Kogo znacie/chcecie poznać z Always?

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ja na żywo chciałabym poznać jeszcze bardzo Joviznę, Sobola, Pippo... to tak bardziej z tej starej ekipy forumowej.
A z nowszej to Justysie bo mi kilka razy zaimponowała na forum :D No i fajnie by było poznać Dorotę, która jest z Lublina, a ja tu nie znam nawet jednego fana oprócz mnie.

AgęBonJovi znam już od dawna. Miałyśmy okazję widzieć się już kilka razy w ciągu tych paru lat. Aga, liczę na kolejne spotkanie!
jovi pisze:O Agacie nie wspomnę, że nawet mogę powiedzieć wprost, że zmarnowała swoje popołudnie by posiedzieć z jovem na PKP ... Siostra ja tam kiedyś do tego Lublina wpadnę (powiem tylko, że takich zdjęć jakie robi Agata to nie widziałem nigdy i obiecała mi sesję :) )
Weź bo mnie zawstydzasz i tak dalej :P
No tak z Jovim to można by jakąś Modę na sukces nakręcić opowiadającą o naszych perypetiach :PPPP
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

Agatko a czymże to ja ci zaimponowałam takim ? :P
I mam nadzieję, że będzie okazja, żeby się spotkać kiedyś.
One light burning ...
Awatar użytkownika
rockdk
It's My Life
It's My Life
Posty: 238
Rejestracja: 3 czerwca 2006, o 11:15
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Post autor: rockdk »

Może to dziwne ale mi w moim życiu (a mam 20 lat, a bj słucham jakieś 8) nie był dany zaszczyt ani przyjemność spotkać żadnego prawdziwego fana ;/ Nie wiem dlaczego w szkole, w liceum, obecnie na studiach nikt z moich znajomych nie słucha(ł) BJ (nie licząc jednego znajomego który lubi rockowe klimaty i ja go zajawiłem :P ale jego wiedza o BJ jest nikła.

Próbowałem kilka razy coś zadziałać np. przy okazji koncertu Deep Purple w Polsce piałem do dwóch czy trzech osób które deklarowały że też tam będą, ale odzewu niestety nie było.

qrcze ja mam po prostu pecha :P dlatego gdybym poznał kogokolwiek kto w miarę zna i lubi Bon Jovi to bym był szczęśliwy :)

PS:
Adrian, Rattie, Sobol, Tekken, Agata, Frankie, Ewaika, EVENo, Scrooge...
mnie jak zwykle wszędzie zabrakło hehe :P wiem, wiem to pewnie przez to że się niezbyt często się udzielam... obiecuje że się poprawię ;)
For those about to rock - we salute you ;)
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

oj przepraszam bardzo oczywiście powinieneś się tam znaleźć, ale to pewnie właśnie przez to, że mało się udzielasz :P
No więc
Adrian, Rattie, Sobol, Tekken, Agata, Frankie, Ewaika, EVENo, Scrooge,
rockdk .. i inni
Pasuje :D
One light burning ...
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

rockdk pisze:Może to dziwne ale mi w moim życiu nie był dany zaszczyt ani przyjemność spotkać żadnego prawdziwego fana ;/
Mogę się podpisać pod tym zdaniem. Ja też chociaż słucham BJ od 2000, czyli już parę ładnych lat - fana tego zespołu nie spotkałam. Myślę, że dobrą okazją w tym celu byłoby pojawienie się wreszcie na śląskim zlocie. Chociaż mam np. do Katowic kawałek drogi, mam nadzieję się tam kiedyś pojawić :))
A propos zlotu, czy będzie jakiś organizowany w najbliższym czasie?
Awatar użytkownika
rockdk
It's My Life
It's My Life
Posty: 238
Rejestracja: 3 czerwca 2006, o 11:15
Lokalizacja: Myślenice/Kraków

Post autor: rockdk »

Adrian, Rattie, Sobol, Tekken, Agata, Frankie, Ewaika, EVENo, Scrooge,
rockdk .. i inni
Pasuje :D
o widzisz Justysiu, teraz jest ok :P

to taki żarcik sytuacyjny oczywiście ;)
For those about to rock - we salute you ;)
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Zlot fajna sprawa, gdybyście coś organizowali to jestem chętny, w zasadzie mógłbym jechać nawet na ten znajdujący się na drugim końcu świata Śląsk (byle w weekend).

Co do tematu... jest tu kilka osób z którymi chętnie bym wypił piwo. Póki co z obecnej ekipy udało mi się zakolegować z Bartkiem chociaż mieliśmy trudne początki ;) Gdyby ktoś kiedyś przejeżdżał przez Toruń i miał ochotę spotkać toruńskiego fana BJ to pisać na priv czy gg :))
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Scrooge pisze:Gdyby ktoś kiedyś przejeżdżał przez Toruń i miał ochotę spotkać toruńskiego fana BJ to pisać na priv czy gg :))
Scrooge jesteś z Torunia? Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, bo jakiś miesiąc temu przejeżdżałam przez Toruń :))
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Zlot to byłaby świetna sprawa. Najłatwiej zorganizować coś takiego w wakacje, teraz jeden termin nie będzie odpowiadał pewnie wszystkim. No i odwieczny problem lokalizacji. Ja chciałbym poznać Was wszystkich, bo łatwo kogoś błędnie ocenić przez takie medium jak internet, więc do nikogo się nie uprzedzam. Ja akurat znam fana BJ, bo jest nim mój brat. Ale już innych to nie za very..
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Scrooge pisze:Gdyby ktoś kiedyś przejeżdżał przez Toruń i miał ochotę spotkać toruńskiego fana BJ to pisać na priv czy gg :))
Ja mieszkam niedaleko Torunia, a więc pisz termin który ci odpowiada i się spotkamy :P :P

A tak w ogóle to ja chciałabym poznać tą ''starszą'' część fanów Bon Jovi :D
Scrooge

Post autor: Scrooge »

ewaika789 pisze:
Scrooge pisze:Gdyby ktoś kiedyś przejeżdżał przez Toruń i miał ochotę spotkać toruńskiego fana BJ to pisać na priv czy gg :))
Ja mieszkam niedaleko Torunia, a więc pisz termin który ci odpowiada i się spotkamy :P :P

A tak w ogóle to ja chciałabym poznać tą ''starszą'' część fanów Bon Jovi :D
Gdzie jest Czarnków - ile to km od Torunia?


Co do zlotu to fajnie by było zrobić ogólnopolski zlot gdzieś w środku Polski np. Poznań? Myślę, że gdyby to był jakiś weekend to większość dałaby radę (z tych co mają ochotę) ;)
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Kogo znacie/chcecie poznać z Always?

Post autor: teken020 »

zlot to dobry pomysł, ale nie teraz, zimno się robi :P
a jak nie zlot to zawsze mozna wybrać się forumową ekipą na jakiś koncert bj za rok .
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Scrooge

Post autor: Scrooge »

jak ktoś nie ma ochoty zawsze znajdzie jakaś wymówkę :P to za zimno, to za daleko... ;)
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Jeśli chodzi o mnie to ja znam taką część forum która się już nie udziela. Mam tu na myśli: Ania_ughr, Sdms, Bucziia, Patka. Beerdrinkera mi się udało raz spotkać (w metal shopie - przez przypadek). Przez jakiś czas pisałam na gg z Michałem (też się już chyba nie udziela) i Mateuszem (ta sama historia co Michał). Nawet nie jestem w stanie przypomnieć sobie ich nicków. A tak ogólnie to fajnie by było poznać kogokolwiek za żywo czy to przez internet. Jak ktoś chce to niech wali na gg. A co do zlotu to ja jestem bardzo chętna. Ale znając życie to on nie wypali.
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Gdzie jest Czarnków - ile to km od Torunia?
To znaczy jest ok. 100 km. czyli tak w miarę, bo do Poznania mam gdzieś 1,5 godz. drogi a od Czarnkowa do Poznania jest 70-75km.) czyli tak względnie :P
A tak a'propos to nie wiesz gdzie jest Czarnków?? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”