Kogo znacie/chcecie poznać z Always?

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Kogo znacie/chcecie poznać z Always?

Post autor: Agata BJ »

Na wstępie napiszę, że temat ten przyuważyłam na innym forum, ale myślę, że tutaj też się może "przyjąć" ;)

Więc...niektórzy z nas są tu od samego początku, niektórzy krócej, a jeszcze inni dopiero co się zarejestrowali. Jednak są tu już zawarte pewne znajomości. I teraz...kogo z Always znacie już "na żywo", z kim mieliście okazję się już spotkać? A kogo jeszcze nie poznaliście a chcielibyście się z nim zobaczyć? Odpowiedź uzasadnijcie.

Jeśli chodzi o mnie.
*AgaBonJovi - nie wiem czy ją pamiętacie, na starym forum badzo aktywnie się udzielała. To jest jedyna spośród nas, z którą udało mi się kilkakrotnie spotkać, a nawet gościć ją w moich skromnych progach :)

A najchętniej spotkałabym się z...(kolejność przypadkowa)
*Olcat i Twisted - traktuję jako jedno, ponieważ jakoś z nimi załapałam najpierw kontakt, gdy powstało NOWE forum. Dwie wariatki, dlatego chce je poznać :P
*99 in the shade - bo olśniła mnie czerwoną herbatą :D
*Pippo - bo mieszka wcale nie tak daleko :P A poza tym był czas kiedy często się rozmawiało przez gg.
*Kasiunia - bo muszę osobiście podziękować jej za płytkę :D
*Ricky - bo...bo tak :P
*Bucziia - bo już dawno chciałyśmy spotkać się we trzy z AgąBJ :P
*CRUSHynka- bo równa z niej babka.

Pewnie kogoś pominęłam, ale może mi wybaczycie.
A to, że kogoś nie wymieniłam to też wcale nie znaczy, że nie mam ochoty poznać go osobiscie, więc bez osobistych urażeń please :)
Ostatnio zmieniony 25 września 2009, o 08:17 przez Agata BJ, łącznie zmieniany 3 razy.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Hmmmm... ciekawy temat :mrgreen: .

Więc-w bliższej lub dalszej przyszłości mamy w planach spotkać się wreszcie z CRUSHynką-jak dopasujemy terminy, będzie to pierwsze osoba z Always, którą osobiście poznam ^-^.

A osobiście chciałabym poznać:
*Olcat-bo jest, jak to Agata trafnie zauważyła, taką wariatką jak i ja XD;
*Agatę BJ-pierwsza osoba, z którą miałam kontakt na nowym forum i z którą nawiązałam baaardzo sympatyczną netową znajomość XD;
*99 in the shade-podobnie jak u Olcat, sprawia wrażenie bardzo poooozytywnie zwichrowanej XD;
*(baaardzo rzadko udzielająca się, ale zarejestrowana) Jeanny Rose- rzadko się zdarza, żeby ktoś słuchał DOK?ADNIE tych samych kapel co ja niemal co do jednej :mrgreen: ;
... poza tym, zapewne nie miałabym nic przeciwko spotkaniu się z większością niewymienionych userów ;) ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

Ja chciałbym poznać wsszystkich z Lublina bo mieszkaja niedaleko i mam z nimi kontakt na GG lub e-mail.;]
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

No ze mną chyba nie masz :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Ja kogo chciałem poznać już poznałem, resztę za wyjątkiem Joviego i Jovizny, których chętnie bym poznał (za teksty i zamiłowanie do offtopów, a Jovizny do zadym :P :D ) mam głęboko w..... 'poważaniu' (też za teksty) :lol:
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Ja znam na zywo naszego ulubienca forum jakim jest Rattie :]
Mielismy okazje spotkac sie 2 razy w ciagu ostatnich dni. W 1 dzien mielismy nie szalec %, ale wyszlo zupelnie inaczej.... Drugim razem sie udalo.

Oprocz tego chcialbym poznac Agate czy jak kto woli Agatke za jej nieustepliwosc :].
Crushynke bo mi wysyla swoje fotki ;)
Lordiego, Rokitke i wielu innych...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Pippo pisze:Ja znam na zywo naszego ulubienca forum jakim jest Rattie :]
Mielismy okazje spotkac sie 2 razy w ciagu ostatnich dni. W 1 dzien mielismy nie szalec %, ale wyszlo zupelnie inaczej....
Taaa hehehe 'Michał nie wiem jak Ty, ale ja nie piję bo moja niepokalanie poczęta ciotka będzie się pluć, że zachlałem ryja w wielki tydzień' no ale... mówi sie trudno, było git a piwko tanie i wspaniałe, a poza tym mogło byc gorzej, ja przynajmniej nie zazgoniłem:D :D :P :P

PS. Jako, że moja ukochana moderatorka A. dobija się że post nie na temat chciałbym dodać, że szczególnie jej NIE chciałbym poznać
Lordiego, Rokitke i wielu innych...
Oj tak, znam ich i chętnie jeszcze raz bysmy się spotkali przy piwku, co Wy na to?? Będziem chodzic na rzęsach i śpiewać kolędy!!!! :D :D
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Rattie pisze: PS. Jako, że moja ukochana moderatorka A. dobija się że post nie na temat chciałbym dodać, że szczególnie jej NIE chciałbym poznać
Ja Ciebie również NIE CHCIA?ABYM POZNAć nigdy :) Tak jak większość ludzi z forum :P I odczep się ode mnie raz na zawsze, bo posty nie na temat kasować będę zawsze, czy to Twoje czy kogokolwiek innego :)

Iiii...jeszcze chciałabym poznać Bodzia bo to jest nasz Master of Puppets :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

A ja znam 'w realu' Anie_ughr (nie z tego forum), patke i bucziie. A juz chyba od roku planuje sie spotkac z Aska (tylko nie wiem czy jest zalogowana na tym forum). A poznac to moge sie z kazdym.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Agata BJ pisze:Ja Ciebie również NIE CHCIA?ABYM POZNAć nigdy :) Tak jak większość ludzi z forum :P
Piszę to tutaj bo mimo, że wysłałem Agacie PW nie doczekałem się odpowiedzi. Piszesz moja droga, że większość nie chciałaby mnie poznać. Po pierwsze skąd to wiesz?? Myslę, że sami mogą to napisać skoro tak uważają.
Po drugie Ty sama mnie opieprzyłaś niedawno, że uogólniam czasami swoje wypowiedzi a Ty robisz dokładnie to samo, a tak chyba nie powinno być prawda??
Mam nadzieję, że doczekam się odpowiedzi a nie informacji 'Twój post został usuniety bo niezgodny z tematem'

[ Dodano: 2006-04-18, 18:09 ]
Doczekałem się odpowiedzi, ale dalej nie na temat :)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

No ja mialam przyjemnosc poznac paru osobnikow na zywo ...
Rattiego,Lordiego, Rickyiego ,Adriana,Beera, Kasiunie, 99-in-the-shade,Klorcio,Bonjoviatko,Ele, SDMS...mysle ze nie zapomnialam o nikim..:P
:

jesli chodzi juz o osoby poznane to pare z nich jest mi bardzo bliska :P i sa super kompanami :) nic dodac nic ujac :P:P:P

a co do poznawiania nowych ludzi to z jedymi sie bardziej znam a innych chcialabym poznac a czasem sa ludzi o ktorych calkiem zapominam ze istnieja..wiedz sa Ci ktorcyh sie bardziej chce zobaczyc.....:P i tacy ktorych chce sie poznac..:P
Np. Pippo,Twisted-sister,Olcat,jovizne,Bodzia:) i wiele unnych...
a
Awatar użytkownika
Sebastian P.
It's My Life
It's My Life
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2006, o 15:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Sebastian P. »

No, ja osobiście nie znam nikogo, ale mam dobry a nawet bardzo dobry kontakt na GG z:

Bonmanką :)
Bonjovą - dzięki za wszystko :)

a chciałbym poznać:

Bodzia (wiadomo - kolekcja:))
Rattie'go - za jego nieustępliwość :) i za słuchanie kapel podobnych do moich ul. (gdyby jeszcze lubił BJ)
Twisted Sister - pomocna dłoń :)

:P
What is the distance between a bullet and a gun?
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

?abe Obrazek tak tak tą samą ;) krasza - sorki ze zdjecia nie wkleje :D Ratta sie boje spotkać bo juz 2 lata nie pije :P i Twisted - nie no sorki poniosly mnie żarty ;P .
C'mon
Awatar użytkownika
Sandra1988
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 października 2005, o 20:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sandra1988 »

hmmm... wiec nie znam nikogo.... chyba że o czymś nie wiem :D

a kogo chciałąbym poznać... hmmm napewno nie takiego brzydkiego ludka który na mnie mówi brzydko :P

aaa tak na serio... to powiem dyplomatycznie :P jakiegoś fajnego ludka :P
Be who you want to be,
Be who you are,
Everyone's a hero,
Everyone's a star!!!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

resztę za wyjątkiem Joviego i Jovizny, których chętnie bym poznał (za teksty i zamiłowanie do offtopów, a Jovizny do zadym )
przesadzasz :P takiej grzecznej jak ja to nie ma :P

kogo znam...
sd... nasz fantastyczny zlot w krakowie :D luki pozdrawiam :D
kasie z krakowa.... udziela sie chyba na komnacie
niom crasza.... bardzo dobrze ;) heheh :P mojego poznanskiego przewodnika :P
joviego boszzz :D wiecej niz dobrze :D :D

a drugie pytanie kogo chcialabym poznac....
z wielką chęcia jona b. :P
a powaznei to nie mam zadnych takich pragnien, z kazdym byloby chyba przyjemnie :P
ale z racji ze jestem leniwa i nei mam ochoty jezdzic na jakies zloty to pewnie juz nikogo w polandzie nie poznam ;]
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”