Kogo znacie/chcecie poznać z Always?

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Mi, jak zwykle wszędzie daleko :))
Justysia pisze:Agatko a czymże to ja ci zaimponowałam takim ? :P
A o tym to może porozmawiamy poza forum, żeby nie robić wielkiego offtopu ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

ja Was nie rozumiem.... zyjecie sobie w dużych miastach i nie znacie żadnych fanów BJ? U mnie na wiosce jest sporo ludzi lubiących tą kapelę...

Szczególnie taka jedna 'parka' - jeśli kiedyś będąc w Zakopcu zobaczycie dwóch zataczających sie wygrzywkowanych debili w skórach śpiewających Wanted to będe ja z kumplem ;)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Nie będzie to skromność z mojej strony jak powiem, ze znam mnóstwo osób z forum always (może nawet najwięcej z was) a także innego forum, ale około 20 zolów fanów BJ i koncerty w Stuttgarcie i (zwłaszcza) Lipsku robią swoje.

Dlatego z doświadczenia własnego wiem, że na żywo ludzie są zupełnie inni niż na forum czy gg. Ze spora ilością osób poznanych na tych spotkaniach widuje się na koncertach czy jakiś imprezach. Kika osób z chęcią bym poznał na żywo a z kilkoma napiłbym się soku ;]

Najlepsze spotkanie byłoby zaraz po premierze nowego albumu w weekend. Byłby temat do dyskusji. Można by zorganizować jakiś konkurs. Z tym, ze oczywiście impreza musiałaby być 2 dniowa (nocna), żeby ludziom z różnych stron opłacało się wpaść.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Kogo znacie/chcecie poznać z Always?

Post autor: teken020 »

fajny pomysł, najlepiej na takim zlocie jak by wszyscy razem słuchali nowego albumu po raz pierwszy, można by wtedy pokonwersować o odczuciach co do poszczególnych piosenek, co się podoba co nie itp. Taka dyskusja na "gorąco" tak jak po obejrzeniu premiery filmu w kinie, a nie że każdy obejrzy sobie w domu i po kilku dniach dzielić się opinią bo to już nie to samo. Tylko kto się powstrzyma przed przesłuchaniem nogo albumu? :P
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

fajny pomysł, najlepiej na takim zlocie jak by wszyscy razem słuchali nowego albumu po raz pierwszy, można by wtedy pokonwersować o odczuciach co do poszczególnych piosenek, co się podoba co nie itp. Taka dyskusja na "gorąco" tak jak po obejrzeniu premiery filmu w kinie, a nie że każdy obejrzy sobie w domu i po kilku dniach dzielić się opinią bo to już nie to samo. Tylko kto się powstrzyma przed przesłuchaniem nogo albumu? :P
1.Ja na 100% nie będę niczego więcej słuchał z nowego albumu niż to co słuchałem. Jedynie będę czytał wypowiedzi ludzi. Znam singiel WWBFollow, fragment WWWBeautiful (zapowiada się, ze na albumie będzie inna wersja) i akustyczna wersja WFWMan. Czyli znam 3 piosenki z 13tu (12 + bonus) a faktycznie znam 1dną, bo tamte mogą znacznie odbiegać od oryginału.

Przesłucham sobie tylko demka i bonusy z innych wersji jak wcześniej wyciekną, ale nic poza tym.

2.Jestem za takim spotkaniem.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Jeśli chodzi o spotkanie to ja jestem na tak JEŚLI będzie Sobol, ZB oraz Lordiasz i zaś we 4 zalejemy pały gorzałą jak to miało miejsce na jakimś tam zlocie BJ pare lat temu, co nie Tatuś? :D
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Oj Synek tak !! Ave!! Ja się piszę - i chętnie Ciebie i Lordiego cieniasy znów spiję hehe. Rock on !!
PS. - fajnie, że znów na forum gości Twoja morda :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Odświeżam temat bo...
Chciałabym poznać Sobola, którego nie było w Gdańsku :(
Tomkera, który mi gdzieś w Gdańsku umknął..
alniac, która jest super babką, a minęłyśmy się ze sobą przy bramce numer 12! Nie wybaczę nam tego!

Dałabym też wiele za spędzenie większej ilości czasu z Jovizną, Frankiem, Rickim, Adrianem, Bodziem, Scroogem, Pippo, Miśkiem.. i wszystkimi, na których czekałam 10 lat!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
dobek994
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 633
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 21:35
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dobek994 »

A ja to bym wszystkich z którymi zamieniłem tutaj chociaż jedno zdanie poznał, na jakimś gigantycznym, całodniowym i całonocnym zlocie fanów :D Fajnie że podczas koncertu i na afterparty poznałem osobiście wielu ludzi, których nicki przynajmniej kojarzyłem ;)
I'll never grow up, and I'll never grow old
Blame it on the love of rock n' roll!


https://www.facebook.com/bandmoonshiners/
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

ja bym chętnie pogadał z Yossarianem, ponoć dziarski koleś.
Why so serious?
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Yossarian pisze:ja bym chętnie pogadał z Yossarianem, ponoć dziarski koleś.
alniac też podobno fajna, ale ja tam nie wiem, trzeba byłoby się spotkać, wtedy ocenię
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Ja bym bardzo chciała spotkać się z naszą ekipą koncertową, którą było mi dane poznać już prawie 2 tygodnie temu...I dzięki której ten koncert był tak niesamowity (tak Agata, Maciek, tak Scrooge i Iga, to do Was), a także z Jovizną, z którą spędziłam chwilę, ale powędrowała do 1 rzędu w DC ;) Poza tym wszystkich, których nie poznałam, a których słowa czytam tutaj codziennie!
Poza tym alniac, chyba spoko dziewczyna, ale nie wiem w sumie, może nie...haha :D
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Agata, jaaakie wykopaliska :D
Także tego, w kwestii szczególnego żalu za tym, kto nam umknął, opcjonalnie z kim pogadało się za mało - Tomker, Damned, Kejt (jakoś Cię w ogóle pod bramą nie połączyłam z forum *-*), alniac... Zresztą, chętnie bym się z Wami wszystkimi jeszcze raz spotkała, obojętnie, czy już znam, czy jeszcze nie ;)
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

kejt93bub pisze:Poza tym alniac, chyba spoko dziewczyna, ale nie wiem w sumie, może nie...haha
Ty? Ty przeciwko mnie? Dobra, zobaczymy, jak Cię najdę w weekend :cfaniak: Kto się będzie śmiał :cfaniak:
Ok, a tak szczerze, to na mojej liście must meet z pewnością jest Agata, Kasia (tak, ja nie jestem taka perfidna i przyznaję, że jesteś zajebista i chcę Cię zamęczyć swoją osobą), Ricky, Monika i wielu, wielu innych :)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Agata BJ pisze:Odświeżam temat bo...
Chciałabym poznać Sobola, którego nie było w Gdańsku :(
Też bym chciał Ciebie poznać :). Starą ekipę poznałem na zlocie w Katowicach - jeszcze z Rattie'm i Lordim hehe - był Adrian i kilka osób co czasem tu jeszcze piszą, ale to tak dawno temu hehe. Blisko 8-9 lat?
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”