Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

EVENo pisze:najprawdopodobniej w najbliższych miesiącach odbędzie się na forum Top Bon Jovi, który również najprawdopodobniej poprowadzę. Już w tej chwili zajmuję się Topem Oasis, w tym momencie odbywa się głosowanie na to, którzy artyści będą mieli swoje Topy w następnej kolejności i Bon Jovi wraz z Aerosmith zdają się mieć największe szanse. Jeżeli Top się rozpocznie dam Wam znać, mnie na przykład bardzo ciekawi który album i którą piosenkę słuchacze Trójki cenią sobie najbardziej :)
No ciekawe ciekawe. Pamiętam, że zaskoczyło mnie, że "Dry County" bardzo dobrze radziło sobie na LP3 na przełomie 1993 i 1994 roku, co potwierdza dobry gust słuchaczy Trójki :) Pytanie tylko, czy ktoś z nich (nie licząc fanów BJ) pamięta dzisiaj o takim utworze :)
monjovi pisze:Oglądałam fragment nowej edycji Idola, a tam w pewnym momencie jako background usłyszałam ''New Years Day'', oczywiście nie mogłam najpierw zaskoczyć co to za utwór bo było samo intro, ale mimo wszystko szok.
No proszę, fajnie że ktoś odnalazł potencjał w tym utworze. Często bywa tak, że telewizja lansuje dany utwór zanim ten stanie się hitem, choć akurat w tym przypadku nie mam wygórowanych nadziei :D
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: tribe94 »

Damned pisze:No ciekawe ciekawe. Pamiętam, że zaskoczyło mnie, że "Dry County" bardzo dobrze radziło sobie na LP3 na przełomie 1993 i 1994 roku, co potwierdza dobry gust słuchaczy Trójki :) Pytanie tylko, czy ktoś z nich (nie licząc fanów BJ) pamięta dzisiaj o takim utworze :)
Gdyby im tylko przypomnieć to... kto wie :)
"Everybody's got their cross to bear these days..."
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: EVENo »

tribe94 pisze:
Damned pisze:No ciekawe ciekawe. Pamiętam, że zaskoczyło mnie, że "Dry County" bardzo dobrze radziło sobie na LP3 na przełomie 1993 i 1994 roku, co potwierdza dobry gust słuchaczy Trójki :) Pytanie tylko, czy ktoś z nich (nie licząc fanów BJ) pamięta dzisiaj o takim utworze :)
Gdyby im tylko przypomnieć to... kto wie :)
Wielu głosujących forumowiczów przykłada się do każdego Topu i poznaje lub przypomina sobie całą dyskografię przed głosowaniem, dlatego trwa ono kilka tygodni. Jedno jest pewne - głosy będą przeróżne :D Nie skreślałbym dobrego wyniku Dry County, każdy może zagłosować na 20 utworów i 5 albumów, więc w przypadku tego pierwszego na warsztat pewnie będą brane właśnie utwory, które gościły na LP3. Mnie najbardziej ciekawi czy w zestawieniu albumów ktoś porwie się na zapunktowanie WAN :D

A propos, jako prowadzący mogę mieć problem - BB w końcu jest albumem studyjnym, czy nie?
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

EVENo pisze:A propos, jako prowadzący mogę mieć problem - BB w końcu jest albumem studyjnym, czy nie?
Burning Bridges jest 13. albumem studyjnym. Możesz dodać informację, że było to specyficzne wydawnictwo, bo jedyne bez wielkiej promocji, teledysków i trasy. Słuchacze powinni kojarzyć 1 utwór z tej płyty, który zagościł na LP3. Jeżeli pominiesz ten album, to nic wielkiego się nie stanie. Możesz też pominąć WAN :D ;)
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: EVENo »

Damned pisze:Jeżeli pominiesz ten album, to nic wielkiego się nie stanie. Możesz też pominąć WAN :D ;)
Oj stanie się, stanie ;) Nie masz pojęcia jak niektórzy ludzie z tamtego forum potrafią przywiązywać się do szczegółów, to momentami jest po prostu chore.

Ale do rzeczy - Top Bon Jovi na forum.lp3.pl odbędzie się, choć trudno orzec kiedy. Najprawdopodobniej... w przyszłym roku :PPP W drugim etapie głosowania na to, których artystów Topy mają się odbyć, Bon Jovi zajęło piąte miejsce, więc najpierw dojdzie do głosowania na cztery inne grupy. Czekania sporo, ale jakoś zleci.

A, no i ja będę ten Top prowadzić ;) Obawiam się, że wcisną mi też Aerosmith, bo osoby, które mają pierwszeństwo rezygnują jedna po drugiej. Wcale się nie dziwie, mnóstwo płyt, więc mnóstwo roboty do ogarnięcia. Ja sam chyba sposiłkuję się Waszą pomocą przy samym układaniu listy piosenek do Topu BJ.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

EVENo, może i lepiej że ten Top odbędzie się w 2018... zespół wraca do Europy, lepszy timing na zainteresowanie ludzi twórczością BJ :)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=uxBHEwmJWR8[/BBvideo]

Pierwsza nominacja do Damned Award w kategorii Fanowski Klip Roku 2017.
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Paulska »

Świetne, chociaż wydaje mi się, że za długa jest wstawka z oryginalnego klipu (1:27) - nie to ze się czepiam, bo sam bym takiego nie poskładał ;)
Jest za to parę kapitalnie zgranych momentów ;)
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: tribe94 »

Szkoda też, że wspomnienia nie są ułożone chronologicznie, ale i tak jestem pełen podziwu i gratulacje dla autora :brawo:
"Everybody's got their cross to bear these days..."
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Fromasz1899 »

bardzo fajny fanowski klip :D
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

Nowa wersja Reunion:
[BBvideo 560,340]https://youtu.be/y1YNRm9ZgKM[/BBvideo]
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: TheRock »

Ostatnio zapodałem sobie do auta Meat Loaf - Bat Out of Hell II. Muszę powiedzieć, że krótkimi momentami BJ - THINFS brzmi podobnie właśnie do nich. Może to wrażenie daje dosyć duża ilość pianina w obu przypadkach. Ale i gitary są zbiżone brzmieniem. Krótkimi chwilami motywy przejść instrumentów też są podobne.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

Wygląda na to, że po 20-stu tygodniach "Roller Coaster" powoli kończy swoją przygodę na liście Adult Contemporary Billboardu:
http://www.billboard.com/charts/adult-contemporary

To i tak dobry rezultat i wyrównanie wyniku "This House is Not for Sale". Z tą różnicą, że pierwszy singiel osiągnął maksymalnie 10. pozycję, a "Roller Coaster" "tylko" 11. Co ciekawe równo 20 tygodni na liście Billboardu spędziły również "Because We Can" oraz "We Weren't Born to Follow".
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Dand »

Nie wiem czy gdzieś już o tym było, ja dowiedziałem się dzis,że wychodzi oficjalna książka This house is not for sale, w której będą zdjęcia zza kulis, wywiady z członkami zespołu i inne ciekawostki.
https://www.bonjoviofficialmerch.com/co ... -sale-book

Do tego dla chętnych do zamówienia wersja za autografem Jona, limitowana za 1199,99$ ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

Dand pisze:Nie wiem czy gdzieś już o tym było, ja dowiedziałem się dzis,że wychodzi oficjalna książka This house is not for sale, w której będą zdjęcia zza kulis, wywiady z członkami zespołu i inne ciekawostki.
https://www.bonjoviofficialmerch.com/co ... -sale-book

Do tego dla chętnych do zamówienia wersja za autografem Jona, limitowana za 1199,99$ ;p
Wersja w czarnej skórzanej oprawie kusi wyglądem:

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”