Richie nagrywa

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie nagrywa

Post autor: prezes1 »

Tutaj chyba ten sam wywiad u Eddiego Trunka ale w lepszej jakości(zaczyna się od 11.40) :

http://www.podcastone.com/pg/jsp/progra ... id=1718491

Mamy połowę marca, marnie jest generalnie...No ale wiosna potrwa w sumie do 20 czerwca, to może będzie dobrze?! ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: Damned »

Specjalna wiadomość od Tommy Emmanuela dla swojego kumpla Richiego, nagrana dziś przez Kubę80BJ:
https://twitter.com/Kuba80BJ/status/843598768209641472

:zdrowie:
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: monjovi »

Robi się coraz ciekawiej, a może by tak jakieś wizualizacje zastosować, a'la Jakóbiak u Ellen DeGeneres? :)


Oczywiście mówię to z przymrożeniem oka ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Richie nagrywa

Post autor: kikusia28 »

Monika mistrz! :D

Trzeba było po koncercie w Gdańsku poprosić Jona o tego typu filmik. Byłoby jeszcze ciekawiej...
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie nagrywa

Post autor: prezes1 »

Abstrahując już od tego że Richie powinien zagrać w centrum Polski(ze względów logistycznych, logicznych i ogólnej społecznej sprawiedliwości, szczególnie że w Europie kluby na jego koncertach nie są pełne) pomysł dobry. Lecę do 3 Cugowskich(może stary się zgodzi też, bo młodzi na pewno) i Kozidrak. Co tam, niech wpada do mnie... ;)
Ale najpierw może płytę niech skończy. Ja nie mam żadnych znajomości w wytwórniach, ale może ktoś ma i to akurat czyta? ;) Pomóżmy im skończyć płytę! :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Re: Richie nagrywa

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

a ja mam coraz większe wrażenie, że płyta nie wychodzi ze względu na małe (w stosunku do tej klasy artystów) zainteresowanie.

Niestety/stety większości fanów BJ nie interesuje muzyka Sambory, czy wręcz hejtują go po odejściu z BJ, do tego wielu nie podoba się udział Orianthi, spora część fanów Ori też nie jest fanami Richiego. Czy złapali nowych fanów zdolnych do zrównoważenia tego odpływu zainteresowania? Nie sądzę, by było ich dużo. Na dzień dzisiejszy wygląda na to, że duża wytwórnia może nie chcieć ryzykować włożenia dużych pieniędzy w projekt RSO, a Richie chyba nie chce zgodzić się na kiepskie warunki
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie nagrywa

Post autor: prezes1 »

Zgadzam się z Tomem. Płyta jest gotowa od dawna ale nikt nie chce wyłożyć kasy na promocję(single, teledyski etc) oraz na trasę.
Teraz wydać płytę jest łatwo ale co dalej?
Gdyby mieli super muzykę to pewnie muzyka by się obroniła sama. Pytanie: czy mają?
Odnoszę wrażenie że prawdziwi fani Richiego stracą cierpliwość i zaraz ich szlag trafi(bo ile można czekać) a tymczasem Rycho i Ori marzą chyba o światowej karierze, glamour, ściankach, worldwide sold-out tour etc. ;)
Są 2 opcje: powrót do Ebbina i mała, intymna trasa ze świetnym materiałem albo powrót do murzyna i Capitol records i chóry gospel etc oraz dobra promocja złej muzyki... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Richie nagrywa

Post autor: Kuba80BJ »

Dzięki Damned za wrzutkę. Tak było :) Jak to zrobiłem niech pozostanie tajemnicą ale nie był to przypadek, tyle Wam powiem. Byłem ostatnią osobą którą widział wczoraj. Jak się chce to można wszystko :) Dodam tylko, że Ori na filmik już zareagowała (zaledwie 30 min po wysłaniu do nich): https://twitter.com/orianthi/status/843604725635407874 , i profil RSO też. Więc to, że Richie go też zobaczy jest tylko formalnością a może i też na niego odpisze. Wygląda na to, że jestem jedynym optymistą w tym gronie apropo Richiego i RSO w Polsce. No cóż, może jeden wystarczy do sukcesu :)

Dodam też, że widzę 3 opcję co do albumu RSO. Wydawca już jest, a o dacie wydania dowiemy się niebawem. Niedawny 2-tyg pobyt Richiego i Ori na Hawajach (zawsze byli tylko tydzień) może świadczyć o tym, że już wszystko jest ogarnięte a oni spokojnie ładują baterie przed promocją albumu i trasą.

A co do miejsca koncertu, każdy ma swoje osobiste preferencje. Ja osobiście marzę o 19.06.2017 w Gdańsku. Data znamienna, a dzień później jest koncert Gunsów w Gdańsku, więc i tak i tak pół Polski się tu zjedzie , a przedłużony weekend w Trójmieście, o tej porze roku byłbym tylko bonusem a nie przeszkodą. Ale to tylko takie moje osobiste dywagacje. Okaże się kto z nas ma rację. Time will tell.

Ps. Tommy Emmanuel to jest KOSMITA! Jeżeli ktokolwiek z Was będzie miał okazję to koniecznie niech idzie go zobaczyć na żywo (dziś ostatnia szansa w Krakowie). Przy całej swojej nieziemskiej wirtuozerii jest tak pogodnym gościem, non stop uśmiechającym się na scenie i poza nią. Wyluzowany i otwarty na ludzi, uwielbia interakcje z fanami. Tu oficjalna fotorelacja z koncertu. Wprawne oko na niektórych fotkach mnie znajdzie :) https://www.facebook.com/TommyEmmanuelP ... 7847036126
Dodam jeszcze, że w trakcie koncertu wspomniał, że piosenkę tytułową z albumu "It's never too late" napisał podczas ostatniego pobytu w Polsce w grudniu 2014. 2 tyg później urodziła mu się córka Rachel. Jej dedykował tę piosenkę ale jak mówi przez tę piosenkę jest z Polską "connected forever" :) Taki akcent na koniec :) Można by o jego koncercie napisać osobną recenzję. W skrócie, robi rzeczy które są po ludzku NIEMOŻLIWE. Problem w tym, że on o tym nie wie :)
A tu dodatkowe trofea po wczorajszym spotkaniu :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie nagrywa

Post autor: prezes1 »

My tu nie jesteśmy optymistami odnośnie albumu. Natomiast koncert w Polsce jest możliwy, tylko niech będzie organizowany z głową i racjonalnie(bo zainteresowanie i liczba osób będzie mała).
Ja nie mam żadnych osobistych preferencji co do miejsca koncertu, trzeba będzie pojechać 700km to pojadę ale niewielu będzie takich. Stąd logiczne jest organizowanie koncertu w centrum kraju(Richie to nie Gunsi czy BJ). Co do łączenia 2 imprez: bilety na Gunsów do tanich nie należą, dochodzi przejazd i noclegi, jedzenie etc. Naprawdę garstka ludzi kupiłaby jeszcze bilety na RSO. Mało to realne...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: yanni »

Orianthi przed chwila na FB napisała, że coś nowego od RSO będzie niedługo na Spotify.
" Btw our new tunes will be on Spotify very soon "
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Richie nagrywa

Post autor: Dand »

Skoro Orianthi pisze "very soon" to na pewno tak będzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie nagrywa

Post autor: prezes1 »

Jak byłem na Gunsach w 2006 Axel powiedział: 'będziecie mieli, people, album very, very soon!'. Chodziło mu o 2 lata... :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Richie nagrywa

Post autor: Adrian »

[hidden]http://www.prnewswire.com/news-relea...300436571.html

"I Saw the Light", a song written by Little Steven, Richie and Orianthi, will be on Stevie's album "Soulfire", out in May 19th.

Stevie says: "I Saw The Light" "I had half-written it for Richie Sambora & Orianthi but the next time I talked to him he had already written 40 songs so I didn't bother finishing it. I came across it as we were making my album and thought, I like this, maybe I'll finish it for me."
Last edited by FinnishFan; Yesterday at 05:03 PM.[/hidden]
Powiedzmy sobie szczerze, że problem musi tkwić w tym, że nie podpisali z nikim kontraktu na wydanie tego albumu. Nikt nie chcę w to zainwestować kasy. 40 utworów to 3 albumy. Orianthi wspominała coś o Spotify więc jest szansa, że jak nikt nie chcę im tego wydać to wrzucą to za darmo na serwis (przynajmniej w części).
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie nagrywa

Post autor: prezes1 »

Wszystko jasne! Z tą wiosną to Stevenowi chodziło o jego album. :)
Ze spotify to powinni myśleć, wrzuciliby lepiej na chomikuj i zawsze parę zeta można zarobić na ściąganiu... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Re: Richie nagrywa

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

fragment wywiadu z Ori z 10 kwietnia'17:

Question: I know you have been working on your new album. What makes this one particularly special?

Ori: I have had a lot of amazing moments in my career and I feel very blessed. I have gotten to play with all of my idols and have made records I am proud of. But, I am so proud of this new record that I made with my partner, Richie Sambora. Bob Rock produced it and it’s a new sound we have written together. It’s been a project we have been working on for three years and has been a really interesting experience. This is definitely one big experience for me so far in my life.

Q: "What do you hope people experience when they hear your (Richie and Ori's) new album?"

Ori: "I hope it makes them feel something and that it moves them as much as it has moved us. Richie and I have written all of the lyrics together and music together and the songs are very dear to us. There was definitely a lot of love in the room. We just took a lot of creative freedom with this record, so I hope that people get inspired by it and that it helps them get through life. I hope they want to play it and crank it up in their cars. (laugh) And then hopefully, people will want to come to the show too!"

źródło: http://www.tomatosass.com/melissa-ether ... ille-live/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”