zamieszczamy i oglądamy

Tutaj możesz zamieścić, linki i informacje jakie znalazłeś w prasie i internecie. Tutaj informuj także o nadchodzących programach, webcastach itp.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Tomker pisze:
Tomker pisze:
lydia pisze:Wrzucam jako ciekawostkę:

http://allegro.pl/jon-bon-jovi-autograf ... 20494.html
faktycznie dość ciekawe zwłaszcza, że podpis nie wygląda jak Jona
Postanowiłem sprawdzić o co chodzi z tą aukcją. Sprawdziłem kto zrobił tę grafikę i okazało się, że zrobił ją Rob Larson.
I wszystko jasne :D Było/jest zrobionych 600 dobrej jakości kopii. Larson nadał im kolejne numery i potwierdził ich autentyczność swoim podpisem. :D
No i teraz wszystko jasne :) Szkoda ze w aukcji nie jest to wyraźnie napisane...
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

BJ - It's my life - Always !
werx :)
It's My Life
It's My Life
Posty: 247
Rejestracja: 7 maja 2012, o 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: werx :) »

To teraz Bon Jovi też muszą tam zagrać, w końcu Jon mówił, że wszedzie zagrają. :P
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

werx :) pisze:
To teraz Bon Jovi też muszą tam zagrać, w końcu Jon mówił, że wszedzie zagrają. :P
uuu... słabiutko - nie wyprzedali wszystkich biletów ;)
Jon sprzedałby dużo więcej :D
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2759
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Tomker pisze: Jon sprzedałby dużo więcej :D
i to więcej niż jeden raz ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Nie pamiętam czy już ktoś tu wrzucał. W każdym razie ma to już parę miesięcy, ale mnie niezmiennie rozbawia :)
http://www.youtube.com/watch?v=ZNM0ENUC ... e=youtu.be
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Hao
I Believe
I Believe
Posty: 99
Rejestracja: 27 września 2013, o 13:51
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Hao »

https://www.youtube.com/watch?v=L32FQUA-VJc
Nie wiem jak wy ale ja odczuwam wrażenie że z głosem Jona jest coraz gorzej, nie wiem czy zaczęło się to teraz czy dopiero ten film mnie w tym uświadomił.
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Nie jestem pewna czy było:

New Jersey Game Show (Saturday Night Live) i Jon jako jeden z zawodników :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=B3L2xd5lNrw
Stick to your guns.
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Hao, na szczęście do końca trasy Because Jon Can't zostało już tak niewiele. I myśle że obecna sytuacja wpłynie nawet na tak głupiego i upartego osła jakim jest Jon i wkońcu zrozumie, że bariery wiekowej nie przeforsuje i jak nie skończy z masochizmem, to za 2-3 lata nie zaśpiewa nawet Not Running Anymore.
It's my life!
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Hao pisze:https://www.youtube.com/watch?v=L32FQUA-VJc
Nie wiem jak wy ale ja odczuwam wrażenie że z głosem Jona jest coraz gorzej, nie wiem czy zaczęło się to teraz czy dopiero ten film mnie w tym uświadomił.
mnie martwi to, że dość długa przerwa przed Japonią nic mu nie dała i było to już zauważalne podczas pierwszego po odpoczynku koncertu :/
adam2311
It's My Life
It's My Life
Posty: 159
Rejestracja: 3 stycznia 2013, o 09:44
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: adam2311 »

faktycznie ma już przemeczony glos i dobrze ze to już koniec trasy,ale nie przezywalbym tego tak bardzo. bywalo w dawnych latach czasami jeszcze o wiele gorzej z jego wokalem nawet w naszych ukochanych latach 80 były koncerty tragicznie zaśpiewane wiec nie tragizujmy bo tragedii nie ma,ale faktycznie musi zacząć się bardziej oszczedzac
kowal
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

adam2311 pisze:faktycznie ma już przemeczony glos i dobrze ze to już koniec trasy,ale nie przezywalbym tego tak bardzo. bywalo w dawnych latach czasami jeszcze o wiele gorzej z jego wokalem nawet w naszych ukochanych latach 80 były koncerty tragicznie zaśpiewane wiec nie tragizujmy bo tragedii nie ma,ale faktycznie musi zacząć się bardziej oszczedzac
to mniej więcej sie równoważy, bo wtedy grali prawie 2 razy dziennie, a Jon nie był jeszcze doświadczony (jak sam mówił w książce :D ) , a teraz wiek i jak na ten wiek za duzy wysiłek
2,3 lata i znów zaszaleją, ale odpoczynek musi być, pod każdym względem, i będzie dobrze :) :D jak zawsze z resztą :)
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1221
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

to mniej więcej sie równoważy, bo wtedy grali prawie 2 razy dziennie, a Jon nie był jeszcze doświadczony (jak sam mówił w książce :D )
Sebastian Bach mówił że jak poznał Jona w 87. to ten nauczył go jak śpiewać w trasie "7 days 7 shows' Po tym jak dziś "wygląda" głos Bacha, Jon ma racje. był niedoświadczony :D
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Adam, tylko w latach 80 był młody - wystarczyła krótka przerwa i wracał do formy. Teraz, jeśli w pewnym momencie przemęczy głos to do formy już nie wróci. Będzie tak jak do tej pory - co trasa to coraz gorzej(z wyjątkiem roku 2010). Jona wyniszczyła trasa Circle w 2011 i obecna, na której było conajmniej 20-30 koncertów za dużo. Wystarczy posłuchać jak śpiewał w 2010(toż to był majstersztyk) a jak teraz. To są tylko 3 lata - a jaka różnica.
It's my life!
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

madm pisze:Adam, tylko w latach 80 był młody - wystarczyła krótka przerwa i wracał do formy. Teraz, jeśli w pewnym momencie przemęczy głos to do formy już nie wróci. Będzie tak jak do tej pory - co trasa to coraz gorzej(z wyjątkiem roku 2010). Jona wyniszczyła trasa Circle w 2011 i obecna, na której było conajmniej 20-30 koncertów za dużo. Wystarczy posłuchać jak śpiewał w 2010(toż to był majstersztyk) a jak teraz. To są tylko 3 lata - a jaka różnica.
ale przez te 3 lata nauka (jaka by nie była :D ) też poszła do przodu, znając Jona to pewnie nie skorzysta z tego, ale może są jakieś "medyczne" sposoby na poprawę prócz ćwiczeń ze specjalistą, nie znam sie :D
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
ODPOWIEDZ

Wróć do „TV - Radio - Internet”