Nasze seriale

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Wolfie
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2017, o 08:46

Re: Nasze seriale

Post autor: Wolfie »

A może ogląda ktoś Skazanego na śmierć 5 sezon, albo Better Call Saul? :)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Nasze seriale

Post autor: Smolek »

Wolfie pisze:A może ogląda ktoś Skazanego na śmierć 5 sezon, albo Better Call Saul? :)
Ja oglądam Prison Break. Znaczy ten nowy sezon. I sumie nawet jest nieźle, lepiej niż przewidywałem. Większość starej paczki wróciła. Prison Break był moim pierwszym serialem, który zacząłem oglądać na bieżąco, jakoś w 2007 roku. I wciąż serial jest jednym z ulubionych, pomimo, że potem poziom spadł, zwłaszcza w 4. sezonie.
Wojtek
I Believe
I Believe
Posty: 65
Rejestracja: 8 marca 2008, o 15:27
Lokalizacja: Wawa

Re: Nasze seriale

Post autor: Wojtek »

Wolfie pisze:A może ogląda ktoś Skazanego na śmierć 5 sezon, albo Better Call Saul? :)
W mojej skromnej opinii Better Call Saul to jeden z najlepszych seriali. Jest to spin-off Breaking Bad, więc aby się nim cieszyć trzeba najpierw znać pierwowzór. Fenomenalny scenariusz - tu każdy szczegół ma znaczenie, nie ma ani jednej niepotrzebnej sceny, montaż, reżyseria, muzyka na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego czy w serialu przez połowę odcinka bohater ani razu się nie odzywa, czy dialogów jest w bród niczym w produkcji Aarona Sorkina ogląda się jak na szpilkach. Dla fanów Breaking Bad pozycja obowiązkowa.

A oglądał ktoś 1 sezon American Crime Story - sprawa O.J. Simpsona?
10 odcinkowa, oparta na faktach historia, ukazująca kulisy głośnego procesu w USA, baseballisty oskarżonego o zamordowanie żony, którym w latach 90tych żył cały świat. Rewelacja!
rosek80
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2017, o 11:05
Ulubiona płyta: kat

Re: Nasze seriale

Post autor: rosek80 »

ja to ciagle ogladam kieposkich nawet sobie nagrywam i robie powtorki na dvd - odpreza mnie no to i bawi. poza tematem to polecam http://www.edelweiss.com.pl .
pasja
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 11 września 2017, o 12:45

Re: Nasze seriale

Post autor: pasja »

Ja oglądam Better Call Saul i muszę przyznać, że jest świetny! Te perypetie kreatywnego (aż nazbyt, hehe) papugi ogląda się po prostu za dobrze ;)
teksty o produktach http://pasja-pisania.pl
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasze seriale

Post autor: prezes1 »

Tom, oglądasz nowych Wikingów?
Kurczę, inny aktor gra Flokiego! Profanacja! ;)
Poza Watahą 2, Belfrem 2(co za beznadziejny finał sezonu) oglądałem jeszcze Mindhuntera i The Deuce(Kroniki Times Square). Macie coś nowego godnego polecenia?
Wcześniej obejrzałem nowe Twin Peaks, Westworld i Vinyla. Polecam jak ktoś lubi taką tematykę.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Re: Nasze seriale

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:Tom, oglądasz nowych Wikingów?
Kurczę, inny aktor gra Flokiego! Profanacja! ;)
Jeszcze nie oglądałem, póki co mam tylko czas na jaranie się nową EPką RSO ;D

Info o Flokim to dla mnie normalnie kryminał, no nie wierzę... :O
O fak!, a tak czekałem na ten sezon... I nie tylko, że względu na to, że bardzo go lubię...
także z ...forumowych przyczyn: UWAGA!
Z MEGA ciekawostek, mogę powiedzieć, że w tej serii Wikingów musimy bacznie przypatrywać się walczącym Wikingom, ponieważ spośród kilku Polaków tam występujących, pojawia się też nasz bardzo bardzo lubiany Forumowicz : DOBEK !! :jupi:
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasze seriale

Post autor: prezes1 »

Tomker pisze:
prezes1 pisze:Tom, oglądasz nowych Wikingów?
Kurczę, inny aktor gra Flokiego! Profanacja! ;)
Jeszcze nie oglądałem, póki co mam tylko czas na jaranie się nową EPką RSO ;D

Info o Flokim to dla mnie normalnie kryminał, no nie wierzę... :O
O fak!, a tak czekałem na ten sezon... I nie tylko, że względu na to, że bardzo go lubię...
także z ...forumowych przyczyn: UWAGA!
Z MEGA ciekawostek, mogę powiedzieć, że w tej serii Wikingów musimy bacznie przypatrywać się walczącym Wikingom, ponieważ spośród kilku Polaków tam występujących, pojawia się też nasz bardzo lubiany Forumowicz : DOBEK !!
Szukałem info o Flokim ale piszą że to ten sam aktor. Kurczę, nie poznałem go jeśli to prawda. Podobny jak cholera ale oczy jakieś inne(może bez makijażu inaczej wygląda).
A Dobek jako kto? Paź córki Polańskiego? ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nasze seriale

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:Tom, oglądasz nowych Wikingów?
Kurczę, inny aktor gra Flokiego! Profanacja! ;)
Poza Watahą 2, Belfrem 2(co za beznadziejny finał sezonu) oglądałem jeszcze Mindhuntera i The Deuce(Kroniki Times Square). Macie coś nowego godnego polecenia?
Wcześniej obejrzałem nowe Twin Peaks, Westworld i Vinyla. Polecam jak ktoś lubi taką tematykę.
Polecam People vs Oj Simpson i Making Murderer jeśli podobają Ci się kpimaty Mindhuntera. No i zakładam że True Detective (1 sezon) widziałeś bo to podstawa.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
usunięty użytkownik 4858

Re: Nasze seriale

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:
Tomker pisze:
prezes1 pisze:Tom, oglądasz nowych Wikingów?
Kurczę, inny aktor gra Flokiego! Profanacja! ;)
Jeszcze nie oglądałem, póki co mam tylko czas na jaranie się nową EPką RSO ;D

Info o Flokim to dla mnie normalnie kryminał, no nie wierzę... :O
O fak!, a tak czekałem na ten sezon... I nie tylko, że względu na to, że bardzo go lubię...
także z ...forumowych przyczyn: UWAGA!
Z MEGA ciekawostek, mogę powiedzieć, że w tej serii Wikingów musimy bacznie przypatrywać się walczącym Wikingom, ponieważ spośród kilku Polaków tam występujących, pojawia się też nasz bardzo lubiany Forumowicz : DOBEK !!
Szukałem info o Flokim ale piszą że to ten sam aktor. Kurczę, nie poznałem go jeśli to prawda. Podobny jak cholera ale oczy jakieś inne(może bez makijażu inaczej wygląda).
A Dobek jako kto? Paź córki Polańskiego? ;)
Uff, Prezes, nie strasz! :D
Może z Flokim jest jak z kobietami - umalowana i bez makijażu to zupełnie inna kobieta ;)

P.S. Nasz Dobek to jak na porządnego wikinga przystało zwykły poczciwy morderca rabuś gwałciciel (co pokaże kamera tego jeszcze nie wiem :D )
jeśli Dobek zgodzi się to wstawię tu Jego fotki w wikingowym "garniturze" ;D Dla mnie przynajmniej ten sezon będzie miał dodatkowy smaczek, gdy będę go wypatrywał w drapieżnym tłumie :)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasze seriale

Post autor: prezes1 »

Adrian pisze:Polecam People vs Oj Simpson i Making Murderer jeśli podobają Ci się kpimaty Mindhuntera. No i zakładam że True Detective (1 sezon) widziałeś bo to podstawa.
Thanks! Sprawdzę Making Murderer, O.J.'a widziałem.
A True Detective, kurczę to jeden z the best ever! sezon 1 oczywiście. :)
Tomker pisze: Uff, Prezes, nie strasz! :D
Może z Flokim jest jak z kobietami - umalowana i bez makijażu to zupełnie inna kobieta ;)

P.S. Nasz Dobek to jak na porządnego wikinga przystało zwykły poczciwy morderca rabuś gwałciciel (co pokaże kamera tego jeszcze nie wiem :D )
jeśli Dobek zgodzi się to wstawię tu Jego fotki w wikingowym "garniturze" ;D Dla mnie przynajmniej ten sezon będzie miał dodatkowy smaczek, gdy będę go wypatrywał w drapieżnym tłumie :)
Ok, ale kiedy będzie? Bo już 4 odcinek był! Na razie nie widziałem nikogo znajomego... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Re: Nasze seriale

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

ok, jak obiecałem! :

TO NASZ CZŁOWIEK! najprawdziwszy Słowianin wśród najprawdziwszych Wikingów! :brawo: :ok:
jestem spokojniejszy wiedząc, że jest tam ktoś od nas! :D
Obrazek
(from Kattegat)

i fotki dla pięknych reporterek, chcących zrobić wywiad z naszym szalonym rockendrollowcem! :
Obrazek
Obrazek

P.S. Dobek jak opędzi się od Lagherty (oczywiście ma też z Nią fotki, ale póki co nie można ich publikować :) ) to wpadnie znowu na nasze Forum :)
Póki co ciężka praca, rabunki, molestowanie w wikingowym stylu itd ;)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasze seriale

Post autor: prezes1 »

Tomker pisze: Dobek jak opędzi się od Lagherty (oczywiście ma też z Nią fotki, ale póki co nie można ich publikować :) ) to wpadnie znowu na nasze Forum :)
Póki co ciężka praca, rabunki, molestowanie w wikingowym stylu itd ;)
Kurczę ale nie mów że poszedł z Laghertą do łóżka(w filmie of course)? No super życie ma nasz Dobek! ;)
Kolejny dowód, że Wikingowie coś z Polakami kręcili(Mieszko, Dobek etc). :)
Dzięki za zdjęcia! Gratulacje dla naszego Wikinga!
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
usunięty użytkownik 4858

Re: Nasze seriale

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:
Tomker pisze: Dobek jak opędzi się od Lagherty (oczywiście ma też z Nią fotki, ale póki co nie można ich publikować :) ) to wpadnie znowu na nasze Forum :)
Póki co ciężka praca, rabunki, molestowanie w wikingowym stylu itd ;)
Kurczę ale nie mów że poszedł z Laghertą do łóżka(w filmie of course)? No super życie ma nasz Dobek! ;)
Kolejny dowód, że Wikingowie coś z Polakami kręcili(Mieszko, Dobek etc). :)
Dzięki za zdjęcia! Gratulacje dla naszego Wikinga!
hehe, spokojnie, nie tak od razu można dostać pierwszo, drugo czy trzecioplanową rolę w takim filmowym HICIE! Zaczyna się od pierwszego szczebla,
ale jak wiadomo trzeba mierzyć wyżej! ;) Czego Dobkowi życzę (ale oby nie ze stratą dla jego muzyki :) )
A co tam ekipa robi prywatnie to już tajemnica kina i rockendrolla ;)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasze seriale

Post autor: prezes1 »

Tomker pisze:hehe, spokojnie, nie tak od razu można dostać pierwszo, drugo czy trzecioplanową rolę w takim filmowym HICIE! Zaczyna się od pierwszego szczebla,
ale jak wiadomo trzeba mierzyć wyżej! ;) Czego Dobkowi życzę (ale oby nie ze stratą dla jego muzyki :) )
A co tam ekipa robi prywatnie to już tajemnica kina i rockendrolla ;)
Oczywiście, że tak. Zdaję sobie sprawę ale Lagherta to taka kobitka co bierze co chce(a więc żołnierz z 10 rzędu też ma szanse). ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”