Jovi.
Nawet nie ma pewności że to oficjalna okładka, więc po co te dyskusje? Ja z moją opinią wstrzymam się do momentu potwierdzenia jaka okładka będzie.
I tutaj jest 100% prawdy. To zdjęcie pojawiało się od samego początku jak była mowa o filmie. Był nawet plakt z inną czcionką itp któy wyglądał o wiele lepiej niż to. Całkiem prawdopodobne, że to nie jest oficjalna okładka.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

TheRock pisze:Co Ty wyjeżdżasz z jakims Callingiem interesuje mnie mój zespół a nie jakieś inne jakby interesowały mnie inne to bym nie wchodził na to forum
?? A wiesz przyjacielu co to znaczy porownanie? Wiecej kultury chlopcze.
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Okładka mi się podoba. Mroczna troche, fajny motyw z tym wyjściem na stadion. Ogólnie na +.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

okładka też mi się wydaje być nie najgorsza, jednak Bon Jovi to Bon Jovi - zespół a nie wokalista :D.
Scrooge

Post autor: Scrooge »

wątpię, żeby książka była u nas oficjalnie sprzedawana, a już na 100% nie będzie tłumaczona ;)
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Re: When we were beautiful

Post autor: ekoper »

teken020 pisze:Nawet nie ma pewności że to oficjalna okładka, więc po co te dyskusje?
wygląda jednak, że to, N I E S T E T Y, oficjalna.
Przynajmneij taka, była na Tribeca Festival :/
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

wygląda jednak, że to, N I E S T E T Y, oficjalna.
Przynajmneij taka, była na Tribeca Festival :/
Tam były lepsze napisy.
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

za***isty zwiastun. nie moge sie doczekać tego dokumentu, bedzie co oglądać.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
ydur
I Believe
I Believe
Posty: 63
Rejestracja: 9 marca 2009, o 15:30
Lokalizacja: KRK

Post autor: ydur »

Mnie szczególnie przypadła do gustu oprawa. Czarno-biały obraz nadaje klimatu...
Always Have A Nice Day
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

Podoba mi się. Rzeczywiście czarno-biały obraz pasuje. Na pewno dowiemy się czegoś ciekawego. Nie mogę się doczekać :whoeva:
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Zwiastun w przeciwieństwie do nowego singla sprawił, że nabrałem apetytu na to wydawnictwo. Genialnego Access All Areas pewnie nie przeskoczy, ale zapowiada się całkiem całkiem. Pozostaje mieć nadzieję, że w filmie nie zabraknie Tico i Davida, którzy w zwiastunie praktycznie pojawiają się niemal gościnnie...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Zwiastun wygląda bardzo obiecująco. Podoba mi się klimat stworzony przez czerń z bielą. Z niecierpliwością czekam na całość. Mam nadzieję, że będzie czym się zachwycać i że nie będzie to tylko film o Jonie i Ryśku.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

nie wiem czy zauważyliście ale na początku tego zwiastuna Jon ukazany jest (w sesnie sam z siebie takiego robi)jako snob . To jak mówi, sposób w jaki dobiera słowa i nawet to jego wyjście na koncert . Richie przebiega przybija piątki a Jon wychodzi tak jakby chciał by go tam zaniesiono jak króla ...

Ogólnie to dokument może być swietny ale tylko gdy bedzie ukazany cały zespół
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Jon na większości filmików ukazujących kulisy wejścia na scenę robi z siebie strasznego pozera, taki już jego urok może to część show? ;)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2759
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Jon pokazal po raz kolejny jak słabym jest aktorem gdy pokazywal zmęczenie po koncercie i jak to mu w uszach dudni :P Mało przekonywujące.
Oprocz tego zwiastun oczywiście kapitalny, nawet kewstie Jona mnie nie irytuja a wrecz podoba mi sie ,że jest prawdziwy z tymi fakami. Nie moge sie doczekać.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”