RSO - Radio Free America

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

RSO - Radio Free America

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Najwyższy czas załozyć nowy wątek o "nowej" płycie :) (chociaż widzę, ze zainteresowanie projektem RSO spadło...? ;) )

4 maja ! (dzięki za info o zmianie daty Dand!)

Obrazek

1. Making History
2. We Are Magic
3. Rise
4. Take Me
5. Masterpiece
6. Walk With Me
7. I Don't Want to Have to Need You Now
8. Truth
9. Together On The Outside
10. Good Times
11. Forever All The Way
12. I Got You Babe
13. One Night of Peace (Modern Mix)
14. Blues Won't Leave Me Alone
15. Hellbound Train

Trochę szkoda, że wszystkie piosenki juz znamy, ale wreszcie będzie można mieć to na jednym oryginalnym krązku :) :ok:
Ostatnio zmieniony 19 marca 2018, o 11:48 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: prezes1 »

Dzięki za info! Skąd je masz? ;)
Zainteresowanie samym BJ też jest znikome chociaż trasa trwa...A RSO są sami winni bo wszystko odbywa się 'cichaczem'. :)
No ja nie znam dwóch ostatnich piosenek. Można je gdzieś usłyszeć?
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: EVENo »

Ja ich na razie nie chcę słyszeć, bo chcę mieć COKOLWIEK z tej premiery :P A że są na samym końcu to bardzo dobrze, oby były bardzo dobre :) Kolejność piosenek inna, trzeba ją wypróbować :D
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Wojtek
I Believe
I Believe
Posty: 65
Rejestracja: 8 marca 2008, o 15:27
Lokalizacja: Wawa

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Wojtek »

Bardzo podoba mi się okładka (Richie w końcu na pierwszym planie) i bardzo fajny tytuł. Dobrze, że przynajmniej 2 utwory będą dla mnie niespodzianką.
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:Dzięki za info! Skąd je masz? ;)
Zainteresowanie samym BJ też jest znikome chociaż trasa trwa...A RSO są sami winni bo wszystko odbywa się 'cichaczem'. :)
No ja nie znam dwóch ostatnich piosenek. Można je gdzieś usłyszeć?
Info z tego samego źródła :)
Co do ostatnich 2 utworów to były wrzucane większe fragmenty w socjalmediach, ja póki co nie dostałem całości.
Hellbound instrumentalnie jest w moim typie, ale mimo to wolałbym cover Homebound :D
A Blues won't... Nadal nie przepadam za wokalem Ori. I nadal wolę ją w ostrzejszych wokalach. Ale jest ok, nie zachwycam się, ale i nie ma się do czego za bardzo przyczepić.
W sumie najciekawsze jest tu dla mnie co oznacza "Modern Mix" w przypadku One Night. Nie mam jeszcze info czy to będzie inna wersja. Wolałbym nie :D

Też podoba mi się okładka i tytuł :) Chociaż były dla mnie sporym zaskoczeniem :D
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Damned »

Obrazek

Okładka w większym rozmiarze. I reszta detali udostępnionych w piątek na Amazonie:
https://www.amazon.com/dp/B07BF2S4SR/?tag=imwan-20
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Ricky Skywalker »

Kilka takich luźnych myśli:

1. Tytuł albumu bardzo mi się podoba - jest taki amerykańsko-swoiski, trochę jakby zrobiony pod publiczność wywodzącą się z południowych stanów ;)

2. Okładka - no ładna, ładna... bo zdjęcie na niej wykorzystane jest mega! Natomiast grafik, który je obrabiał, zbytnio się nie napracował - przepuścił fotkę przez 2 filtry i dorzucił napisy. Robota żadna - a policzył im za to pewnie ładny pliczek banknotów dolarowych :P

3. Tracklista, czyli to co w tym wszystkim najważniejsze. Niestety - kolejny w wykonaniu naszej kochanej dwójki ruch, którego kompletnie nie rozumiem. W ostatnich miesiącach, jak już ruszyła machina związana z EPkami, Richie i Ori w co drugim wywiadzie opowiadali, ileż to oni piosenek nie ponagrywali (miało ich być ponad 30), gdzieś po drodze pojawiły się sugestie, że może będą nawet jeszcze 3-4 EPki z tego. Ja po cichu liczyłem raczej na to, że skoro na EPkach mamy kompletny misz-masz, który po prostu chcą jakoś upublicznić, choćby były to rzeczy naprawdę okropnej jakości (vide "Good Times" czy "I Got You Babe") - to na albumie dostaniemy naprawdę spójny materiał i kilka nowych utworów, które naprawdę pourywają tyłki. Oczywiście - jest dokładnie odwrotnie. W sumie - czemu ja się jeszcze dziwię...? :P
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Dand »

Ciągle jestem w szoku,że się to naprawde dzieje ;p
Serio mamy okładkę, date wydania, trackliste ? Po tych wszystkich latach ? szok.
Uwierzyłem w to wszystko dopiero jak zobaczyłem na amazonie magiczne "Audio CD".

Okładka fajna, rzeczywiście taka amerykańska, swojska w ich kategoriach. Podoba mi się, tak samo jak i tytuł. Dobrze,że widnieją ich nazwiska a nie samo RSO.
Szkoda,że niemal wszystkie piosenki znamy, troche w tym wszystkim tracę zrozumienie dla idei Epek. Myślałem,że wydaje się je by zachęcić słuchacza, by mógł poznać co to za zespół i by później kupił nową płytę, z nowym materiałem. No ale dobra, już nie narzekam, ważne,że fizyczna płyta rzeczywiście ujrzy światło dzienne :)

Brytyjski amazon, ten bardziej dla nas korzystny, podaje datę premiery na 4 Maj : https://www.amazon.co.uk/Radio-Free-Ame ... ywords=rso
Obrazek
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Ricky Skywalker »

Heh, dzięki za cynk, Dand - aż uzupełniłem newsa o nową datę :P Sprawdziłem w innych wersjach językowych Amazona - Niemcy jeszcze nie mają. Ale być może rzeczywiście ogólnoeuropejska premiera będzie 4 maja? :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Dand pisze: Brytyjski amazon, ten bardziej dla nas korzystny, podaje datę premiery na 4 Maj
wow! Dzięki za info Dand!
A więc tracklista potwierdzona (po cichu liczyłem na jakieś małe przemeblowania, ale widzę, że nic z tego:D)
Jeszcze nie słuchałem utworów w tej kolejności, ale chyba nie doczekam się do premiery i wypróbuję juz teraz :D
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: prezes1 »

Teraz ciekawe co będzie singlem i teledyskiem promującym. Stawiam na Magic lub Truth! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: EVENo »

prezes1 pisze:Teraz ciekawe co będzie singlem i teledyskiem promującym. Stawiam na Magic lub Truth! :)
Ja stawiam, że nic :lol:
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Ricky Skywalker »

EVENo pisze:
prezes1 pisze:Teraz ciekawe co będzie singlem i teledyskiem promującym. Stawiam na Magic lub Truth! :)
Ja stawiam, że nic :lol:
Też tak sądzę :P
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Dand »

Pojawiło się na fan.pl
http://www.fan.pl/rso-radio-free-americ ... ,p93794759
Tutaj premiera niestety 11.05.
Obrazek
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Kuba80BJ »

Tyle się ostatnio u mnie działo, że zapomniałem tu coś napisać... No w końcu!!! :) Szkoda tylko, że większość piosenek znamy, choć uprzedzali że tak będzie więc zaskoczenia to nie powinno być, ale do końca się łudziłem, że będzie więcej nowych utworów. Ale dobre i 2 :D Po tytułach wyglądają na mocno skoncentrowane na gitarach i mam nadzieję, że tak będzie :)
Co do okładki to fota mi się podoba. Przyznam jednak, że sam tytuł albumu nie przypadł mi do gustu. Bardziej jednak bym widział tytuł jednego z utworów. Może się czepiam, ale nacisk w tytule na Amerykę jest nietaktem w stronę ich fanów z reszty świata, gdzie mają ich jednak większość. Ale może uzasadnią jakoś ten tytuł tak, że mnie do niego przekonają :) Ale tytuł albumu jest tu najmniej istotny i tak. Grunt, że będzie płyta :) A co za tym idzie nieustannie czekam na trase w Europie i koncert w Polsce, najlepiej w Gdańsku (prezes1, nie bij! ;) )
Odliczanie czas zacząć :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”