Forum wczoraj, dziś, jutro.

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Forum wczoraj, dziś, jutro.

Post autor: Agata BJ »

Do założenia tego tematu zainspirowała mnie myśl o userach, którzy tak często i tak licznie dołączają do naszego forum. Zastanawia mnie fakt, że w bardzo wielu przypadkach przybycie nowych użytkowników jest tylko chwilowe. Rejestrują się, witają na forum ze wszystkimi. Czasem napiszą kilka postów, a potem już wcale tu nie wracają. A może po prostu milczą?
Dlaczego tak się dzieje? Czy sądzicie, że może kiedyś atmosfera tutaj była lepsza, korzystniejsza dla "nowych"? Dlaczego coraz mniej ludzi zostaje z nami tu na stałe? I jak można to zmienić?
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

:hahaha: o pani moderator!!

Pamietam te czasy.. Twisted, Olcat-pozdrawiam dziewczyny :P ale tak szczerze no zeby nie bylo :D
Część uwaza, ze jest tu grupa silnie trzymajaca wladze, ktora nie pozwala przebic sie tym slabszym jednostkom, co uwazam oczywiscie za totalną bzdurę. Kolejna rzecz- jest malo ciekawych tematow i nie chodzi tu wylacznie o to, by rozmawiac non stop o tym czy bj grali lepiej w latach 80' czy teraz, lecz ogolnie rzecz biorac to forum jest martwe!
Moze jakies bonusiki dla nowych? :hahaha:

Mozesz juz zamknac temat Agatko :P nikt sie wiecej nie wypowie.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
adanuta
It's My Life
It's My Life
Posty: 143
Rejestracja: 5 października 2006, o 15:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adanuta »

?Ja jestem (stosunkowo) nowa i zaglądam tu prawie codziennie.
wszystkie posty czytam... jednak nie za często się wypowiadam.
Może mimo, że jest to forum o BJ, powinno być więcej tematów niekoniecznie z tym związanych. W końcu, jak Jovizna sama powiedziałaś ile można w kółko o tym samym ;)
Awatar użytkownika
Marta
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 11 marca 2007, o 18:26
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Post autor: Marta »

A mi sie wydaje ze z nowymi to jest tak... na początku mają zapał, piszą po kilka postów dzienie ale z czasem chęci i ochota mijają i juz poprostu nie chce im sie zaglądać na formum.

Myśle że atmosfera jest tutaj bardzo fajna. Ja tez niedawno dołączyłam i zostałam bardzo mile powitana :).
Wpatruję się w okno, to taka długa droga w dół.
Chciałbym wyskoczyć,ale boję się uderzyć o ziemię...
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Marta pisze: Myśle że atmosfera jest tutaj bardzo fajna. Ja tez niedawno dołączyłam i zostałam bardzo mile powitana :).
Fajnie, że to mówisz i że tak myślisz. Jednak ja osobiście (niestety) spotkałam się z opinią, że tutaj po prostu nie da się wytrzymać :P Dlatego nowi szybko się ulatniają, chociaż nie wszyscy z tegoż właśnie powodu, nie przesadzajmy.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

A mi sie wydaje ze z nowymi to jest tak... na początku mają zapał, piszą po kilka postów dzienie ale z czasem chęci i ochota mijają i juz poprostu nie chce im sie zaglądać na formum
a tam czy ja wiem...jestem tu od niedawna(od wakacji) i do tej pory chętnie biore udziału w dyskusjach ;D

ja tam zawsze podziwiałam/podziwiam jovizne :D
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

A mi sie wydaje ze z nowymi to jest tak... na początku mają zapał, piszą po kilka postów dzienie ale z czasem chęci i ochota mijają i juz poprostu nie chce im sie zaglądać na formum.
:D chcialas chyba powiedziec, ze piszą posta- Witam wszystkich... i potem slad po nich ginie :P
Fajnie, że to mówisz i że tak myślisz. Jednak ja osobiście (niestety) spotkałam się z opinią, że tutaj po prostu nie da się wytrzymać
Kto śmiał to powiedziec? :D jak to mowi jon..remember everybody's different, just take a look around.. i niemozliwoscią jest to, by np. nie pokłócić się(w granicach rozsądku). Jakze byloby to nudne, gdyby jedna osoba wyraziła swoje zdanie a reszta po prostu je powieliła, bądz co gorsza po prostu przytaknęła. A tak przynajmniej jest wesoło :D A Ci, co mówią, że nie da się wytrzymać to jednostki, o któryych mowil kiedys chyba Adrian- ludzie, ktorzy wolą nie mowic nic,bo boją się, że zostaną wysmiani mając odmienne zdanie od pozostałych ;]

Dlatego ja podziwiałam Adriana, który niemiennie od 7 lat staje za bj murem!! :)
ja tam zawsze podziwiałam/podziwiam jovizne
u mnie to juz fanatyzm heheh z dużą domieszką uporu.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Moim zdaniem, często na forum jest brak ciekawych tematów,aby się wypowiadać. W sumie ja wcześniej zaglądałam tu dużo częściej, niż teraz.
A prawdą jest też to, że czasami jednym postem można wywołać mega awanturę :P i to wcale nie jest przyjemne, kiedy grupa najeżdża na jedną osobę bo - czasami odnoszę takie wrażenie - śmiała mieć odmienne zdanie... ;/

Ale da się wytrzymać. Trochę uporu i wytrwałości (u nowych użytkowników) i jakoś to będzie :P
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Myślę, że masz sporo racji. Jednak aby powstawały nowe, ciekawe tematy, ktoś musi je wymyślać :P Czasem, wbrew pozorom jest o to trudno. To dziwne, że temat np. "Skojarzenia" jest teraz bardziej popularny na forum niż tematy, w których można się bardziej wysilić i coś napisać dłuższego niż tylko jedno słowo. Takich topiców zdecydowanie brakuje.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Egzakli :P nie można tylko oczekiwać od innych ludzi, że coś w końcu się ruszy,tylko samemu coś zdziałać. Wydaje się, że wszystko zostało już przedyskutowane, ale przecież nie samym bon jovi człowiek żyje i nie każdy nowy temat musi być z nimi związany. Założę się, że jeszcze sporo rzeczy można by tu napisać.. tylko pytanie brzmi-czy mamy wystarczającą liczbę userów, by zaczynać jakąś konkretną dyskusję?
JAk długo jeszcze będziemy reanimowały z Agatą to forum :D :D

Co do "Skojarzeń" to wnioskuje o naniesienie jakiegoś ograniczenia, aby uniknąć sytuacji, że jedna osoba na jednej stronie "kojarzy" 18 razy :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Kingu-Śnieżka
It's My Life
It's My Life
Posty: 107
Rejestracja: 3 lutego 2007, o 22:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kingu-Śnieżka »

Wydaje mi się, że temat "skojarzenia" jest tak "popularny" ponieważ jest to w jakiś sposób temat bezpieczny. Bo o co tam się sprzeczać?
jovizna pisze:ale przecież nie samym bon jovi człowiek żyje i nie każdy nowy temat musi być z nimi związany
Jestem tu od bardzo niedawna i jeszcze mało orientuję się na forum (dzień dobry! tak w ogóle;) ). Nie prześledziłam więc jeszcze wszystkich tematów. Ale nieśmiało wysuwam propozycje np. podyskutowania na temat książek, pisarzy czy np filmów, to chyba dość łatwy i przyjemny temat ;] (a może taki już tu kiedyś był, nie wiem, wybaczcie jeśli tak)
"And I know nothing good comes easy
All good things take some time "
Awatar użytkownika
Marta
It's My Life
It's My Life
Posty: 132
Rejestracja: 11 marca 2007, o 18:26
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Kontakt:

Post autor: Marta »

He he jeszcze ja sie musze pochwalić bo tak jak by reanimowałam ten temat... ale to żart ;)
nati7777 pisze:a tam czy ja wiem...jestem tu od niedawna(od wakacji) i do tej pory chętnie biore udziału w dyskusjach ;D
Ja nie mówie ze wszyscy odchodzą ;)
nati7777 pisze:ja tam zawsze podziwiałam/podziwiam jovizne
Ja tez :D Chciałabym wiedzieć tyle o BJ co Jovizna. A korzystając z okazji chciałabym podziękować jej za pomoc :))
Wpatruję się w okno, to taka długa droga w dół.
Chciałbym wyskoczyć,ale boję się uderzyć o ziemię...
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

u mnie to juz fanatyzm heheh z dużą domieszką uporu.
;D mi jednak brakuje tego uporu ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Ja bym osobiście wiecej troche pisał ale po pierwsze jak dla mnie przynajmniej meczace jest skakanie po tematach tj kiepskie grupowanie tematów. Po drugie kiepskie tematy stad takie głupie jak te które ja sam zrobiłem ( wybacz Jovizna). Po trzecie to czesto userzy kturzy sa na krótko tu spodziewają sie chyba wiekszej ilosci newsów i informacji o Bon Jovi, że tak powiem podanych na tacy. Wiem, że można wiele sie dowiedzieć właśnie na tematach na forum, ale ich to po prostu "męczy" i zniecheca gdyz muszą czytac wiele tematów i wile postów a woleliby miec " gotowca" o tym czego sie cha dowiedziec np histori jakiejs piosenki czy teledysku. No, to pozdrawiam wszystkich szczególnie Jovizne
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Kingu-Śnieżka pisze:Ale nieśmiało wysuwam propozycje np. podyskutowania na temat książek, pisarzy czy np filmów, to chyba dość łatwy i przyjemny temat ;] (a może taki już tu kiedyś był, nie wiem, wybaczcie jeśli tak)
Nie widzę problemu. Możesz w każdej chwili założyć taki temat jaki Ci przychodzi na myśl. Jestem otwarta na propozycje. Im więcej topiców tym lepsza zabawa. Ale osobiście wolę, żeby było o czym porozmawiać naprawdę niż tylko "kojarzyć":D
bartekbb23 pisze:Po trzecie to czesto userzy kturzy sa na krótko tu spodziewają sie chyba wiekszej ilosci newsów i informacji o Bon Jovi, że tak powiem podanych na tacy.
Od newsów jest strona główna Always, a nie forum. A może sie mylę? Tam jest newsów od groma i jeszcze więcej.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Always - Bon Jovi Portal”