Richie nagrywa

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Osobiście liczyłem na coś w stylu Blood On The Ground, uważam, że Richie znakomicie odnajduje się w takich klimatach. Jako, że producentem jest Luke Ebbin w sumie straciłem nadzieje, że płyta będzie utrzymana w takiej stylistyce, ale kto wie może jakiś jeden kawałek :) . Mimo wszystko jeżeli ukaże się na tej płycie naprawdę fajne mocne granie nie będę narzekał, wręcz przeciwnie będę zadowolony :PPP Tylko proszę niech to nie będzie jakaś poprockowa papka...
A na koniec pytanie:
Naprawdę myślicie, że wyrobią się z wydaniem do wczesnej wiosny tak jak zapowiada Ebbin? Chyba stosunkowo niedawno weszli do studia na poważnie, bo pogłoski o pracy nad solową płytą pojawiają się od października.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Nie zdziwiłbym się, gdyby Richie miał część materiału przygotowane wcześniej, choćby w trakcie ostatniej trasy. Być może stąd dość szybki termin wydania albumu.
Fajnie byłoby, gdyby jednak to była płyta "z jajami", jeśli już nie mocna i gitarowa, to z klimatem i bluesowa...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Undiscovered Soul nie była jakoś przesadnie mocna czy gitarowa a jedna efekt był wyśmienity. Niektórzy po jednym zdjęciu juz widza utwory w stylu Undivided a tak praktycznie nie wiemy nic, nie ma co sie nastawiać w ktorąś ze stron bo będzie można sie rozczarować.
Nie można tez byc pewnym ,że jak będzie mocno gitarowo to bedzie fajnie. Do tej pory znamy Ryśka z takiej bluesowej,spokojnej strony ( z paroma momentami mocnymi) i tak go pokochaliśmy.
Obrazek
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

"Problem" z Panem Ryszardem jest taki, ze ten facet po prostu wie, jak pisac... dobre piosenki !!

I nie wazne, czy to jest popowe "Take Me On", surowe "Who I Am", soczyscie bluesowe "Downside Of Love", czy typowo rockowe "Ballad Of Youth"- Sambora potrafi zagrac i zaspiewac to tak, ze calosc chwyta za serducho i nie puszcza...

O plyte jestem spokojny... Co bedzie, to bedzie...

Rozczarowania efektem koncowym raczej nie mam w planach :))
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Obyś miał racje, zwłaszcza w perspektywie tego co właśnie napisal Ebbin - > Totally new and fresh ( to odpowiedz na pytanie czy płyta będzie bardziej w stylu Strangera czy Undiscovered ).
Obrazek
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

ROCKSTAR pisze:"Problem" z Panem Ryszardem jest taki, ze ten facet po prostu wie, jak pisac... dobre piosenki !!

I nie wazne, czy to jest popowe "Take Me On", surowe "Who I Am", soczyscie bluesowe "Downside Of Love", czy typowo rockowe "Ballad Of Youth"- Sambora potrafi zagrac i zaspiewac to tak, ze calosc chwyta za serducho i nie puszcza...

O plyte jestem spokojny... Co bedzie, to bedzie...

Rozczarowania efektem koncowym raczej nie mam w planach :))
Trafiłeś w sedno sprawy. Richie wie jak nagrywać kapitalne kawałki. Zrobił to na dwóch poprzednich albumach, i to mi wystarczy, aby mu zaufać co do nowego krążka. ;)
Dand pisze:Obyś miał racje, zwłaszcza w perspektywie tego co właśnie napisal Ebbin - > Totally new and fresh ( to odpowiedz na pytanie czy płyta będzie bardziej w stylu Strangera czy Undiscovered ).
Przeczuwałem, że Rysiek będzie chciał nagrać coś nowego, coś świeżego nie powiązanego ze wcześniejszymi albumami. Coś innego, ale nie oznacza, ze gorszego. A także myślę, że nie zrezygnuje całkowicie ze swojej bluesowej strony, przynajmniej w jednej piosence. ;) Chce nas zaskoczyć, i ja chcę być zaskoczonym, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu. ;)
KondZik

Post autor: KondZik »

Oto co Luke jeszcze wrzucił na twittera:
"Making some noise"
Obrazek
"And a little more noise"
Obrazek
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Ależ nas ten Luke rozpieszcza. :P Prawie co dzień inne zdjęcia, ale fajnie, że je zamieszcza bo wzbudzają co raz większą ciekawość. ;)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Mogliby puścić w obieg chociaż jakiś fragment utworu, by wiedzieć, czego się spodziewać :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Poczekajcie z miesiac- moze cos wycieknie, moze jakis YouTube sie pojawi, moze Richie na Facebooku bedzie... Tak mysle...

Juz nie pamietam, kiedy ostatni raz, tak bylem "podniecony" ;) na jakas muzyczna premiere !!

Oni mieli jednak racje... "I'll never grow up and I'll never grow old, Blame it on the love of rock n' roll" ;)

Ehhh :)
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Z Samborą jest ten "problem", że po przesłuchaniu jego kawałków, czy obejrzeniu tego co wyprawia na scenie, ciężko oprzeć się wrażeniu, iż kto jak kto ale akurat Richie wkłada naprawdę dużo serca w to co robi.I o ile słuchanie solowych krążków Jona Bon Jovi przychodzi mi dośc ciężko o tyle spędzenie godzinki z twórczością Rycha przebiega bezboleśnie. Nie wiem czego spodziewać się po jego nowej propozycji. "Stranger In This Town" głównie za sprawą "Mr Bluesman" czy "One Light Burning" cholernie chwyta, natomiast "Undiscovered Soul" (moim zdaniem prawdziwszy Sambora) to płyta zupełnie odchodząca od standardów, które Artysta serwuje fanom Bon Jovi.
Płytkę na 100% kupię. I jeśli znajdę tam Tego czy Tamtego Richiego będę w pełni usatysfakcjonowany.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Ebbin zarzucił nam kolejne zdięcie. ;)

Obrazek
KondZik

Post autor: KondZik »

i taki oto podpis:
"Tracking with a wild sounding plexiglass thing from the 60s"
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ludziska jest mała próbka !
Około 20 sekundowe , żywe solo, jest energia , jest gitara ! hi hi hi
Slychać na początku yeah yeah, troche mnie to ostatnio razi ale co tam ;p
http://yfrog.com/j0jhiwz
Obrazek
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

No no no, oby w tym kierunku to wszystko szło :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”