RSO EPka #1 "Rise"

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: prezes1 »

Na Rycha jest szansa bo promocji podjąłby się nawet Teraz Rock(akurat do Rycha zawsze z sympatią podchodzili). :)
No i jeszcze experci zamieszaliby trochę i przyjedzie na pewno(byle nie do Gdańska bo tam się nie zmieścimy, do tego klubu tylko pińcet osób wejdzie). ;)
Nie spodziewam się więcej niż jednej European leg. Chociaż kto wie...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Adrian »

Ja zapraszam Ryśka do Katowic. Myślę, że jest szansa na kilka koncertów. Może udałoby się zrobić fotkę z McGhee ;> albo zrobić z nim wywiad i zadać kilka niewygodnych dla Jona pytań :D
Czujecie taką imprezke w Kato przy piwku z Richie, Ori i McGhee ;> Można by pewnie świetną książkę o ciemnej stronie Bon Jovi napisać ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: prezes1 »

Można by też temu łysemu grubasowi manto spuścić za to co z głosem Jona jest teraz... ;) :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Ricky Skywalker »

Adrian pisze:Ja zapraszam Ryśka do Katowic. [...] Czujecie taką imprezke w Kato przy piwku z Richie, Ori i McGhee ;>
Jeszcze by pomyśleli, że cała Polska jak Śląsk wygląda ;) Warszawa mimo wszystko byłaby bezpieczniejszym pomysłem - w razie czego, szłoby dostosować klub do sprzedaży biletów (częsta przypadłość - jak koncert jest ogłoszony na Progresję, a się nie sprzedaje, to przeskakuje do Stodoły czy Proximy).

Ale ale... podziałać w sumie można ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

oficjalnym przedskoczkiem EPki został Masterpiece.
A więc potwierdzenie celowej chęci zmiany imageu
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=5XV1BZT ... e=youtu.be[/BBvideo]
A poniżej obszerny artykuł i promocja w Billboardzie! :)
http://www.billboard.com/articles/colum ... e-premiere
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Damned »

Tomker pisze:oficjalnym przedskoczkiem EPki został Masterpiece.
A więc potwierdzenie celowej chęci zmiany imageu
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=5XV1BZT ... e=youtu.be[/BBvideo]

Okropna jakość audio. Strzał w kolano przy pierwszym opublikowanym oficjalnie utworze. Psuje odbiór i pierwsze reakcje...
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

"People think we’re just the guitar players -- that’s what we do," Sambora says of the collaborative five-song EP, the second track of which, "Masterpiece," is premiering today (Sept. 28) on Billboard. "Hopefully this will change people’s minds."
A więc kolejne potwierdzenie, że tu nie ma przypadku... No jestem ciekaw dokąd ich ta strategia doprowadzi. Całe szczęście, że na EPce dominują inne utwory, kilka zawałów serca mniej jak podejrzewam ;D
Ostatnio zmieniony 28 września 2017, o 18:50 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: monjovi »

Damned pisze:
Tomker pisze:oficjalnym przedskoczkiem EPki został Masterpiece.
A więc potwierdzenie celowej chęci zmiany imageu
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=5XV1BZT ... e=youtu.be[/BBvideo]

Okropna jakość audio. Strzał w kolano przy pierwszym opublikowanym oficjalnie utworze. Psuje odbiór i pierwsze reakcje...
Myślałam, że mi padło nagłośnienie ;O A jednak jakość jest jak z kalkulatora. No i wybrali najgorszy z możliwych utworów na promo :|
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: EVENo »

Ale ich jadą w komentarzach. Baaardzo dziwny krok, żeby wypuszczać na światło dzienne właśnie Masterpiece. Ale w ostatnich miesiącach dużo rockowych artystów takie kroki poczyniło (patrzę na pasek lajki-dislajki i od razu przypomina mi się premiera Heavy Linkinów albo tego HEAT-a). Do tego jakość dźwięku faktycznie słaba, choć akurat w tej piosence to nawet nie robi wielkiej różnicy :P Mimo to, Rise wydawał się pewniakiem na, nazwijmy to, singla i z całą pewnością dostałby gromkie brawa. Ciekawe, czy zrobili to celowo, czy naprawdę się nie spodziewali takiego odbioru.

Edit: Aaaa, teraz doczytałem tę wstawkę z Billboardu. Już znam odpowiedź... po części :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Adrian »

No nie wiem co mieli w głowie, że akurat ten kawałek wybrali. Jak chcieli pokazać zmianę to "Truth" było idealne.
Sprawdzam komenty i pierwsze 2:
Christian Leonardo
2 godziny temu
This is pure shit... I can't believe you left Jovi and let your fans down for this
Jörg Veselka
1 godzinę temu
Damn..its bad...i mean really bad ?????
Znając ich to podejrzewam, ze zerkną zaraz na komenty. I jak tu Richie ma przestać pić?
Myśle, ze pojechane zostanie jeszcze tragiczne Good Times, Truth trochę oberwie za to że to Pop, ale liczę że Rise i Take Me zbiora pozytywne opinie w większości.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: kikusia28 »

Jak ja tym artystom współczuję. Nagrywają te swoje piosenki, płyty tyle czasu. Wywnętrzają się, a ludzie i tak ich zjadą. Zapewne teksty też będą mieć w dupie, bo oczywiście trzeba się skupić tylko na tym, że to POP. Skąd ja to znam...
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Kuba80BJ »

Ricky Skywalker pisze:Ło panocku! Masz gdzieś to zdjęcie!? :)
No ba :) Wyślę Ci na Twitterze :)
prezes1 pisze:(byle nie do Gdańska bo tam się nie zmieścimy, do tego klubu tylko pińcet osób wejdzie). ;)
Ten na pińcet lipny, fakt. Ale te dwa inne na tysiąc pińcet każdy, to już by się nadały idealnie. Wszyscy eksperci i przyjaciele się zmieszczą :)

No to odważnie pojechali z tym "Masterpiece" :) ale artykuł z billboardu potwierdził moje przypuszczenia. Zawartość pierwszej EPki to zabieg celowy a na albumie (a może i już na kolejnej EPce) powinno być już grubo :)
Awatar użytkownika
pathfinder
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:36
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: pathfinder »

Można już oficjalnie kupić na Itunes.
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

to startujemy, żeby wiedzieli, że mają do kogo przyjechać do Polski :)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Dand »

Przyjęcie Epki wśród fanów bonjovi.pl na Facebooku tragiczne. Ja nie wiem czy ja jestem aż tak zaślepiony,ze mi się to podoba czy ci ludzie maja wymagania z kosmosu. Rozumiem,ze ludzie oczekują Strangera vol 2 ale to chyba logiczne,ze artysta chce się rozwijać a nie stać w miejscu, w końcu przecież JBJ nas do tego przyzwyczaił powtarzając,ze nigdy nie zagra jak w latach 80 czy 90.
Kikusia ma racje. Być artysta w dzisiejszych czasach to mega obciążenie psychiczne przy takiej fali hejtu w internecie. Potem mamy Sambore na odwyku a Chestera w grobie.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”