Oceny - Keep The Faith

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

Re: Oceny - Keep The Faith

Postprzez pathfinder » 18 maja 2019, o 18:50

Okazało się że w 1992 na potrzeby Sound-pol Niemcy tłoczyli budżetową wersje wyłącznie na rynek polski. Jednym z minusów była dwustronicowa wkładka "a'la wersja polska List Highway. Tyle w kwestii ciekawostek.

Od jakiegoś czasu pręży się na półce obok pozostałych wersji.

Ma może ktoś na CD promocyjnego składaka "Most requested" z 1992?[/quote]

Ja mam! Most Requested kupiłem parę lat temu na Ebayu za jakieś 40 eur. Keep The Faith wersję Sound Pol też mam od ponad 20 lat.
pathfinder
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life

Ulubiona płyta: New Jersey

Postprzez EVENo » 18 maja 2019, o 20:21

REHABILEJKO napisał(a):Okazało się że w 1992 na potrzeby Sound-pol Niemcy tłoczyli budżetową wersje wyłącznie na rynek polski. Jednym z minusów była dwustronicowa wkładka "a'la wersja polska List Highway. Tyle w kwestii ciekawostek.

Dużo było takich (zazwyczaj nieoficjalnych) wydań na polski rynek po upadku komuny, ale częściej dotyczyło to kaset. Myślę jednak, że takich budżetowych CD z tamtego okresu też znalazłoby się co nie miara :) Ciekawe jaka była różnica w cenie, zarówno produkcji takiego egzemplarza, jak i zakupu.
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Postprzez REHABILEJKO » 18 maja 2019, o 21:09

EVENo napisał(a):
REHABILEJKO napisał(a):Okazało się że w 1992 na potrzeby Sound-pol Niemcy tłoczyli budżetową wersje wyłącznie na rynek polski. Jednym z minusów była dwustronicowa wkładka "a'la wersja polska List Highway. Tyle w kwestii ciekawostek.

Dużo było takich (zazwyczaj nieoficjalnych) wydań na polski rynek po upadku komuny, ale częściej dotyczyło to kaset. Myślę jednak, że takich budżetowych CD z tamtego okresu też znalazłoby się co nie miara :) Ciekawe jaka była różnica w cenie, zarówno produkcji takiego egzemplarza, jak i zakupu.

Proszę bardzo
https://www.discogs.com/label/76644-Sound-Pol

Moim zdaniem to taki "legalny pirat"
REHABILEJKO
Keep The Faith
Keep The Faith

Ulubiona płyta: These Days

Postprzez REHABILEJKO » 18 maja 2019, o 21:19

pathfinder napisał(a):Ja mam! Most Requested kupiłem parę lat temu na Ebayu za jakieś 40 eur. Keep The Faith wersję Sound Pol też mam od ponad 20 lat.

Most Requested w wersji USA kupiłem za grosze jakiś czas temu. Chyba 12zł. Bardzo przyjemny składak. Co ciekawe mam to również w wersji kasetowej, ale to taki "szemrany oryginał" trochę.
REHABILEJKO
Keep The Faith
Keep The Faith

Ulubiona płyta: These Days

Postprzez EVENo » 18 maja 2019, o 23:49

REHABILEJKO napisał(a):Proszę bardzo
https://www.discogs.com/label/76644-Sound-Pol

Hahaha, nie wpadłem na to, że na discogsie można po prostu kliknąć na nazwę wytwórni i dostać te informacje :D Ta strona to złoto!
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Poprzednia strona

Powrót do Albumy i Wydawnictwa