Nasze seriale

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cleevleen
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 254
Rejestracja: 26 grudnia 2011, o 15:14
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Cleevleen »

A ja telewizji praktycznie nie oglądam, więc seriali jako wypadkowej również :P

Jedyny cieszący się moim regularnym zainteresowaniem serial to na chwilę obecną Gene Simmons Family Jewels, ściągany dla mnie przez mojego znajomego :D Niestety jestem dopiero na trzecim sezonie, a nie wszystkie odcinki dostępne w sieci są dobrze zgrane (błędy, powielenia); w czwartym sezonie już teraz ów znajomy wyczaił, że jest paruodcinkowa dziura :(
Lubię jeszcze Ranczo i Rodzinkę.pl, ale nie oglądam każdego odcinka. Po prostu jak mogę to usiądę, obejrzę i się pośmieję.

Kiedyś, gdy miałam na to czas i ochotę oglądałam M jak Miłość, Na dobre i na złe, ba, nawet Klan! Ale to było wieki temu i już mi te seriale strasznie zbrzydły.

Jest za to parę serii, które chciałabym obejrzeć, ale jakoś nie mogę się zebrać do poszperania w ich poszukiwaniu i pościągania ich. Friends i Supernatural są w czołówce, rozważałam też właśnie South Park i Family Guy'a.

Właśnie, na marginesie. Ma ktoś namiary na V-66 z Aerosmith? Bo znalazłam tylko outtaki :(
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Cleevleen, piątka! ;) Też nie oglądam tv :D

Nie ściągam też filmów, ale ostatnio przypadkiem natrafiłem na możliwość obejrzenia online serialu Vikings (Wikingowie)

Ogląda ktoś?

(Nie polecam czytać żadnych znajdujących się w necie opisów, bo w większości zawierają zdradliwe "spoilery")
Awatar użytkownika
BlackDot
It's My Life
It's My Life
Posty: 106
Rejestracja: 11 stycznia 2013, o 07:43
Lokalizacja: Mława

Post autor: BlackDot »

Ja nie oglądałam, ale mam zamiar zacząć, bo gra (a raczej grał...) tam jeden z aktorów których bardzo lubię :)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Ja oglądam Wikingów! :)
Jak dla mnie super serial, leci na History. Gabriel Byrne gra 'szefa', reszta obsady nieznana ale grają super. Tom, co sądzisz o żonie głównego bohatera?(ale kobitka... ;) i jeszcze mieczem przywali... ) :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

kobietka niezła. powalczyłby na miecze :D
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:Ja oglądam Wikingów! :)
Jak dla mnie super serial, leci na History. Gabriel Byrne gra 'szefa', reszta obsady nieznana ale grają super. Tom, co sądzisz o żonie głównego bohatera?(ale kobitka... ;) i jeszcze mieczem przywali... ) :D
ha ha, no proszę - prawie wcale nie oglądam seriali, a jak już zacząłem to okazuje się,że oglądają je też ludzie których lubię :) Jak to mówi wróżka - "przypadek? nie sądzę!" :D ;)

Gabriel Byrne świetny - mam nadzieję, że zbyt szybko nie zginie (BlackDot napisała, że jakiś aktor już nie gra, więc różnie może być ;) oby to nie był on). (Z drugiej strony jak go szybko zabiją to też bardzo dobrze, bo pamiętam go z antypolskiej roli w Weselu po polsku czy jakoś tak :cfaniak: )
Żona Ragnara przypomina mi Aricię z komiksowego Thorgala czytanego w dzieciństwie. Tyle,że jest mniej cukierkowa. Też mam nadzieję, ze dotrwa choćby do trzeciego sezonu. Hardrockerka pełną piersią! :cfaniak:

Widziałem parę pierwszych odcinków i parę wątków przypomina mi motywy z książki Rebeccy Gable - Osadnicy z Catanu. Wcześniej tego nie zauważyłem, ale być może oparła parę rzeczy na historii Ragnara.

Jakby co to daję temu serialowi "lajka"! ;)
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

ps. ragnar ma jakies soczewki, czy te nieeieskie oczy to ma takie naturalne ?
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Widzę że i Teken fanem serialu jest :)
Wydaje mi się że to naturalny kolor oczu gościa. Wiedziałem że gdzieś go widziałem wcześniej - grał w ostatnim serialu Patricka Swayze 'The Beast'. Czytałem jakiś wywiad z nim, był też modelem i jest z Australii.
No ale kurcze, jego serialowa żonka czyli Katheryn Winnick grała z filmie Stand Up Guys czyli jest de facto powiązana jakoś z kobietami BJ, hehe. Dajemy zdjęcie z mieczem? :D
Tom - też miałem wszystkie Thorgale... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Pamięta ktoś może serial TVP1 "Żar tropików"? Kurcze, ogladało się ten badziew za małolata! Fakt faktem od jakichś 5 lat TV oglądam sporadycznie, dosłownie kilka razy w roku. Kiedyś naprawdę wciągnął mnie "Dr House" i "CSI:Miami" (świetny Caruso). "Lost" jakoś nie do końca mi podchodził.

Z dawnych lat pamiętam jeszcze takie klasyki jak: "MacGyver", "Druzyna A".

Serialem wszech czasów zawsze pozostanie dla mnie "Miasteczko Twin Peaks". Pamięta ktoś pierwszy sezon w telewizyjnej Jedynce? Kurcze, łza się w oku kręci...

Szkoda portalu megavideo iitv... Sporo fajnych seriali można było sobie odświeżyć.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

Sam Bora pisze:Pamięta ktoś może serial TVP1 "Żar tropików"? Kurcze, ogladało się ten badziew za małolata!
Oj trafiłeś chłopie :))
Let's get rocked!
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze: Katheryn Winnick grała z filmie Stand Up Guys czyli jest de facto powiązana jakoś z kobietami BJ, hehe. Dajemy zdjęcie z mieczem? :D
a to dopiero ciekawostka :D to może w końcu obejrzę SUG ;) Jeśli takie "powiązanie" się liczy to oczywiście trzeba dać :D
Co do thorgala, to szkoda,że nie powstał dobrze zrobiony film, czy serial - pewnie pamiętasz Kriss de Valnor ;)
Sam Bora pisze: Pamięta ktoś może serial TVP1 "Żar tropików"?
faktycznie było coś takiego :D Ale to mi przypomniało coś innego - serial Renegat
Niezły muzyczny motyw początkowy, długie włosy, skóra, harley, mordobicie i oczywiście niezłe laski - kojarzy ktoś? :D
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Żar tropików oglądałem oczywiście bo rzecz działa się na Florydzie i wiadomo jakie tło było wokół bohatera hehe ;) Potem się okazało że to serial izraelski co mi humor zepsuło... :D
Renegata pamiętam ale wielkim fanem nie byłem. Kolega oglądał te Lamasy, Dudikofy etc.
Ja wolałem Miami Vice, Kojaka, Bergeraca, Ulice San Francisco etc. :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Pamiętam Żar Tropików, ależ to był hicior :D
Tomker pisze:faktycznie było coś takiego Ale to mi przypomniało coś innego - serial Renegat
Też pamietam, oglądałam, (nawet podkochiwałam się platonicznie w głównym bohaterze oczywiście) :D kojarze jeszcze jego indiańskiego kompana :D ale większość jak przez mgłe :)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Tomker pisze:Renegat
Niezły muzyczny motyw początkowy, długie włosy, skóra, harley, mordobicie i oczywiście niezłe laski - kojarzy ktoś? :D
Reno Raines... Jasne. Mi styl Lamasa kojarzyl się z tym Jonowym z wkładki "Cross Road"

[ Dodano: 2013-11-17, 20:39 ]
prezes1 pisze:Żar tropików oglądałem oczywiście bo rzecz działa się na Florydzie i wiadomo jakie tło było wokół bohatera hehe ;) Potem się okazało że to serial izraelski co mi humor zepsuło... :D
Renegata pamiętam ale wielkim fanem nie byłem. Kolega oglądał te Lamasy, Dudikofy etc.
Ja wolałem Miami Vice, Kojaka, Bergeraca, Ulice San Francisco etc. :)
A "Gliniarz i prokurator"? :D

[ Dodano: 2013-11-17, 20:42 ]
Był jeszcze niezniszczalny Chuck Norris jako Cordel Walker, a także gwiazdor większego ekranu - Michael Douglas - w serialu "Ulice San Francisco".

Fajnie oglądało się też "popisową" rolę Davida Hasselhoffa... Bynajmniej nie w BAYWATCH'u...
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

A Lody na Patyku ktoś oglądał? :cfaniak:

Co prawda to też serial izraelski...
ale oglądając go przed laty nie miałem o tym pojęcia,
a z resztą ten kraj nie stanowi dla mnie problemu ;)
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2013, o 19:49 przez Damned, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”