Klip YGLABN

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Mustafa
It's My Life
It's My Life
Posty: 120
Rejestracja: 22 września 2005, o 14:04
Lokalizacja: Utopia
Kontakt:

Post autor: Mustafa »

Forum BJ na ktorym porusza sie problemy zwiazane z BJ a takim niewatpliwie jest margaryna ;] Jka ktoś chce zobaczyć teledysk, to proponuję odwiedzać stronę www.muzyka.onet.pl :D
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Nie, ja jednak podziekuje za to "przyjemnosc" :evil: :P
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Podniecacie się tą mandaryną jak dzieci!
Chciała sobie dziewczyna to zaśpiewać to sobie zaśpiewała i nagrała teledysk
Moglibyście juz dać sobie z tym spokój bo zrobiło sie to strasznie nudne,czytanie 15 postów z rzędu kto jakiego szoku doznał.Niom.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Jakkolwiek miło było sobie ponarzekać, proponuję skończyć ten temat- kto chciał ponarzekać, to ponarzekał, a faktycznie nic nie zmienimy w tej sprawie.... a "problem" naszej niewątpliwie, khem, 'ukochanej' margaryny został już dokładnie omówiony, jak to pisałam wcześniej, w kilku tematach na starym forum :P .
jovizna pisze:Chciała sobie dziewczyna to zaśpiewać to sobie zaśpiewała i nagrała teledysk
Anyway humanitarnie względem margaryny to ujęłaś ;) . Osobiście-nie wiem jak inni-ja nie nazwałabym tego raczej śpiewem.... ale na tym proponuję the end tematu i margaryny w ogóle... może kolejną propozycją, jak uniknąć oglądania YGLABN, będzie nie zwracać uwagi, że ktoś taki w ogóle zbeszcześcił ten utwór?? :)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Humanitarnie czy nie to nie pierwszy raz ktoś przerabia znaną piosenkę ;] wiec wuluzujcie i btw to niektórzy przesadzaja z tymi skrótami:P YGLABN !!
czy nie lepiej napisac you give.. i kazdy wie o co chodzi?:P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

:)nie rozumiem kobiet ;) ani troche :P wojna o mandaryne bo ona sobie spiewa niech śpiewa niech bije kasiure na bon joviasach i po co zwracac na nia uwage?
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

jovizna pisze:Humanitarnie czy nie to nie pierwszy raz ktoś przerabia znaną piosenkę ;] wiec wuluzujcie i btw to niektórzy przesadzaja z tymi skrótami:P YGLABN !!
czy nie lepiej napisac you give.. i kazdy wie o co chodzi?:P
Primo: nie pierwszy raz ktoś przerobił (czytaj: zbeszcześcił) znaną piosenkę, acz po raz pierwszy zdarzyło się, że w ten sposób została przerobiona piosenka naszego ukochanego BJ (bo o jakiś swingowych wersjach IT'S MY....-jak wolisz :P -w wykonaniu Paula Anki to nie mówię.... nie ta kategoria po prostu); secundo zaś-co Ci skróty przeszkadzają? I co za różnica jest w pisaniu You give.... a YGLABN-i tak każdy wie o co chodzi, przynajmniej jeśli chodzi o nas-fanów!... Nie wiem, co jest złego w tworzeniu skrótów z pierwszych liter poszczególnych członów tytułu utworu, co praktykuje większość na tym forum, acz tak właśnie postępując zdecydowanie jest łatwiej (a anyway język komputerowy obfituje w skróty). Ale dajmy spokój, bo kłócić się nie mam zamiaru :x, a zaraz zacznie się tu dyskusja pod hasłem "jakie dawać skróty" albo kolejna tym razem o Mandarynie-kto jest zdecydowanie przeciw, a komu to po prostu wisi.
jovi pisze::)nie rozumiem kobiet ;) ani troche :P wojna o mandaryne bo ona sobie spiewa niech śpiewa niech bije kasiure na bon joviasach i po co zwracac na nia uwage?
Jasne, najlepiej jest nie zwracać na to uwagi-co sugerowałam już w poprzednim poście 8) ....
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Tyle mi przeszkadza ze dla mnie jest to wkurzajace :P
moze o tej piosence porozmawiamy?:>
SAYWWASIMH...? nie sądzę by kazdemu fanowi chciało sie myślec hmm co to za f.... song :P

Poza tym Twisted czy Ty odchodzisz kiedykolwiek od kompa?;) :D joke:P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Well, genralnie czasem (a nawet często) od kompa odchodzę, ale przez większość czasu jestem zalogowana na stronie, bo w innym razie często kiedyś zapominałam się zalogować ponownie-skleroza młodzieńcza :P

PS. Jak się domyślam, Jovizna, chodzi Ci o Staring At Your Window With A Suitcase In My Hand Jona??? :P 8) A poza tym myślenie ponoć nie szkodzi, fanom BJ chyba też ;) :D . Za to złość piękności jednak trochę szkodzi więc....nie wkurzaj się z powodu głupich skrótów ;) :D .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

A widzisz trochę to trwało :P bo gdybym napisala staring at... to kazdy od razu wiedzialby o co chodzi:p i zaoszczedzilby troche czasu :P
a o moja urode sie nie martw Twisted :P nic jej nie moze zaszkodzic :D
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

nowy quizz :P O C W K C :P no zgadujcie :D Twisted najbardziej swoja urode wspomozesz spacerem na swiezym powietrzu :P a siedzeniem przed kompem to zmarszczek dostaniesz... a jovizna :P hmm avatarek fajny ale widze ze tez sie nudzisz:P
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

jovi pisze:nowy quizz :P O C W K C :P no zgadujcie :D Twisted najbardziej swoja urode wspomozesz spacerem na swiezym powietrzu :P a siedzeniem przed kompem to zmarszczek dostaniesz... a jovizna :P hmm avatarek fajny ale widze ze tez sie nudzisz:P
Ja nie o swoją urodę tylko Jovizny się martwię :P Mojej to podobnie jak Joviźnie wkurzanie się siedzenie przed kompem nie zaszkodzi, a jakoś czasu mi starcza i na spacerek na świeżym powietrzu, i na kompa stary, więc Twoja troska jest przesadzona i nie musisz się aż tak o moje zmarszczki martwić.... no zresztą mam dopiero 14 lat, w tym wieku zmarszczki byłyby poważnym ewenementem :P :D
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ja nie chcę nic mówić, ale TROSZKę zeszłyście z tematu i jak zajrzy tu np. Ricky to Was powycina ;]

A co do tematu...ja dalej nie widziałam owego klipu Margaryny, a co za tym idzie (z tego co słyszałam), nic nie straciłam :P Faktycznie każdy już się chyba na temat Mandaryny, jej śpiewu i coveru wypowiedział w wieeeeelu tematach, które były tworzone na forum, więc popieram aby po protu dać jej już spokój... Nie cofniecie tego, że zaśpiewała piosenkę BJ. Tak już jest i koniec. Pozostaje nam się z tym pogodzić ;)

BTW, co do skrótów...nie mam nic przeciwko nim. Odkąd tylko pamiętam, zawsze tu, na forum używaliśmy pierwszych literek tytułów piosenek. Jak kogoś to denerwuje, to niech pisze inaczej :P Wiadomo, że jak są jakieś dłuższe to pisze się cały tytuł ;]

Uff...się rozpisałam.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Wiec zamykamy temat Margaryny :x Naprawde nie ma sensu o niej ciagle dyskutowac, right :?:
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Proponuję owe skończenie tematu od trzech postów, offtopując przy tym ile wlezie :P
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Zablokowany

Wróć do „Hyde Park”