Ogłoszenie

Obrazek

Kolejna solowa płyta Sambory

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

Kolejna solowa płyta Sambory

Postprzez Tomker » 2 lutego 2019, o 21:00

Trochę odpuściłem, ale czas zacząć kolejne odliczanie (też w latach? ;) ) do kolejnej płyty Richiego.
Tym razem planowo bez Ori. :)

Póki co wiemy, że Richie nagrywał w hollywoodzkim studiu Sunset Sound Recorders, ale to nie będzie jedyne studio, w którym będzie tworzył nowy materiał.

W roli basisty wystąpił znowu Michael Bradford, a w pracach bębnów po raz kolejny pomogła perkusistka Kid Rocka - Stefanie Eulinberg.
Z tego co wiem zaczęli w okresie jeszcze przedświątecznym ubiegłego roku i bywali w Studio B z przerwami do drugiej połowy stycznia, a wczoraj "Mike B" znowu tam zajrzał w sprawie Ryśka :)

Pewnie zaczną się narzekania, że znowu będzie to zbyt długo trwało; że nic nie wiadomo na 100% itd, ale... i tak wreszcie znowu robi się ciekawie! :)
Trzymam kciuki za Richiego i nie mogę się doczekać kolejnych informacji :)
Obrazek
Tomker
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: TD i AOTL

Re: Kolejna solowa płyta Sambory

Postprzez Dand » 3 lutego 2019, o 12:34

Informacji póki co jest niewiele ale z ostatnich wpisów Bradforda wynika,że jest też producentem płyty. Ciekawe czy wspólnie z Rockiem czy może drogi Boba i Sambory się rozeszły.
Ja oczywiście czekam na nowe dokonania Ryśka ale czuje,że jeszcze długo na coś konkretnego poczekamy.
Pare świeżych fotek :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Powrót do Muzyka i płyty