Co chętnie czytacie ??

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

"Przed świtem" ma się ukazać gdzieś na początku marca (na jakiejś stronie czytałam, że ma być już 5 marca) :jupi: :jupi:
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Lubię różne gatunki, lecz ulubionym są thrillery. Kiedyś do ulubionych należały książki Dana Browna i Grahama Mastertona. Ostatnio czytam dużo thrillerów medycznych m.in. Robina Cooka, Tess Gerritsen, Michaela Palmera. Lubię też sięgnąć po jakieś pozycje z psychologii. Niedawno skończyłam Potęgę podświadomości Josepha Murphiego, która zrobiła na mnie duże wrażenie.
Awatar użytkownika
Bartosz231
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 7 października 2008, o 15:39
Lokalizacja: Wolbrom

Post autor: Bartosz231 »

Najbardziej lubie ksiazki Toma Clancy'ego.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

A ja najbardziej lubię książki do matematyki. Z największym sentymentem wspominam książki z liceum. Niestety nie pamiętam kto był autorem:( A chętnie bym sobie jeszcze poczytał.
Dobre są też książki z chemii i fizyki, ale z matmy zawsze były najlepsze.
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Adrian pisze:A ja najbardziej lubię książki do matematyki. Z największym sentymentem wspominam książki z liceum. Niestety nie pamiętam kto był autorem:( A chętnie bym sobie jeszcze poczytał.
Dobre są też książki z chemii i fizyki, ale z matmy zawsze były najlepsze.

No to mnie zaskoczyłeś! Ja szczerze mówiąc- chciałabym jak najprędzej się pozbyć takich książek ;]
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Jovinka pisze:Adrian napisał/a:
A ja najbardziej lubię książki do matematyki. Z największym sentymentem wspominam książki z liceum. Niestety nie pamiętam kto był autorem:( A chętnie bym sobie jeszcze poczytał.
Dobre są też książki z chemii i fizyki, ale z matmy zawsze były najlepsze.



No to mnie zaskoczyłeś! Ja szczerze mówiąc- chciałabym jak najprędzej się pozbyć takich książek ;]


Popieram popieram :D :D
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

ewaika789 pisze:
Jovinka pisze:Adrian napisał/a:
A ja najbardziej lubię książki do matematyki. Z największym sentymentem wspominam książki z liceum. Niestety nie pamiętam kto był autorem:( A chętnie bym sobie jeszcze poczytał.
Dobre są też książki z chemii i fizyki, ale z matmy zawsze były najlepsze.



No to mnie zaskoczyłeś! Ja szczerze mówiąc- chciałabym jak najprędzej się pozbyć takich książek ;]


Popieram popieram :D :D
sądzę, że dużo osób w naszym wieku Ewaiko by to poparło :D
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Generał_Italia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 32
Rejestracja: 19 lutego 2009, o 20:57
Lokalizacja: Za górami, za lasami

Post autor: Generał_Italia »

Adrian pisze:A ja najbardziej lubię książki do matematyki. Z największym sentymentem wspominam książki z liceum. Niestety nie pamiętam kto był autorem:( A chętnie bym sobie jeszcze poczytał.
Dobre są też książki z chemii i fizyki, ale z matmy zawsze były najlepsze.
Te (chyba tak jak Adrian) książki, które mają powiązania z matemtyką mógłbym czytać codziennie.
Jovinka pisze:No to mnie zaskoczyłeś! Ja szczerze mówiąc- chciałabym jak najprędzej się pozbyć takich książek
ja tam się swoich książek ze szkoły się nie pozbyłem z czego bardzo się cieszę.
Bo jest tak jak jest, a nie inaczej.
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

Te (chyba tak jak Adrian) książki, które mają powiązania z matemtyką mógłbym czytać codziennie.
O M G..... co do mnie to mój mózg by tego nie wytrzymał wiecej niż godziny.. ba, nawet pół... :o padłabym i zwariowała :gazeta:
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

milagros^ pisze:
Te (chyba tak jak Adrian) książki, które mają powiązania z matemtyką mógłbym czytać codziennie.
O M G..... co do mnie to mój mózg by tego nie wytrzymał wiecej niż godziny.. ba, nawet pół... :o padłabym i zwariowała :gazeta:
heh, ale szczerze to ja już czasami wolę przeglądać książki od matmy niż biologii. (Niestety biologii nie lubię)...
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Ja ostatnio mam jazdę na Zmierzch Stephenie Meyer (wszystkie części) i książki autorstwa Kathy Reichs ( na ich podstawie kręcą serial Kości)
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Ja katuje Pratchett'a, Kinga i Tolkiena. Pierwszego i trzeciego przerobiłem całą twórczość (Pratchett'a tylko serie Świat Dysku, innych nie uznaje ;] ), teraz brnę przez cykl Mrocznej Wieży King'a. Przyjemna lektura, polecam.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Bonjova pisze:Ja ostatnio mam jazdę na Zmierzch Stephenie Meyer (wszystkie części) i książki autorstwa Kathy Reichs ( na ich podstawie kręcą serial Kości)
Z sagi Zmierzchu są super książki ;] Ostatnio se w księgarni upatrzyłam Intruza (autorstwa S. Meyer).
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ja się ostatnio zagłębiam w literaturę psychologiczną. Obecnie "Emocjonalne wampiry" Alberta J. Bernsteina :) Polecam każdemu kto choć trochę interesuje się sferą psychologiczną! A jak się nie interesuje to niech przeczyta i się wtedy zainteresuje :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

Czytam bardzo dużo, a ulubieńcy to Agatha Christie, Clive Cussler, Dan Brown, Harlan Coben, Alistair MacLean, Frederick Forsyth, John Grisham, Michael Crichton, Joanna Chmielewska, Mario Puzo, Bogusław Wołoszański. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”