Filmy do których chętnie powracam...

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Mając 2 tysiące pozycji oryginalnych na półce mam do czego wracać ;) Wczoraj znowu sobie odświeżyłem The Thing z 1982 Johna Carpentera. Właśnie w USA leci prequel The Thing ( recenzje co najmniej entuzjastyczne). Nie mogę się doczekać jak 2 grudnia będzie w Polsce. Małżonka zapowiedziała, że ze mną na "Cosia" nie pójdzie. Dlatego jestem umówiony z bratem i Sobolem. Jeszcze tylko 5 tygodni :D
Let's get rocked!
specops
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 25 września 2011, o 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: specops »

Jest tego trochę:
"Top Gun", "K2", "Black Hawk down", "G.I.Jane", "M*A*S*H", "Lot 93", "Władca Pierścieni", "36", "Testosteron", "Fight club", "Mr & Mrs Smith"(nie wybitne dzieło, ale dla sceny w której Brad Pitt dostaje w ryło patelnią jestem gotów na wiele :D ), "Polowanie na >>Czerwony Październik<<", "Stan zagrożenia", "Ognisty podmuch", "Kiler", obie części"Psów", "Kroll", "Demony wojny wg Goi"

I oczywiście "Bitwa o Anglię" ze słynną sceną :
"repeat please"
Ostatnio zmieniony 25 października 2011, o 08:27 przez specops, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

michael pisze:Małżonka zapowiedziała, że ze mną na "Cosia" nie pójdzie. Dlatego jestem umówiony z bratem i Sobolem. Jeszcze tylko 5 tygodni :D
Dopiero grudzień?? Nie wiem czemu ubzdurałem sobie, że będzie to listopad...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

13.01.2012r na TVN o godz. 20.00 leci "Zielona mila". Polecam! Super film !!!
BJ - It's my life - Always !
KondZik

Post autor: KondZik »

26.09 w Multikinie odbędzie się noc Batmana z okazji 75 rocznicy powstania komiksu.

http://multikino.pl/pl/wydarzenia/marat ... c-batmana/

"ENEMEF: Noc Batmana to niesamowity maraton z jedną z najbardziej znanych postaci popkultury i jednocześnie niezwykła okazja, aby jednej nocy na wielkim ekranie obejrzeć zarówno trylogię Mrocznego Rycerza Christophera Nolana, jak i dodatkowo kultowy film w reżyserii Tima Burtona ze świetnymi rolami Michaela Keatona i Jacka Nicholsona. Te produkcje to znakomicie wyreżyserowane i trzymające w napięciu thrillery z genialnymi kreacjami aktorskimi. W repertuarze znalazły się:

- Batman - Początek
- Batman Mroczny Rycerz
- Batman Mroczny Rycerz powstaje
- Batman"

"ENEMEF: NOC BATMANA odbędzie się 26 września (piątek) jednocześnie w 29 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec."
Awatar użytkownika
Julla02
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 5 kwietnia 2015, o 10:29
Lokalizacja: Poznań

Re: Filmy do których chętnie powracam...

Post autor: Julla02 »

Oglądam bardzo wiele filmów, ale moją największą uwagę przyciąga kino akcji lat 80/90 :-) A jeśli chodzi o konkretne tytuły to napewno będzie to "Uniwersalny Żołnierz", "The Quest", "Krwawy Sport", legendarni "Rocky" i "Rambo", "Terminator"... Dużo tu wymieniać :-) Oczywiście nie brakuje u mnie takich filmów jak "Dirty Dancing", "Uwierz w ducha" czy "Wykidajło" :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”