%%%%%%%%%%

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Scrooge pisze:tanie wino rules :D
hehehe
ostatnio wyczailismy z kumplem, że zaczęli produkować Cavaliera w butelkach.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

W moich rejonach niepodzielnie panuje król Byk i królowa Warka (nie mylić z piwem) :D
Awatar użytkownika
Xander
It's My Life
It's My Life
Posty: 165
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa/Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Xander »

Oczywiście ulubione to piwo.

A nie chętnie też sięgam po wódkę - żołądkową, Lubię też Whisky, Brendy, różnej maści rumy odraz od czasu do czasu jakieś czerwone wytrawne winko. :)
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Z tego co czytam, temat powinien sie nazywac "Wodko pozwol zyc" czy cos takiego ;)

Ode mnie- z racji tego, iz jestem pijacym abstynentem ( tzn. moge wypic duzo a i tak po mnie tego nie widac) chcialbym wszystkich przestrzec i zamiescic tutaj informacje, ze, i owszem, alkohol robi nam dobrze, ale generalnie robi nam zle... :D

Tylko kto sie takimi informacjami przejmuje, prawda, hehe?

Mieszkajac w Polsce znany bylem z zamilowania do piw z kregu 9% ( Barley, Wojak, Basztowe), tudziez wodki bez popity ( spod znaku krola Sobieskiego).

Kiedy sie ozenilem status alkoholika :P zamienilem na status pijacego w weekendy pod czujnym okiem malzonki ( ktora to z wielka checia postanowila sie przylaczyc do moich wieczornym spotkan z whisky obecnie).

W te wakacje wracam do Polski na dwa miesiace ( mam nadzieje spotkac kilku przyjaciol, no i rzecz jasna odwiedzic Sobola), takze pewnie wroce jeszcze jesienia do tego tematu :)

:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”