Nasze seriale

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

ale sa tylko po angielsku NAWET NAPISóW POLSKICH NIE ma ;(
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jako, że Anime zaliczam do seriali, a nie (tak jak większość "nieświadomych" ludzi) po prostu do bajek, muszę się przyznać, że od kilku tygodni oglądam "Czarodziejkę z Księżyca" :D Oglądałam to jako mała dziewczynka, a teraz ta mania do mnie powróciła. Polecam każdemu kto lubi dobre, prawdziwe, japońskie Anime :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

A ja obejrzałem ostatnio całe 3 serie "Zagubionych" :) szkoda że na następną trzeba czekać parę miesięcy.... Tylko jak dla mnie po tym 3 sezonie mógłby się skończyć.

[ Dodano: 2007-07-14, 18:52 ]
Aha! czy ktoś ma może na kompie "Zmienników" lub "Ekstradycję"? bo bardzo lubię te seriale, ale albo ich już nie ma, albo nie mogę trafić w tv.
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Ja się ostatnio napaliłam na Herosów :D Zajefajny serial :)))
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Dawno nie odwiedzany temat, więc ja napisze seriale, które obecnie oglądam i które pooglądałęm, podzielę je na te, które lecą już kolejne sezon i na te, które weszły na wiosnę 2010 roku, te które skończyły swój żywot, a które bardzo lubię i stare seriale.

Seriale, które lecą kolejny sezon:

Smallville (najlepszy serial, który oglądałem w życiu, kiedyś pooglądałem w jeden dzień 8 odcinków, niesamowicie mnie wciągnął, obecnie leci ostatni 10 sezon), Supernatural, Chuck, Friday Night Lights, The Vampire Diaries, Fringe ( jestem na początku 2 sezonu, ale jakoś nie mogę się zabrać za kolejne odcinki).

Nowości:

Hawaii Five-0, The Event, Nikita, No Ordianary Family, The Walking Dead, The Cape.

Zakończone (wsazytkie pooglądane):

Prison Break, Lost, Heroes, Robin Hood (bez tego serialowi nie oglądałbym żadnego z wyżej wymienionych)

A ze starszych seriali:

Robin z Sherwood, MacGyver ,Drużyna A. ( Dwóch ostatnich nie dokończyłem oglądać)
Awatar użytkownika
kami
It's My Life
It's My Life
Posty: 109
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, o 13:14
Lokalizacja: chwilowo Warszawa

Post autor: kami »

Rzym - fantastyczny serial, jeden z the best of all times jak dla mnie

Robin z Sherwood - genialne pierwsze dwie serie, polecam

Czysta Krew - w trzeciej serii już coś zaczęli kombinować, ale ogólnie dobrze czasem sobie zaserowować coś na ostro.

FlashForward - dopiero zaczynam, ale zapowiada się fajnie.

Angel - ten ma już z 10 lat, ale ostatnio na dvd wyszły w Polsce pierwsze trzy serie i nie żałuję, że sobie go przypomniałam. David Boreanaz jest świetny w roli wampira :)

Jericho - bardzo fajnie się zapowiadało, szkoda, że zdjęli z anteny tak szybko :(

Battlestar Galactica - też one of the best of all times, z tym że trzeba chyba lubić takie klimaty kosmiczne.

Vampire diaries - próbowałam to oglądać, ale się nie dało. Takie trochę The OC w świecie z wampirami, nie przekonało mnie.
We need something to believe in
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

kami pisze:Vampire diaries - próbowałam to oglądać, ale się nie dało. Takie trochę The OC w świecie z wampirami, nie przekonało mnie.
Pierwsze odcinki na to wskazywały, ale potem było dużo lepiej. Było więcej akcji, i w ogóle serial stał się bardziej ciekawszy i naprawdę wciągająca fabuła. Obecnie leci druga seria, z której jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Mrówka
It's My Life
It's My Life
Posty: 124
Rejestracja: 20 września 2010, o 08:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mrówka »

Ja namiętnie oglądam Detektywa Monka, Dr. House'a i Bananowego Doktora, czasami Pamiętniki Wampirów i Fringe. A "Pamiętniki..." ostatnimi odcinkami trochę się rozkręciły, i przyznam, że zaczęły mi się podobać ;)
Mylić się jest rzeczą ludzką, ale żeby naprawdę coś spaprać- na to potrzeba komputera.
Awatar użytkownika
kami
It's My Life
It's My Life
Posty: 109
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, o 13:14
Lokalizacja: chwilowo Warszawa

Post autor: kami »

No jak mówicie, że się rozkręca potem to może dam jeszcze jedną sznasę :)

Ale niestety ma tam na kim oka zawiesić ;) To się da przeżyć, najgorzej, że główna postać kobieca nie ma w sobie absolutnie niczego, jest ładna owszem, ale takich na pęczki, ona nie ma niczego, co mogłoby przyciągnąć, jest taka mdła jak dla mnie.
We need something to believe in
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

Moje seriale, to dość długa lista, tylko brak czasu na ich oglądanie.

Boardwalk Empire
Bones
Castle
Criminal Minds
CSI
CSI NY
House
Mentalist
The good wife
Two and half men
The Big Bang Theory
NCIS: L.A.

trochę się tego uzbierało.
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

A dzisiaj jakos przypomnialy mi sie "Skrzydla" :) Ktos to pamieta? Ktos to ogladal? :) Dla mnie- klasyka, jakich malo, hehe...

http://www.youtube.com/watch?v=vQ1ICucc93U&NR=1

part 2 :) http://www.youtube.com/watch?v=YKh9wKPEWVw&NR=1

part 3:) http://www.youtube.com/watch?v=dLsBlBeFHxg&NR=1

leze i kwicze,hehehe
KondZik

Post autor: KondZik »

Ostatnio "Gra o Tron" i "Jak poznałem waszą matke".
Ale takie numer 1 i to z lat dzieciństwa to : "NA PO?UDNIE" :brawo:
http://www.youtube.com/watch?v=MoXJtszkmwE - to powinno coś podpowiedzieć ;)

ps. od poniedziałku do piątku o 16:00 jest emitowany na TV4, powtórki o 10:25, tak gdyby ktoś chciał wiedzieć :))
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

A mnie zaintrygowało "The Borgias". Na razie tylko jedynie jeden sezon, ale jak najbardziej udany. Fabuła oparta na zdarzeniach autentycznych z XV w. Występują świetni aktorzy, tacy jak na przykład Jeremy Irons, Colm Feore czy François Arnaud (ten dość młody, znany głównie z produkcji "Zabiłem moją matkę").
Pierwszy sezon liczy dziewięć odcinków, a na HBO można obejrzeć jutro o 21:10 odcinek piąty. Emisja sezonu drugiego w Stanach Zjednoczonych planowana jest na 2012 rok.
Tak jak mówię, bardzo mi się spodobało, więc polecam. :)
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Agata BJ pisze:Jako, że Anime zaliczam do seriali, a nie (tak jak większość "nieświadomych" ludzi) po prostu do bajek, muszę się przyznać, że od kilku tygodni oglądam "Czarodziejkę z Księżyca" :D Oglądałam to jako mała dziewczynka, a teraz ta mania do mnie powróciła. Polecam każdemu kto lubi dobre, prawdziwe, japońskie Anime :)
Na przełomie gimnazjum i liceum pochłaniałam takie anime jak Fullmetal Alchemist, znasz może? :)

Na dzień dzisiejszy nie oglądam żadnych seriali prócz takiej jednej komedii pt. "Sędzia Anna Maria Wesołowska". A w dzieciństwie bardzo lubiłam oglądać Drużynę A, Nieustraszonego, Renegata i Zbuntowanego Anioła :lol:
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Do niedawna byłam gigantyczną fanką Dr House'a, namiętnie wałkowałam wszystkie sezony i uwielbiaaałam Hugh Lauriego.
Potem przeszłam fazę Gossip Girl oraz Beverly Hills 90210, przewinął się też Seks w Wielkim Mieście (och, jaką to radość przeżyłam, gdy nagle w jednym z odcinków pojawił się kto? Nie kto inny jak Jon Bon Jovi :D ). Teraz...South Park i oczywiście How I Met Your Mother! mistrzostwo świata :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”