Kolejna solowa płyta Sambory

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

usunięty użytkownik 4858

Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Trochę odpuściłem, ale czas zacząć kolejne odliczanie (też w latach? ;) ) do kolejnej płyty Richiego.
Tym razem planowo bez Ori. :)

Póki co wiemy, że Richie nagrywał w hollywoodzkim studiu Sunset Sound Recorders, ale to nie będzie jedyne studio, w którym będzie tworzył nowy materiał.

W roli basisty wystąpił znowu Michael Bradford, a w pracach bębnów po raz kolejny pomogła perkusistka Kid Rocka - Stefanie Eulinberg.
Z tego co wiem zaczęli w okresie jeszcze przedświątecznym ubiegłego roku i bywali w Studio B z przerwami do drugiej połowy stycznia, a wczoraj "Mike B" znowu tam zajrzał w sprawie Ryśka :)

Pewnie zaczną się narzekania, że znowu będzie to zbyt długo trwało; że nic nie wiadomo na 100% itd, ale... i tak wreszcie znowu robi się ciekawie! :)
Trzymam kciuki za Richiego i nie mogę się doczekać kolejnych informacji :)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: Dand »

Informacji póki co jest niewiele ale z ostatnich wpisów Bradforda wynika,że jest też producentem płyty. Ciekawe czy wspólnie z Rockiem czy może drogi Boba i Sambory się rozeszły.
Ja oczywiście czekam na nowe dokonania Ryśka ale czuje,że jeszcze długo na coś konkretnego poczekamy.
Pare świeżych fotek :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: Dand »

Tak jak Adrian wspomniał w innym temacie, wygląda na to,że Richie do gry na bębnach na nowej płycie zaprosił samego Tommy'ego Lee. Nie wiadomo narazie nic więcej, czy to jeden utwór czy kilka, ale na pewno jest to super informacja. Im więcej znanych muzyków tym lepiej.
Tutaj link do krótkiego video na instagramie gdzie znajdziemy fragment utworu : https://www.instagram.com/rsfansworldwi ... ikhjnvzdhl
Brzmi to fajnie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: Ricky Skywalker »

Dand pisze:Tak jak Adrian wspomniał w innym temacie, wygląda na to,że Richie do gry na bębnach na nowej płycie zaprosił samego Tommy'ego Lee.
Huh, nie ma to jak współny biznes z pierwszym mężem byłej żony... :cfaniak:
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
usunięty użytkownik 4858

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Ricky Skywalker pisze:
Dand pisze:Tak jak Adrian wspomniał w innym temacie, wygląda na to,że Richie do gry na bębnach na nowej płycie zaprosił samego Tommy'ego Lee.
Huh, nie ma to jak współny biznes z pierwszym mężem byłej żony... :cfaniak:

Hehh,Ricky playboyu ;) gdybym Cię nie poznał to bym pomyslal, ze miałeś tylko jedną kobietę w zyciu ;)
Heather mimo skromnego wyglądu nigdy nie była i nie pozowala na "matkę Polkę".
Bujała sie najoficjalniej w swiecie z Cruisem, Markiem Harmonem, Baio, Adrewem Stevensem, krzychem Atkinsem itp... Taki klimat w sloneczej Kalafiornii ;)
A to, ze ostatni oficjalni, urzędowi partnerzy - Sambora i Tommy Lee wspierali ostatnio psychiczą chorobę Loklirki to tylko wg mnie na plus... Sorry, ale ja tu kwasu nie widzę, pozdro Ricky! :)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: Ricky Skywalker »

A kto mówi o kwasie? To była trochę uwaga na zasadzie "heh, świat jest mały" ;) A takie klimaty w muzycznych kręgach L.A. ostatnio są częste - kilkanaście dni temu Ori wrzuciła na Insta zdjęcie z Cher, w opisie pełen zachwyt ze wspólnego jammowania. Pierwszy komentarz (nie mój :P): "was Heather Locklear also there?" :D
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
usunięty użytkownik 4858

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Ricky Skywalker pisze:A kto mówi o kwasie? To była trochę uwaga na zasadzie "heh, świat jest mały" ;) A takie klimaty w muzycznych kręgach L.A. ostatnio są częste - kilkanaście dni temu Ori wrzuciła na Insta zdjęcie z Cher, w opisie pełen zachwyt ze wspólnego jammowania. Pierwszy komentarz (nie mój :P): "was Heather Locklear also there?" :D
Hehh, no to PEŁNA zgoda :D Dopiero co pisałem jaka ta Ameryka mała i wszysko kręci sie wkoło naszych znajomych - po informacji, ze Ori dograła gitarę na nadchodzącą płytę Sebastiana Bacha, ktory nadal wspomina jak to za czasów Skid Row, Jon wziął go pod swoje skrzydło ;D
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: Dand »

Nowy album Sambory ma się nazywać "The Songs That Wrote My Life".
Skoro ma już wybrany tytuł to domyślam się,że krążek jest niemal gotowy, przynajmniej jego główny zarys.
Obrazek
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: EVENo »

Jakieś źródło? Wybitnie mi się ten tytuł nie podoba i trochę się boję, że skoro już tutaj jest bez pomysłu, to i album będzie bez pomysłu...
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: Dand »

EVENo pisze:Jakieś źródło?.
Na jovitalku to podali a jako źródło dali link, którego nie da się odczytać w Europie :p
Obrazek
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: prezes1 »

https://translate.google.com/translate? ... rev=search

Trzeba ten link dać do translatora i da radę!:)
Obejrzałem, mamy nawet nową sympatię Rycha, wreszcie wiekowo zbliżoną... ;)
I rzeczywiście taki tytuł podał. Można go czytać gramatycznie poprawnie a można niepoprawnie i wtedy tytuł ma sens. Oto mu chodziło.
Brzmi jak zestaw coverów albo greatest hits albo piosenki z różnych stylów które go ukształtowały(oby nie bo będzie powtórka RSO).
Czekam, czekam najbardziej w tym roku! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: prezes1 »

Rycho się uaktywnił na twitterze!(nareszcie!) ;)
Steven Van Zandt też coś ćwierknął: '(...) Richie is doing great by the way. Writing some of the best songs of his life and singing his ass off. Hopefully released soon.' :)
A Rycho podał swoich 8 zasad: https://twitter.com/TheRealSambora/stat ... 3756728320
W tym roku nowego BJ raczej nie będzie, więc liczę na Rycha(może wczesna jesień?). :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: Smolek »

prezes1 pisze:Rycho się uaktywnił na twitterze!(nareszcie!) ;)
Steven Van Zandt też coś ćwierknął: '(...) Richie is doing great by the way. Writing some of the best songs of his life and singing his ass off. Hopefully released soon.' :)
A Rycho podał swoich 8 zasad: https://twitter.com/TheRealSambora/stat ... 3756728320
W tym roku nowego BJ raczej nie będzie, więc liczę na Rycha(może wczesna jesień?). :)
Solowy Richie to coś co chcę posłuchać, bo wspólny album z Ori przesłuchałem kilka razy, i potem nie wróciłem już do niego. Co do BJ, z tego co pamiętam nowy album miał być w tym roku, więc obstawiam, że to będzie gdzieś na koniec roku, listopad/grudzień.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: prezes1 »

Smolek pisze:Co do BJ, z tego co pamiętam nowy album miał być w tym roku, więc obstawiam, że to będzie gdzieś na koniec roku, listopad/grudzień.
Pod warunkiem że album jest już prawie gotowy(u Ryśka raczej tak jest). Wrzesień mają tour po South America, w sierpniu raczej do studia nie wejdą tylko na wakacje pojadą. Singiel może być w tym roku ale nie płyta raczej...
Co innego Rysiek - pewnie bez promocji się wszystko ukaże( i dobrze ;) ) :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:
Smolek pisze:Co do BJ, z tego co pamiętam nowy album miał być w tym roku, więc obstawiam, że to będzie gdzieś na koniec roku, listopad/grudzień.
Pod warunkiem że album jest już prawie gotowy(u Ryśka raczej tak jest). Wrzesień mają tour po South America, w sierpniu raczej do studia nie wejdą tylko na wakacje pojadą. Singiel może być w tym roku ale nie płyta raczej...
Co innego Rysiek - pewnie bez promocji się wszystko ukaże( i dobrze ;) ) :)
Shanks podał jakiś czas temu, że nad albumem pracują również w trasie. Jon natomiast podał, że może wyjść w tym roku, ale prawdopodobniej wyjdzie w przyszłym roku. Powiedział równie, że będzie na nim utwór o jego "Post-traumatic stress dissorder" czyli można spodziewać się tekstowej kontynuacji tego co na THINFSale/BBridges. Co do muzycznej warstwy to Phil X mówił, że póki co brzmi to inaczej niż THINFSale, brzmi to jako album zespołu i Jon dopuścił do nagrania kilku agresywniejszych solówek (wszystkie do tej pory nagrał Phil X).
Też bardziej spodziewam się singla w tym roku, a albumu w przyszłym.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”