Richie nagrywa

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie nagrywa

Post autor: prezes1 »

Na razie to słychać że wokalnie pierwsze skrzypce gra Orianthi. Ale to tylko jedna piosenka. Poczekamy na inne.
Jak już coś ruszyło to chyba jest realna szansa na album w 2018? ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Richie nagrywa

Post autor: Kuba80BJ »

Tu jest druga piosenka - Truth :D Zaczyna się od ok.15 minuty: https://www.periscope.tv/w/1YqJDAngEOVxV

I setlista:
Obrazek

A tu dwa wywiady jako uzupełnienie:
https://www.guitarinteractivemagazine.c ... -two-days/
http://101kgb.iheart.com/onair/the-bob- ... -15484955/

Powiem tak: :D :D :D :D :D

Czyli w skrócie: za kilka dni kończą mixing, potem pójdzie mastering. Dogrywają już kwestie biznesowe i umowy wszelkiego typu i za niedługo powinna się ukazać płyta :) No to czekamy na Gdańsk :D
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2017, o 09:52 przez Kuba80BJ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: Ricky Skywalker »

Ryszard twierdzi, że album będzie skończony w ciągu DWÓCH dni (TAAAAAA... :P), a wyjdzie w ciągu kilku miesięcy :P Miłoby było, tylko - tyle razy już tak mówili, że nie uwierzę, póki nie zobaczę (choćby w formie mp3 w sieci...) :P

https://www.guitarinteractivemagazine.c ... -two-days/

PS. A koncert był ponoć transmitowany tutaj: https://www.namm.org/, za kilka dni na YT ma się pojawić oficjalne nagranie całości :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Richie nagrywa

Post autor: Kuba80BJ »

Oj ludzie małej wiary :) Od samego początku nie mogłem zrozumieć czemu tak wiele osób przestało wierzyć że ten album się w ogóle pojawi. Ja osobiście nawet przez moment tak nie miałem, a to że nagrywali go 3 lata a nie rok, i terminy się tylko przesuwały w ostatecznym rachunku traktuję tylko jako plus. Bo efekt końcowy będzie wypas, i już to słuchać. Gitary gadają jak trzeba i mają je w rękach nie bez powodu. Dla mnie osobiście największym potwierdzeniem jakości albumu jest obecność Boba Rock na pokładzie. Z nim zaczęli współpracować mniej więcej w listopadzie-grudniu 2015, więc musiało to trochę potrwać. A nagrali 22 piosenki!!! Teraz to już kwestia pewnie ok.2-3 miesięcy i wydadzą płytę. Jeżeli myślą o sensownej promocji to muszą zdążyć do Europy na lato i pokazać się na największych festiwalach i dorzucić małe headlinowe koncerty. Tu nie ma na co czekać tylko wydawać płytę i jechać z koksem. Możecie mnie trzymać za słowo :)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie nagrywa

Post autor: prezes1 »

Ludzie przestali wierzyć bo w pewnym momencie zaczął się po prostu kabaret i cyrk. Mogli nic nie mówić, nie dawać żadnych dat i terminów. Nie robić zamętu i złudnych nadziei.
Mamy rok 2017, minie 5 lat od Aftermath i 4 od 'ucieczki' z trasy BWC. Szmat czasu. Stąd cierpliwość ludzka nadwyrężona.
Ja czekam na oficjalne info, singiel+video i datę premiery.
Do tego momentu jest luz, nie nakręcam się niczym bo na razie to tylko kolejny wywiad. :)
a Truth fajna balladka! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: Ricky Skywalker »

Jest dokładnie tak jak mówi nasz El Presidente :)

Kuba, wiesz doskonale że kto jak kto, ale ja zawsze broniłem Ryszarda i Ori niczym Rejtan - z wypiętą piersią - a moje uczucia do obojga były jasne. Ale tak naprawdę to, co się działo od początku 2015 w ich obozie, to była kpina. Zmiany w składzie - strasznie mi się nie podoba sposób, w jaki pozbyli się Curta i Luke'a! - opowieści dziwnej treści, zapowiedzi że będzie zagrane - a potem nie było. Zresztą, ciągle mam w głowie widok Ori mówiącej mi, że płyta wyjdzie najbliższego lata - a był kwiecień 2014 roku ;)

Jest obiecująco, ale to wciąż tylko pierwsza jaskółka - czekam na resztę stada ;)

PS. Jest i czyste nagranie! :)

https://www.youtube.com/watch?v=OhMYubZ5ffU
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
usunięty użytkownik 4858

Re: Richie nagrywa

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

"Making History" torpeda! Warto było czekać, tekst, kompozycja, dźwięk instrumentów, wszystko na plus. Zdecydowanie to będzie moja piosenka miesiąca :) Czy wytrzyma próbę czasu zobaczymy... Nadal nie jestem "oswojony" z wokalem Ori, to była i jest dla mnie przede wszystkim świetna gitarzystka. Chociaż w tej piosence jej wokal wypada całkiem dobrze :)
Zapowiada się niezła Gitarowa uczta na albumie i świetne koncerty! :ok:
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: Damned »

Ta balladka "Truth" też niczego sobie. Oba utwory mają "duszę". Coś czego oczekuję od muzyki :brawo:
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: ROCKSTAR »

i tak wlasnie kawalek wykonany na zywo... Nagrany za pomoca telefony komorkowego... porwal mnie bardziej, niz (ostatnie) studyjne BJ. Mozna hejtowac- zdania nie zmienie. Moze to tylko hurraoptymizm, moze brak obiektywnego spojrzenia. Ale pierwsze wrazenie pozostaje bardziej, niz pozytywne.
Jest groove, jest funk, jest blues, jest rock, nie ma Shanksa, bedzie Bob Rock :P
Milego dnia :))
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie nagrywa

Post autor: prezes1 »

Ten ostatni link co Ricky wrzucił - zdecydowanie najlepszy dźwięk. Wreszcie słychać! :)
Niezły opener mógłby być! Czadzik! A balladka spokojnie na singla do radia! Cher i Sonny bez sterydów tym razem... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: monjovi »

Raczej nie będą to moje ulubione utwory na płycie, Making History wokalnie na razie bałagan, gitary bardzo dobre, jak zwykle, ale cała piosenka bez wyrazu. Truth trochę za smętne, za to poprzedzało ją ''How Do You Sleep'' Orianthi, marzy mi się chociaż jedna ballada tego typy ;) Te fragmenty, które dostaliśmy kilka miesięcy temu były dla mnie bardziej obiecujące.

Jednak fajnie, ze coś się dzieje.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: Ricky Skywalker »

***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Re: Richie nagrywa

Post autor: sobol_77 »

Jestem pod wrażeniem, fajnie buja ten kawałek, jest solo (nie takie 5 sekundowe w stylu "bonjovi" :P) ale naprawdę ogniste i konkretne. Ori na pewno nigdy nie będzie moją ulubioną wokalistką, ale na wiośle pomyka zręcznie.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: Ricky Skywalker »

Jest i wersja z soundboardu: https://youtu.be/CGWEPEvsRpc?t=15m16s ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Re: Richie nagrywa

Post autor: sobol_77 »

Odpadłem :o
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”