Richie nagrywa

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie nagrywa

Post autor: prezes1 »

Boję się że na tej nowej płycie Ryśka będziemy mieli nie tylko coś w deseń 'Beautiful Day' i Reunion ale i Gangsta's Paradise... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Re: Richie nagrywa

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Dand pisze:...a po nim jacyś raperzy
prezes1 pisze:Boję się że na tej nowej płycie Ryśka będziemy mieli nie tylko coś w deseń 'Beautiful Day' i Reunion ale i Gangsta's Paradise... ;)
:D No dokładnie ;) Nie wiem po co mu Nordegg stroi gitarę, skoro nagrywają coś w stylu nieśmiertelnego Baby ;D https://www.youtube.com/watch?v=UUNj7V-RW9w
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Richie nagrywa

Post autor: Yossarian »

mógłby się Richie pospieszyć trochę bardziej, pół roku minęło, a o nowej płycie ani widu, ani słychu, mydli tylko oczy nazwiskami i zdjęciami.
Why so serious?
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Richie nagrywa

Post autor: Yossarian »

z twittera:

orianthi ‏@orianthi 20 godz.20 godzin temu
Sneak peak at our first single ! @therealsambora @michaelbearden #tubasaresexy #f#%guitars
https://instagram.com/p/4h_kS7TMV8/
MIAZGA! a Wy co sądzicie? Jonowi w pięty pójdzie, jeśli cała płyta będzie na tym poziomie, kto wie, może Richie przyjmie Jaśka z powrotem?
Why so serious?
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: monjovi »

Wow świetne !!! Chyba teraz dołączę do bojówki RS ! Z takimi gitarami ! Co za riff... szok! :brawo: :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: monjovi »

Richie i Ori udostępnili krótki fragment coveru Cher i Sonny'ego - I got You Babe, utwór został nagrany z okazji 50 lecia powstania.

[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=f7Y5gUWowdI[/BBvideo]


Nie chce oceniać po takich urywkach, ale chyba wole troszkę już kiczowaty i oldschoolowy pierwowzór ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2759
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Richie nagrywa

Post autor: Dand »

Też nie bede dokładnie oceniać po krótkim fragmencie ale dupy nie urywa, takie spoko. Bardziej mnie interesuje w kwestii produkcji bo ciągle sie boje,że Bearden będzie chciał troche te gitary przytemperować ale nie jest źle.

Swoją drogą chyba dobry pomysł na promocje wspólnego materiału by zacząć od coveru czegoś znanego, zainteresuje większą grupę odbiorców, którzy może potem sięgną po autorski materiał ( nawet jeśli tego coveru nie będzie na płycie, choć pewnie będzie ).
Obrazek
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: imp »

Dand pisze: Swoją drogą chyba dobry pomysł na promocje wspólnego materiału by zacząć od coveru czegoś znanego, zainteresuje większą grupę odbiorców, którzy może potem sięgną po autorski materiał ( nawet jeśli tego coveru nie będzie na płycie, choć pewnie będzie ).
Pomyślałam podobnie: taki cover to niezły 'chłyt' marketingowy. A poza tym... im dłużej czekam na tę płytę, tym większą mam nadzieję na COŚ KONKRETNEGO ;)
usunięty użytkownik 4858

Re: Richie nagrywa

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

szkoda, że Richie konsekwentnie stawia na wokal Ori, zamiast na jej gitarę. Jeśli całość albumu ma opierać się na wspólnych duetach wokalnych to moje nadzieje na świetną płytę maleją
usunięty użytkownik 4858

Re: Richie nagrywa

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

z FB Ori:
"Background time for our reggae tune"...

Obrazek
Obrazek

hmm... w przyszłym miesiącu czekam na punk tune ;]
M

Re: Richie nagrywa

Post autor: M »

Zastanawiam się jaki będzie to album, co Rychu wykombinuje i... czy w ogóle coś wykombinuje. Oczywiście NIE CHCE (a może nie mam zamiaru) ani się do tego wydawnictwa uprzedzać ani tym bardziej... napalać się na ten krążek. Sambora (podkreślam grubą kreską, żeby nie było niedomówień i jakichś niepotrzebnych słownych przepychanek) moim zdaniem jest po prostu wypalony. Stąd być może support w postaci młodej Australijki. A może to ja chcę czy też chciałbym widzieć go wypalonym?

W każdym razie - czegoś dla mnie się nie spodziewam. Przy okazji, kto wie czy nie pozbędę się jego solowych płyt, których i tak praktycznie nie słucham. Za to na ewentualny koncert Sambory - ZAWSZE ;)
usunięty użytkownik 4858

Re: Richie nagrywa

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

doszła Nik West. Dlaczego mnie to nie dziwi? :D Oby zakończyło się tylko na basie :whoeva: ( albo samych kapeluszach :D )
Obrazek
"Mad Hatters! M~ ‪#‎LateNightStudioFlow‬ This record is coming out so good!"
źródło fb Beardena
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2759
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Richie nagrywa

Post autor: Dand »

Ten dresiarz z tyłu i jego praca nie wzbudza mojego zaufania kompletnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Richie nagrywa

Post autor: Smolek »

Chyba wreszcie coś rusza w sprawie nowej płyty. Mam nadzieję, że niedługo naprawdę coś usłyszymy, bo wszystko przedłuża się niemiłosiernie.. Richie Sambora na Instagramie: Laying down some new tracks today! Maybe I can share with you all soon ;) #newmusic

Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Re: Richie nagrywa

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

maybe, maybe... Teraz to już i tak za późno, mistrzem shredu lipca został Shanks ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”