BAMBI 2007

Zamieść fajne zdjęcia zespołu!

Moderator: Mod's Team

Klejdzik
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 29 listopada 2007, o 21:51
Lokalizacja: Klejdzikowo

BAMBI 2007

Post autor: Klejdzik »

Kilka screenow z Bambi:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tico wchodzący na galę:

Obrazek
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

Fajnie, że zdobyli nagrode :D , jednak wszyscy wyglądają okropnie począwszy od Jona po Tico. Co się z nimi dzieje? Jeśli to idzie w takim tempie to wątpie czy zdążą nagrać jakąś nowszą lepszą płyte :P
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Własnie według mnie dobrze wyglądali i dobrze sie prezentowali. Zaniepokoiło mnie wykonanie Strangera takie smetne ;| i Jon z głosem nie wyrabiał a ta pani mu tylko przeszkadzała. A publika to prawie spała. Ja lubie ta piosenke bardzo no ale ..
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

monjovi pisze:Zaniepokoiło mnie wykonanie Strangera takie smetne ;| i Jon z głosem nie wyrabiał a ta pani mu tylko przeszkadzała. A publika to prawie spała.
Trudno się dziwić z głosem coraz gorzej, a publika spała tak samo jak w Prudential centre :P A ta baba od skrzypiec przypomina mi Kleopatre :D
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Moim zdaniem Jon tak źle wokalnie nie wypadł. Pytam się tylko czyj to był pomysł, żeby akurat ta pani od skrzypiec śpiewała partie LeeAnn?
Wyszła tragicznie, momentami Jon ją wręcz zagłuszał. Mogliby się zastanowić nad tym, czy jest sens wykonywac tą piosenke w takim kształcie (znaczy, z tą panią w duecie).

[ Dodano: 2007-11-30, 16:23 ]
I jeszcze jedno: trudno żeby na gali rozdania jakichś nagród publika szalała jak na Wembley.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Anka29
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 281
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Anka29 »

Frankie pisze:Wyszła tragicznie, momentami Jon ją wręcz zagłuszał
Ja myślę, że założenie było takie, że Jon śpiewa całą piosenkę sam, a pani od skrzypiec występuje raczej jako głos towarzyszący, żeby zachowac coś z oryginału. No i dlatego tak to wyszło. A Jon wokalnie wcale niezły był. To jest piosenka ogólnie smętna, więc nie mogła wypaśc porywająco (chociaż bardzo ją lubię). Tylko że moim zdaniem mogli zaśpiewac We Got It Going On - i byłoby zupełnie inaczej. Ale wiadomo - Strangers jest nowym singlem więc ją grają - i będą ją teraz klepac na każdym takim występie ;)
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2007, o 17:12 przez Anka29, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Frankie pisze:Pytam się tylko czyj to był pomysł, żeby akurat ta pani od skrzypiec śpiewała partie LeeAnn?
Zdaje się, że lepiej te partie by Richie zaśpiewał ;)
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

Anka29 pisze:Ale wiadomo - Strangers jest nowym singlem więc ją grają - i będą ją teraz klepac na każdym takim występie :)
Tak jak klepali LH, każdy koncert, występ. Za miesiąc będziemy Strangers rzygać :P
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

magda01614 pisze:Tak jak klepali LH, każdy koncert, występ. Za miesiąc będziemy Strangers rzygać
Ja tam juz rzygam Strangerem :P

Mhm wokalnie .. no do przezycia , ale to ich image... czuję się coś umiera...
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
alexz123
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 335
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 18:01
Lokalizacja: ?ódź

Post autor: alexz123 »

Najpierw tej babki wcale nie było słychać, a jak już ją usłyszałam, to tego żałowałam... Racja, Rich by to zaśpiewał o wiele lepiej. A właściwie to na taką galę mogli wybrać jakąś weselszą piosenkę (choćby "We got it goin' on").

Jakby co to nie wyglądają tak tragicznie, mogło być gorzej i tym się pocieszajmy :D
Tell me what I got to do
To make my life mean more to you...

Tell me who I got to be
To make you a part of me...
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

mrok pisze:Mhm wokalnie .. no do przezycia , ale to ich image... czuję się coś umiera...
Myslałam dokładnie o tym samym :P Rychu ubrał okulary, bo miał pewnie wory pod oczami, Jon z tą fryzurą No Comments, Tico nie wspomne.. Wyglądają jak stare dziadki po 80-te, no może troche przesadziłam, ale dobrze to z nimi nie jest ;]
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

magda01614 pisze:Myslałam dokładnie o tym samym :P Rychu ubrał okulary, bo miał pewnie wory pod oczami, Jon z tą fryzurą No Comments, Tico nie wspomne.. Wyglądają jak stare dziadki po 80-te, no może troche przesadziłam, ale dobrze to z nimi nie jest ;]

Odpuscice sobie bo juz lepiej nie bedzie, Jon jest chyba najmłodszy z nich nie wiem zresztą, a ma juz 45 lat wiec sa juz po 50stce albo w okolicach. To juz nie 20 sto latkowie niestety, trzeba sie pogodzic z tym ze to zmierzch bon jovi a napewno ich wygladu i głosu jona.
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Jedyne co mi sie podobało w tym konercie to Eva Longoria :D
Wykonanie poprostu żenujące, zeby nie uzyć gorszych okresleń. Najsłabiej na swoim poletku wypadł oczywiście Jon. Sambora nawet nie podniusł atmosfery tą solówką. Zagrał bezpłciowo i bez polotu.
Nie piszcie mi o wyglądzie:P Ja myslałem ze muzyka sie liczy? Słuchacie czy patrzycie? Dla mnie nareszcie wygladali jak zespoł, jak ludzie, a nie wystrojone pedały w obcisłych kurtkach ze skóry :P
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Mi akurat nie chodzi o wygląd tylko o takie iskierki co zawsze mieli w oczach o magie... która gaśnie
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Występ był ok.
Troche za szybko. Jon wokalnie bardzo fajnie trochę inaczej niż w oryginale. Laska przeszkadzała swoim wokalem. Rysiek rzeczywiście zagrał to trochę bez uczucia.

[ Dodano: 2007-12-01, 11:28 ]
ps
Jon zaśpiewał to ciekawą barwą .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdjęcia”