Kogo znacie/chcecie poznać z Always?

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Din_Winter pisze: czaję :D
może jak gruby kolo (zapomniałem imienia :D ) z teledysku Bad Madicine?
Sam Kinison :cfaniak:
Din_Winter pisze: słuchasz BJ od 86 :D )
ale niekoniecznie musiałem wtedy mieć tyle lat ile Ty teraz, nie? :D
Obrazek
https://www.youtube.com/watch?v=UYemAimPSR0 ;)
Ostatnio zmieniony 2 lipca 2013, o 21:51 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fantaghiro7
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 524
Rejestracja: 14 czerwca 2013, o 13:30
Lokalizacja: Kartuzy

Post autor: Fantaghiro7 »

Ja niestety nie znam jeszcze nikogo, ale bardzo chętnie poznałabym wszystkich :)
19.06.2013r. - Gdańsk
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Din_Winter pisze: 4) Ricky - za fryz :D
aleossochozzzi...? :D
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Ricky Skywalker pisze:
Din_Winter pisze: 4) Ricky - za fryz :D
aleossochozzzi...? :D
Pewnie o Jaime Lannistera... :P
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

kejt93bub pisze:Ja bym bardzo chciała spotkać się z naszą ekipą koncertową, którą było mi dane poznać już prawie 2 tygodnie temu...I dzięki której ten koncert był tak niesamowity (tak Agata, Maciek, tak Scrooge i Iga, to do Was), a także z Jovizną, z którą spędziłam chwilę, ale powędrowała do 1 rzędu w DC ;) Poza tym wszystkich, których nie poznałam, a których słowa czytam tutaj codziennie!
Poza tym alniac, chyba spoko dziewczyna, ale nie wiem w sumie, może nie...haha :D
Dzięki i wzajemnie! Przekaże Idze bo nie ma konta na forum! ;) No i mam nadzieję, że widzimy się na Watersie w Wawie! ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Scrooge pisze:
kejt93bub pisze:Ja bym bardzo chciała spotkać się z naszą ekipą koncertową, którą było mi dane poznać już prawie 2 tygodnie temu...I dzięki której ten koncert był tak niesamowity (tak Agata, Maciek, tak Scrooge i Iga, to do Was), a także z Jovizną, z którą spędziłam chwilę, ale powędrowała do 1 rzędu w DC ;) Poza tym wszystkich, których nie poznałam, a których słowa czytam tutaj codziennie!
Poza tym alniac, chyba spoko dziewczyna, ale nie wiem w sumie, może nie...haha :D
Dzięki i wzajemnie! Przekaże Idze bo nie ma konta na forum! ;) No i mam nadzieję, że widzimy się na Watersie w Wawie! ;)
No ja mam nadzieję, że wszyscy się spotkamy chociaż na chwilę :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

na zlocie, na drugi dzień po koncercie miałem okazję poznać/odświeżyć znajomości: AgataBJ, mąż Agaty, jovizna, Bodzio, KM, Rokitka, Jacek, Adrian, Ricky, sdms, culles, Kasia, Monika K. którą ludzie kojarzą ze zdjęć :P, Sebastian G., Ania Ż. (jeśli kogoś pominąłem, proszę mi wybaczyć ;) ).
dzień wcześniej Scroog'a na koncercie, później na parkingu. ;P, Pepe.

klaudula, Asiek zła kobieta :P - to w pociągu i tuż po koncercie :P
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Ja chyba zdołałam na koncercie i zlocie poznać tylko tyle osób, ile moja starawa już pamięć była w stanie zapamiętać ;P, choć nie ukrywam, że chciałabym poznać Was więcej (ilościowo) i lepiej (jakościowo) - Jezu, chyba za dużo pracuję...

Tak ogólnie to uważam to za bardzo miłe doświadczenie, że udało mi się kilka osób z forum rozpoznać (nawet próbowałam podejść, coś zagadać, choć - nie ukrywam - z różnym skutkiem - widocznie u niektórych jestem już na "czarnej liście" - albo na "żadnej":P), kilka osób mnie rozpoznało (opłaca się jednak wrzucić czasem jakąś fotkę), a z kilkoma osobami spotkałam się po raz kolejny - po naszej fantastycznej wyprawie do Lipska i po równie fantastycznym I zlocie w Strzeszynku.

Pamięć moja pozwoliła więc sobie zapisać, że:
Bodzio z Andżeliką, Jovizna, Agata z mężem, Pippo, Misiek, Ricky, Adrian, Sebastian, Sdms, djpj, 99, Frankie, Misstwisted, Kwiatek, Dobek, Pepe, Dorota z akademika, Monika, Kasia, Gosia, Sylwia i reszta ze Śląska (w tym dziewczyna, której imienia nie zapamiętałam, ale chciała mi uciąć rękę :D), Yana i Damned, Rafał ka z Justyną oraz ci, których zupełnie bezpodstawnie w tym wyliczeniu pominęłam,
to fantastyczni i fantastycznie zakręceni ludzie, których wielkim zaszczytem było poznać, a jeszcze większym będzie spotkać ponownie (mam nadzieję, że jak najszybciej, a już koniecznie na kolejnym koncercie BJ w Polsce)!

Normalnie - tęsknię :)
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Pippo pisze:na zlocie, na drugi dzień po koncercie miałem okazję poznać/odświeżyć znajomości: AgataBJ, mąż Agaty, jovizna, Bodzio, KM, Rokitka, Jacek, Adrian, Ricky, sdms, culles, Kasia, Monika K. którą ludzie kojarzą ze zdjęć :P, Sebastian G., Ania Ż. (jeśli kogoś pominąłem, proszę mi wybaczyć ;) ).
dzień wcześniej Scroog'a na koncercie, później na parkingu. ;P, Pepe.

klaudula, Asiek zła kobieta :P - to w pociągu i tuż po koncercie :P
Też chciałabym posiadać zdolność kojarzenia nazwisk z nickami forumowymi... :D

Ja wiele osób poznałam wiosną przed koncertem podczas odświeżonych spotów regionalnych (BoB's power forever :D), kolejne wiele poznałam na afterze po koncercie. Jednak osoby, które w stu procentach potrafię pokojarzyć z kontami na Always, to na pewno Adrian (no Adrian :D), 99 (Dorotka), Ricky (Mateusz), Dobek (Michał), MKwiatek (Marta) i oczywiście Bodzio (Artur). Więcej nicków nie pamiętam, za pominięcie żałuję, ale moja pamięć jest krótka :D. Nie no, po prostu albo kojarzę użytkownika z imienia i nazwiska, albo z nicka na forum. Mam jeszcze sporo czasu do ogarnięcia całości ;)


Frankie! Zapomniałam o Frankie'm :D
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Agata BJ pisze:alniac, która jest super babką, a minęłyśmy się ze sobą przy bramce numer 12! Nie wybaczę nam tego!
Minął ponad rok, a status naszej znajomości ciągle ten sam. Nie wybaczę nam tego!
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

alniac pisze:
Agata BJ pisze:alniac, która jest super babką, a minęłyśmy się ze sobą przy bramce numer 12! Nie wybaczę nam tego!
Minął ponad rok, a status naszej znajomości ciągle ten sam. Nie wybaczę nam tego!
Co zrobić :( Wiecznie nam nie po drodze!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

Agata BJ pisze:alniac, która jest super babką, a minęłyśmy się ze sobą przy bramce numer 12! Nie wybaczę nam tego!
Czy bramka 12 to ta, przy której razem stałyśmy? W takim razie ja też się z Tobą minęłam, Ala. I mogę Cię mieć gdzieś na zdjęciach. :diabel:
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

M.J. pisze:
Agata BJ pisze:alniac, która jest super babką, a minęłyśmy się ze sobą przy bramce numer 12! Nie wybaczę nam tego!
Czy bramka 12 to ta, przy której razem stałyśmy? W takim razie ja też się z Tobą minęłam, Ala. I mogę Cię mieć gdzieś na zdjęciach. :diabel:
Pod 12 byłam tylko przez chwilę spotkać się z kilkoma osobami. Sama stałam pod 10, bo nie miałam Fast Track, tylko zwykłe GC.

Także nie masz mnie na żadnym zdjęciu :cfaniak:
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”