Filmy do których chętnie powracam...

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Rosie
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 17
Rejestracja: 26 grudnia 2010, o 16:40
Lokalizacja: Daleko

Post autor: Rosie »

Pretty Woman, Wywiad z wampirem, Śniadanie u Tiffany'ego, Nigdy w ?yciu, Szósty Zmysł... To wszystko, co przychodzi mi w tym momencie na myśl :)
ryboczka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 26 grudnia 2010, o 19:47
Lokalizacja: Gościejewo(50km od poznania)

Post autor: ryboczka »

oscar, kac vegas, edward nożycoręki, niektóre części Harrego Pottera(fan), to właśnie miłość, forrest gump, braveheart, kevin, 1cz. narnii
I'm sleep when I'm dead
Awatar użytkownika
Mrówka
It's My Life
It's My Life
Posty: 124
Rejestracja: 20 września 2010, o 08:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mrówka »

"Śniadanie u Tiffany'ego" , "Efekt Motyla", Gwiezdne Wojny (stara trylogia), "Terminator" (tylko I część), "Czas Apokalipsy", "Sami Swoi" (łącznie z "Kochaj albo rzuć" i "Nie ma mocnych") "Przerwana lekcja muzyki", "Requiem dla snu". Jak byłam młodsza to jeszcze Kevin i Harry, teraz jakoś mi się znudzili.
Mylić się jest rzeczą ludzką, ale żeby naprawdę coś spaprać- na to potrzeba komputera.
EVENo

Post autor: EVENo »

Mrówka pisze:Efekt Motyla
Polecam bardzo mocno, chociaż nie powiem, że wracam do tego filmu. Raczej jest do obejrzenia na raz.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ja często wracam do takich filmów jak Nigdy w życiu, Kill Bill, Brokeback Mountain czy Avatar. Uwielbiam też wracać do filmów Timiego Burtona (być może gdzieś już tutaj o tym pisałam), np. Alicja w Krainie Czarów, Sweeney Todd, Gnijąca panna młoda i wiele innych w reżyserii tego pana :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
EVENo

Post autor: EVENo »

Ostatnio myślałem, że obejrzę pierwszy horror, który mi sie spodoba. Film "1408", który oglądałem można powiedzieć z przymusu w pewnym momencie zaczął mi się podobać, ale, jak to w horrorach, w końcu wszystko zaczęło być przesadzone i krótko mówiąc poje**ne i na tym skończył się mój zachwyt. Ale to i tak najlepszy horror jaki widziałem, bo jest pierwszym filmem tego gatunku, który podobał mi się przez więcej niż 20 minut (konkretnie około 50 minut), co stanowi absolutny rekord.
ryboczka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 25
Rejestracja: 26 grudnia 2010, o 19:47
Lokalizacja: Gościejewo(50km od poznania)

Post autor: ryboczka »

z horrorów podobał mi się film "egzorcyzmy emily rose"
I'm sleep when I'm dead
Awatar użytkownika
Mrówka
It's My Life
It's My Life
Posty: 124
Rejestracja: 20 września 2010, o 08:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mrówka »

Ja mam chyba za słabe nerwy na horrory ;] Ostatnio w Halloween zrobiliśmy z przyjaciółmi maraton strasznych filmów, który trwał do 4.00 nad ranem. Pojawiły się takie filmy jak "Halloween", "Teksańska masakra piłą mechaniczną" czy "Koszmar z ulicy wiązów". Chyba nie muszę nadmieniać, kto najgłośniej piszczał :P Jak sobie przypomnę te filmy, to od razu mam ochotę uciekać z pokoju ;/
A z tego typu filmów najbardziej lubię "Straszny Dom" czy jakoś tak. Ten z Eddy'm Murphy'm.
Mylić się jest rzeczą ludzką, ale żeby naprawdę coś spaprać- na to potrzeba komputera.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Robin Hood: Książe Złodziei, Dirty Dancing, Uwierz w Ducha, Kevin I & II, Cztery Wesela i Pogrzeb, Bodyguard, Armageddon, Avatar, Młode Strzelby, Titanic.
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Korpus Weteranów, Kevin Sam w Domu, Kevin Sam w Nowym Jorku, Szklana Pułapka 4, Mroczna Dzielnica, Pierwsza Liga 1, 2 i 3, Naga Broń.

Jak sobie coś przypomnę, to dopiszę.
EVENo

Post autor: EVENo »

sebcio14 pisze:Naga Broń
No tak, ja powiem w skrócie: cały (no może prawie) dorobek Lesliego Nielsena.
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

EVENo, w sumie to lubię prawie wszystkie filmy z Lesliem Nielsenem. Głównie te stare, genialne komedie, bo te nowe filmy z nim są słabe.

[ Dodano: 2011-01-05, 20:16 ]
Zapomniałem o jeszcze jednym filmie: "Skazany na bluesa". ;)
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

"Zielona Mila" (1999). Ostatni wielki film lat 90 XX Wieku. Podoba mi się jego koncepcja. Są to wspomnienia pensjonariusza Domu Spokojnej Starości, Paula Edgecomba który w latach 30 pracował w więzieniu, w miejscu gdzie wykonywali karę śmierci i próbuje rozliczyć się z przeszłością. Piękna była to historia, kiedy próbował uratować życie wielkiego murzyna Johna Coffey'a, mającego umysł małego dziecka oraz posiadającego zdolność leczenia ludzi. Lecz i tak Coffey został stracony na krześle elektrycznym. Ciekawe były te sceny, gdzie próbowali złapać taką mysz. Teraz leci w TVP1 i nagrywam go na kasetę video. Zresztą chciałem zrobić to od dawna, ale dopiero teraz mam okazję.
EVENo

Post autor: EVENo »

Geminiman019 pisze:Teraz leci w TVP1 i nagrywam go na kasetę video.
Jakiej marki jest to video? Naprawdę fantastyczna sprawa mieć coś takiego w domu (działającego). VHS to jest jednak taka rzecz niepowtarzalna, trochę jak pierwsze PlayStation (PSX) - coś znacznie gorszego od dzisiejszych produktów, ale mającego charakter.

No i video niesie ze sobą wspomnienia - pamiętam jak prawie codziennie puszczałem Przygody Kubusia Puchatka. I zawsze przewijałem w pewnym momencie, gdy Kubuś miał koszmar. Zawsze się tego bałem :P
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Magnetowid marki Panasonic, posiadający trzy tryby nagrywania: Standard Play, Long Play (2 x dłużej) i Extra Long Play (4 x dłużej). Jakby co to z przyzwyczajenia i oszczędności głowicy używam tylko trybu standardowego. Zresztą nie pozbędę się go tak szybko, nawet gdy wprowadzą telewizję cyfrową. Dziwi was pewnie że magnetowid kasetowy uchował się jeszcze gdzieś w roku 2011. Ponadto jest podłączony do cieniutkiego telewizora LED, na którym można oglądać telewizję cyfrową w jakości HD.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”